Payment Gateway for PayPal on WooCommerce 9.0.39 - en to cs translation catalogue (585 entries)

note: Plugin Name of the plugin
en: Payment Gateway for PayPal on WooCommerce
cs: Platební brána pro PayPal na WooCommerce

note: Description of the plugin
en: PayPal, Credit/Debit Cards, Google Pay, Apple Pay, Pay Later, Venmo, SEPA, iDEAL, Mercado Pago, Sofort, Bancontact & more - by an official PayPal Partner
cs: PayPal, Kreditní/debetní karty, Google Pay, Apple Pay, Zaplať později, Venmo, SEPA, iDEAL, Mercado Pago, Sofort, Bancontact a další - od oficiálního partnera PayPal

note: Author of the plugin
en: easypayment
cs: snadnéplatby

en: Return
cs: Vrátit

en: We’re sorry to see you go! 💔
cs: Je nám líto, že odcházíte! 💔

en: Close
cs: Zavřít

en: Can you please tell us why you’re deactivating the plugin? Your feedback helps us make it better.
cs: Můžete nám prosím říct, proč deaktivujete plugin? Vaše zpětná vazba nám pomáhá ho vylepšit.

en: Temporary deactivation (troubleshooting)
cs: Dočasná deaktivace (odstraňování problémů)

en: Compatibility issue
cs: Problém s kompatibilitou

en: Please describe what part of the layout or functionality was affected.
cs: Prosím, popište, která část rozložení nebo funkčnosti byla ovlivněna.

en: Difficult to set up
cs: Těžké nastavit

en: What part of the setup was confusing or unclear?
cs: Která část nastavení byla matoucí nebo nejasná?

en: Missing features
cs: Chybějící funkce

en: Which features were you looking for?
cs: Jaké funkce jste hledali?

en: Other
cs: Jiné

en: Please share why you’re deactivating the PayPal plugin so we can make improvements.
cs: Prosím, sdělte nám, proč deaktivujete plugin PayPal, abychom mohli provést vylepšení.

en: Your privacy is important to us. No personal data is collected with this form—just your valuable feedback and basic system information (such as WordPress and plugin versions) to help us improve our plugin.
cs: Vaše soukromí je pro nás důležité. Tento formulář neshromažďuje žádné osobní údaje—pouze vaše cenné zpětné vazby a základní informace o systému (například verze WordPressu a pluginů), které nám pomohou zlepšit náš plugin.

en: Visit our support page for assistance
cs: Navštivte naši stránku podpory, kde vám rádi pomůžeme

en: Get Support
cs: Získat podporu

en: Send & Deactivate
cs: Odeslat a deaktivoat

en: I rather wouldn't say
cs: Raději bych neřekl

en: Item
cs: Položka

en: Fee
cs: Poplatek

en: Settings
cs: Nastavení

en: Community support
cs: Podpora komunity

en: Rate our plugin
cs: Ohodnoťte náš plugin

note: translators: %s: plugin name
en: Thank you for using %s 💕
cs: Děkujeme, že používáte %s 💕

note: translators: %1$s: review URL
en: If you have a moment, we'd love it if you could leave us a <b><a target="_blank" href="%1$s">quick review</a>.</b> it motivates us and helps us keep improving. 💫 <br>Have feature ideas? Include them in your review — your feedback shapes our roadmap, and we love turning your ideas into reality.
cs: Pokud máte chvilku, byli bychom rádi, kdybyste nám mohli zanechat <b><a target="_blank" href="%1$s">rychlou recenzi</a>.</b> Motivuje nás to a pomáhá nám to neustále se zlepšovat. 💫 <br>Máte nápady na funkce? Zahrňte je do své recenze — vaše zpětná vazba formuje naši cestu a rádi přetváříme vaše nápady na realitu.

en: Write Review
cs: Napsat recenzi

en: Done!
cs: Hotovo!

en: Remind me later
cs: Připomeň mi to později

en: Hide
cs: Skrýt

[ctx: Important]
en: Card number
cs: Číslo karty

[ctx: Important]
en: Expiration date
cs: Datum expirace

[ctx: Important]
en: Security code
cs: Bezpečnostní kód

[ctx: Important]
en: Confirm Your PayPal Order
cs: Potvrďte svou objednávku PayPal

[ctx: Important]
en: Proceed to PayPal
cs: Pokračovat na PayPal

[ctx: Important]
note: translators: %s: Order button text (e.g. Place order)
en: Click the "%s" button below to process your order.
cs: Klikněte na tlačítko "%s" níže pro zpracování vaší objednávky.

en: Sorry, your session has expired. <a href="%s" class="wc-backward">Return to shop</a>
cs: Omlouváme se, vaše relace vypršela. <a href="%s" class="wc-backward">Vrátit se do obchodu</a>

en: Unable to create order.
cs: Nelze vytvořit objednávku.

[ctx: Important]
en: Credit or Debit Card (PayPal) By Easy Payment
cs: Kreditní nebo debetní karta (PayPal) pomocí snadného platby

[ctx: Important]
en: Advanced Card Processing.
cs: Pokročilé zpracování karet.

en: Place order
cs: Zadat objednávku

[ctx: Important]
en: Sandbox Mode Enabled.
cs: Režim pískoviště je povolen.

[ctx: Important]
en: Use test card 4111 1111 1111 1111 with any future expiration date and any CVV.
cs: Použijte testovací kartu 4111 1111 1111 1111 s jakýmkoli budoucím datem expirace a jakýmkoli CVV.

en: Save to account
cs: Uložit na účet

en: Refund failed.
cs: Vrácení peněz se nezdařilo.

[ctx: Important]
en: Credit or Debit Card
cs: Kreditní nebo debetní karta

[ctx: Important]
en: Confirm your PayPal order
cs: Potvrďte svou objednávku PayPal

[ctx: Important]
en: PayPal Gateway By Easy Payment
cs: PayPal brána od Easy Payment

[ctx: Important]
en: PayPal, Pay Later, Venmo, Credit & Debit Cards, Google Pay, Apple Pay — and many more.
cs: PayPal, Zaplať později, Venmo, Kreditní a debetní karty, Google Pay, Apple Pay — a mnoho dalších.

en: Admin Only Mode
cs: Režim pouze pro administrátory

en: is currently enabled. PayPal payment methods are visible only to site administrators and store managers. Disable this mode after testing to make them available to customers.
cs: je aktuálně povoleno. Platební metody PayPal jsou viditelné pouze pro administrátory stránek a manažery obchodu. Po testování tuto možnost deaktivujte, aby byly dostupné zákazníkům.

en: Please verify the PayPal account to receive the payments.
cs: Prosím ověřte účet PayPal, abyste mohli přijímat platby.

en: PayPal onboarding process successfully completed.
cs: Proces onboardingu PayPal byl úspěšně dokončen.

en: We could not properly connect to PayPal. Please reload the page to continue.
cs: Nepodařilo se nám správně připojit k PayPalu. Prosím, znovu načtěte stránku, abyste mohli pokračovat.

note: translators: %1$s: URL to the PayPal Connection page.
en: <strong>PayPal Setup Required:</strong> Connect your PayPal account or enter your Client ID and Secret in the <a href="%1$s">PayPal Connection</a> to begin accepting payments.
cs: <strong>Je vyžadováno nastavení PayPal:</strong> Připojte svůj účet PayPal nebo zadejte svůj Klientský ID a Tajný klíč v <a href="%1$s">Připojení PayPal</a>, abyste mohli začít přijímat platby.

en: Click the PayPal button to add your payment method.
cs: Klikněte na tlačítko PayPal, abyste přidali svou platební metodu.

note: translators: %s: button label text
en: Click the "%s" button below to process your order.
cs: Klikněte na tlačítko "%s" níže pro zpracování vaší objednávky.

en: Click a payment option below to process your order.
cs: Klikněte na níže uvedenou platební možnost pro zpracování vaší objednávky.

en: Return to payments
cs: Návrat k platbám

en: PayPal Connection
cs: Připojení PayPal

en: PayPal Settings
cs: Nastavení PayPal

en: Advanced Card Payments
cs: Pokročilé platební karty

en: Pay Later Messaging
cs: Zprávy o platbě později

en: Additional Settings
cs: Další nastavení

en: FAQ
cs: Často kladené otázky (FAQ)

en: This represents the fee PayPal collects for the transaction.
cs: Tohoto představuje poplatek, který PayPal vybírá za transakci.

en: PayPal Fee:
cs: Poplatek PayPal:

en: Disconnect
cs: Odpojit

en: PayPal Account Connected
cs: Účet PayPal připojen

en: Connected Account:
cs: Připojený účet:

en: Disconnect PayPal Account
cs: Odpojit účet PayPal

en: The PayPal Client ID and Secret key you entered are invalid. Ensure you are using the correct credentials for the selected environment (Sandbox or Live).
cs: Zadané ID klienta PayPal a tajný klíč jsou neplatné. Ujistěte se, že používáte správné přihlašovací údaje pro vybrané prostředí (Sandbox nebo Live).

en: Click to Connect PayPal
cs: Klikněte pro připojení PayPal

en: The Connect to PayPal service is temporarily unavailable.
cs: Služba Připojit k PayPalu je dočasně nedostupná.

en: Toggle to manual credential input
cs: Přepnout na ruční zadání přihlašovacích údajů

en: Recommended
cs: Doporučeno

en: OR
cs: NEBO

en: Click here to insert credentials manually
cs: Klikněte sem pro ruční vložení přihlašovacích údajů

en: Which PayPal buttons (e.g. Pay Later, Venmo, SEPA, iDEAL, Mercado Pago, Bancontact, etc.) will appear?
cs: Které tlačítka PayPal (např. Pay Later, Venmo, SEPA, iDEAL, Mercado Pago, Bancontact atd.) se zobrazí?

en: The PayPal buttons are shown automatically based on several factors, including:
cs: Tlačítka PayPal se zobrazují automaticky na základě několika faktorů, včetně:

en: The buyer’s country
cs: Země kupujícího

en: Their device type
cs: Typ jejich zařízení

en: The funding sources they’ve enabled
cs: Zdroje financování, které aktivovali

en: As a result, each buyer may see a different set of buttons. Pay Later options vary by country and may display different buttons.
cs: V důsledku toho může každý kupující vidět jinou sadu tlačítek. Možnosti Platit pozdě se liší podle země a mohou zobrazovat různá tlačítka.

en: How can I hide specific PayPal buttons?
cs: Jak mohu skrýt konkrétní tlačítka PayPal?

en: By default, all PayPal buttons are enabled. To hide specific buttons, use the <strong>Disable Specific Payment Buttons</strong> option.
cs: Ve výchozím nastavení jsou všechny tlačítka PayPal povolena. Chcete-li skrýt konkrétní tlačítka, použijte možnost <strong>Zakázat konkrétní platební tlačítka</strong>.

en: Example: To hide the Pay Later button on the Checkout Page:
cs: Příklad: Jak skrýt tlačítko "Zaplatit pozdě" na stránce pokladny:

en: Go to <strong>PayPal Settings</strong> > Checkout Page
cs: Přejděte na <strong>Nastavení PayPal</strong> > Stránka pokladny

en: Find the <strong>Disable Specific Payment Buttons</strong> setting.
cs: Najděte nastavení <strong>Zakázat konkrétní tlačítka pro platby</strong>.

en: Select <strong>Pay Later</strong> from the dropdown list.
cs: Vyberte <strong>Platba později</strong> z rozbalovacího seznamu.

en: Click <strong>Save Changes</strong>.
cs: Klikněte na <strong>Uložit změny</strong>.

en: How can I show only the "PayPal" button on the Checkout page?
cs: Jak mohu na stránce pokladny zobrazit pouze tlačítko "PayPal"?

en: To display only the "PayPal" button on the Checkout page, follow these steps:
cs: Chcete-li na stránce pokladny zobrazit pouze tlačítko "PayPal", postupujte podle těchto kroků:

en: Step 1: Update PayPal Settings
cs: Krok 1: Aktualizujte nastavení PayPal

en: Under <strong>Disable Specific Payment Buttons</strong>, select <strong>Credit or Debit Card</strong> and any other methods you want to hide.
cs: Pod <strong>Deaktivovat konkrétní platební tlačítka</strong> vyberte <strong>Platební nebo debetní kartu</strong> a jakékoli další metody, které chcete skrýt.

en: Step 2: Update Advanced Card Payments Settings
cs: Krok 2: Aktualizujte nastavení pokročilých plateb kartou

en: Go to <strong>Advanced Card Payments</strong> settings.
cs: Přejděte do nastavení <strong>Pokročilých plateb kartou</strong>.

en: Disable the option <strong>Enable Advanced Credit/Debit Card</strong>.
cs: Deaktivujte možnost <strong>Aktivovat pokročilou kreditní/debetní kartu</strong>.

en: Once you save the changes in both sections, only the "PayPal" button will appear on the Checkout page.
cs: Jakmile uložíte změny v obou sekcích, na stránce pokladny se zobrazí pouze tlačítko "PayPal".

en: How can I show only the "Credit or Debit Card" payment method on the Checkout page?
cs: Jak mohu na stránce pokladny zobrazit pouze platební metodu "Kreditní nebo Debetní karta"?

en: To display only the "Credit or Debit Card" payment method on the Checkout page, follow these steps:
cs: Chcete-li na stránce pokladny zobrazit pouze platební metodu "Kreditní nebo Debetní karta", postupujte podle těchto kroků:

en: Go to <strong>PayPal Settings > Checkout Page</strong>.
cs: Přejděte na <strong>Nastavení PayPal > Stránka pokladny</strong>.

en: Disable the <strong>Enable PayPal</strong> option.
cs: Deaktivujte možnost <strong>Aktivovat PayPal</strong>.

en: Step 2: Enable Advanced Credit/Debit Card Payments
cs: Krok 2: Povolte pokročilé platby kreditními/debetními kartami

en: Enable the option <strong>Enable Advanced Credit/Debit Card</strong>.
cs: Povolte možnost <strong>Povolit pokročilou kreditní/debetní kartu</strong>.

en: Once you save the changes in both sections, only the "Credit or Debit Card" payment method will appear on the Checkout page.
cs: Jakmile uložíte změny v obou sekcích, na stránce pokladny se zobrazí pouze platební metoda "Kreditní nebo Debetní karta".

en: What is PayPal Pay Later?
cs: Co je PayPal Pay Later?

en: PayPal Pay Later lets your customers split their purchases into interest-free payments over time, such as "Pay in 4" or monthly installments. You get paid in full upfront, while customers enjoy flexible payment options.
cs: PayPal Pay Later umožňuje vašim zákazníkům rozdělit jejich nákupy na bezúročné platby v průběhu času, jako například "Zaplaťte ve 4" nebo měsíční splátky. Vy dostanete zaplaceno v plné výši předem, zatímco zákazníci si užívají flexibilní možnosti platby.

en: This can help increase your sales, with many merchants seeing higher conversion rates and larger order sizes.
cs: To může pomoci zvýšit vaše prodeje, přičemž mnoho obchodníků zaznamenává vyšší míru konverze a větší velikosti objednávek.

en: Learn more about Pay Later on PayPal’s website.
cs: Zjistěte více o možnosti Platit pozdě na webových stránkách PayPalu.

en: How can I contact support or request a new functionality?
cs: Jak mohu kontaktovat podporu nebo požádat o novou funkčnost?

en: If you have any questions, encounter an issue, or have a new functionality request, please create a support ticket on our official support page at:
cs: Pokud máte jakékoli dotazy, narazíte na problém nebo máte žádost o novou funkčnost, prosím, vytvořte podporu tiket na naší oficiální stránce podpory na:

en: Click to Enable Google Pay
cs: Klikněte pro povolení Google Pay

en: Important:
cs: Důležité:

en: Click to Enable Apple Pay
cs: Klikněte pro povolení Apple Pay

en: Register Your Domain with Apple Pay
cs: Zaregistrujte svou doménu pomocí Apple Pay

en: Any (sub)domain displaying an Apple Pay button must be registered on the PayPal website. If the domain is not registered, the payment method will not work.
cs: Jakákoli (sub)doména, která zobrazuje tlačítko Apple Pay, musí být registrována na webových stránkách PayPal. Pokud doména není registrována, platební metoda nebude fungovat.

en: Accept PayPal, Pay Later, and major cards in WooCommerce using the PayPal Commerce Platform.
cs: Přijímejte PayPal, Plaťte později a hlavní karty ve WooCommerce pomocí platformy PayPal Commerce.

en: By Easy Payment
cs: Snadnou platbou

en: AI Product Description Generator for WooCommerce
cs: Generátor popisů produktů AI pro WooCommerce

en: Generate SEO-friendly titles, descriptions, and attributes with AI. Includes bulk tools and templates.
cs: Generujte SEO-friendly názvy, popisy a atributy pomocí AI. Zahrnuje hromadné nástroje a šablony.

en: By nexaplugins
cs: Od nexaplugins

en: Payment Gateway for Authorize.Net for WooCommerce
cs: Platební brána pro Authorize.Net pro WooCommerce

en: Accept credit and debit cards via Authorize.Net with a secure, seamless WooCommerce checkout.
cs: Přijímejte kreditní a debetní karty prostřednictvím Authorize.Net s bezpečným a bezproblémovým pokladním procesem WooCommerce.

en: Widgets for Google Business Reviews and Ratings
cs: Widgety pro recenze a hodnocení Google Business

en: Showcase your Google Business Profile reviews and star rating with customizable widgets.
cs: Zobrazte recenze a hodnocení hvězdičkami svého profilu Google Business pomocí přizpůsobitelných widgetů.

en: By Repocean
cs: Od Repocean

en: Payment Gateway for PhonePe and for WooCommerce
cs: Platební brána pro PhonePe a pro WooCommerce

en: Accept PhonePe UPI, Wallet, and Cards with a fast, secure payment experience in WooCommerce.
cs: Přijímejte PhonePe UPI, peněženky a karty s rychlým a bezpečným platebním zážitkem ve WooCommerce.

en: Payment Gateway for Razorpay and for WooCommerce
cs: Platební brána pro Razorpay a pro WooCommerce

en: Accept UPI, Cards, and Net Banking via Razorpay with a reliable, optimized WooCommerce integration.
cs: Přijímejte UPI, karty a internetové bankovnictví prostřednictvím Razorpay s spolehlivou a optimalizovanou integrací WooCommerce.

en: Recommended Plugins
cs: Doporučené pluginy

en: Start by adding helpful extensions to your store—payments, product content, reviews and more.
cs: Začněte přidávat užitečné rozšíření do svého obchodu—platby, obsah produktů, recenze a další.

en: Plugin logo
cs: Logo pluginu

en: Install Now
cs: Nainstalovat nyní

en: No matching plugins found for your store settings.
cs: Nebyly nalezeny žádné odpovídající pluginy pro nastavení vašeho obchodu.

en: Live Preview
cs: Živý náhled

en: PayPal Smart Button Preview
cs: Náhled tlačítka PayPal Smart

en: Preview only. No payment will be processed.
cs: Pouze náhled. Nebude zpracována žádná platba.

en: Congratulations! PayPal is Connected 🎉
cs: Gratulujeme! PayPal je připojený 🎉

en: The primary setup is already complete.
cs: Primární nastavení je již dokončeno.

en: No further action is required unless additional customization is needed.
cs: Není třeba žádné další akce, pokud není potřeba další přizpůsobení.

en: Got it
cs: Rozumím

en: Invalid or missing payment token fields.
cs: Neplatné nebo chybějící pole tokenu platby.

en: Please choose the quantity of items you wish to add to your cart&hellip;
cs: Prosím vyberte množství položek, které chcete přidat do svého košíku&hellip;

en: Please choose a product to add to your cart&hellip;
cs: Prosím vyberte produkt, který chcete přidat do svého košíku&hellip;

en: Please choose product options&hellip;
cs: Prosím vyberte možnosti produktu&hellip;

note: translators: %s: Product attribute name.
en: Invalid value posted for %s
cs: Neplatná hodnota byla odeslána pro %s

en: Continue to payment
cs: Pokračovat k platbě

en: Card Details
cs: Podrobnosti o kartě

en: Address Verification Result
cs: Výsledek ověření adresy

en: Card Security Code Result
cs: Výsledek kódu zabezpečení karty

note: translators: 1: Payment method title, 2: Payment status (e.g., Completed, Pending). translators: 1: Payment method title, 2: Payment status.
en: Payment via %1$s : %2$s.
cs: Platba přes %1$s : %2$s.

note: translators: 1: Payment method title, 2: Transaction ID. translators: 1: payment method title, 2: transaction ID translators: %1$s is the payment method title, %2$s is the PayPal transaction ID.
en: %1$s Transaction ID: %2$s
cs: %1$s ID transakce: %2$s

en: Payment authorized. Change payment status to processing or complete to capture funds.
cs: Platba byla autorizována. Změňte stav platby na zpracovává se nebo dokončeno, abyste zachytili prostředky.

note: translators: 1: Refunded amount, 2: Refund transaction ID.
en: Refunded %1$s - Refund ID: %2$s
cs: Vráceno %1$s - ID vrácení: %2$s

en: An error occurred while updating the order.
cs: Při aktualizaci objednávky došlo k chybě.

note: translators: %s: Plugin version number.
en: Payment Gateway for PayPal on WooCommerce: %1$s
cs: Platební brána pro PayPal na WooCommerce: %1$s

note: translators: %s: WooCommerce version number.
en: WooCommerce Version: %1$s
cs: Verze WooCommerce: %1$s

note: translators: 1: PayPal pending reason.
en: Payment pending (%1$s).
cs: Platba čeká na zpracování (%1$s).

note: translators: 1: refunded amount, 2: refunded currency
en: Marked as refunded via PayPal. Total refunded: %1$s %2$s.
cs: Označeno jako vrácené přes PayPal. Celkově vráceno: %1$s %2$s.

en: Sorry, your session has expired.
cs: Omlouváme se, vaše relace vypršela.

en: This payment was unable to be processed successfully. Please try again with another payment method.
cs: Tuto platbu se nepodařilo úspěšně zpracovat. Zkuste to prosím znovu s jinou platební metodou.

en: Return to your shop.
cs: Vraťte se do svého obchodu.

en: Pay via PayPal; you can pay with your credit card if you don't have a PayPal account
cs: Plaťte přes PayPal; můžete platit svou kreditní kartou, pokud nemáte účet PayPal

en: Environment
cs: Životní prostředí

en: Select PayPal Environment
cs: Vyberte prostředí PayPal

en: Choose the PayPal environment. Select "Sandbox" for testing transactions (no real transactions will occur) or "Production" for live transactions.
cs: Vyberte prostředí PayPal. Zvolte "Sandbox" pro testování transakcí (nebudou provedeny žádné skutečné transakce) nebo "Production" pro živé transakce.

en: Sandbox (Test Mode)
cs: Sandbox (Testovací režim)

en: Production (Live)
cs: Produkce (Živě)

en: Connect to PayPal
cs: Připojit se k PayPal

en: Setup or link an existing PayPal account.
cs: Nastavte nebo propojte existující účet PayPal.

en: Live Client ID
cs: Živý klientský ID

en: Enter PayPal Client ID.
cs: Zadejte PayPal Client ID.

en: Live Secret key
cs: Živý tajný klíč

en: Enter PayPal Secret key.
cs: Zadejte tajný klíč PayPal.

en: Live PayPal Email
cs: Živý PayPal e-mail

en: Enter Live PayPal Email.
cs: Zadejte živý e-mail PayPal.

en: Connection Status
cs: Stav připojení

en: Connect to PayPal Sandbox
cs: Připojte se k PayPal Sandbox

en: Sandbox Client ID
cs: ID klienta Sandbox

en: Sandbox Secret key
cs: Sandbox tajný klíč

en: Sandbox PayPal Email
cs: Sandbox PayPal e-mail

en: Enter Sandbox PayPal Email.
cs: Zadejte e-mailovou adresu Sandbox PayPal.

en: When enabled, Payment methods will only be visible to site administrators and store managers. This allows you to test PayPal on your live site without customers seeing them.
cs: Když je povoleno, platební metody budou viditelné pouze pro administrátory stránek a manažery obchodu. To vám umožní testovat PayPal na vašem živém webu, aniž by je zákazníci viděli.

en: Select Height
cs: Vyberte výšku

en: Enable/Disable
cs: Povolit/Zakázat

en: Enable PayPal
cs: Povolit PayPal

en: Enable this option to activate the PayPal gateway. Uncheck to disable it.
cs: Povolte tuto možnost pro aktivaci platební brány PayPal. Zrušte zaškrtnutí pro její deaktivaci.

en: Title
cs: Název

en: The title displayed to customers during checkout.
cs: Název zobrazený zákazníkům během pokladny.

en: Description
cs: Popis

en: The description displayed to customers during checkout.
cs: Popis zobrazený zákazníkům během pokladny.

en: Display PayPal Buttons On
cs: Zobrazit tlačítka PayPal na

en: Product Page
cs: Stránka produktu

en: Cart Page
cs: Stránka s košíkem

en: Express Checkout
cs: Rychlé placení

en: Checkout Page
cs: Stránka pokladny

en: Mini Cart (Side Cart)
cs: Mini košík (boční košík)

en: Set the page(s) to display the PayPal Buttons.
cs: Nastavte stránku(y) pro zobrazení tlačítek PayPal.

en: Disable Specific Payment Buttons
cs: Deaktivovat konkrétní platební tlačítka

en: PayPal buttons (e.g. Pay Later, Venmo, SEPA, iDEAL, Mercado Pago, Bancontact, etc.) are shown automatically based on factors such as the buyer’s country and their device type. <br><br>By default, <b>all buttons are enabled.</b> To disable individual payment buttons, use the <b>"Disable Specific Payment Buttons"</b> setting available in each page section below.<br><br>For Express Checkout, it will follow the configuration from the Checkout Page.<br>For Mini Cart, this setting will follow the configuration from the Product Page.
cs: Tlačítka PayPal (např. Zaplatit pozdě, Venmo, SEPA, iDEAL, Mercado Pago, Bancontact atd.) se automaticky zobrazují na základě faktorů, jako je země kupujícího a typ jejich zařízení. <br><br>Ve výchozím nastavení jsou <b>všechna tlačítka povolena.</b> Chcete-li zakázat jednotlivá platební tlačítka, použijte nastavení <b>"Zakázat konkrétní platební tlačítka"</b>, které je k dispozici v každé sekci stránky níže.<br><br>Pro Express Checkout se použije konfigurace z platební stránky.<br>Pro Mini Cart toto nastavení bude následovat konfiguraci z produktové stránky.

en: Select payment buttons to disable
cs: Vyberte tlačítka pro platbu, která chcete deaktivovat

en: Button Layout
cs: Rozložení tlačítek

en: Select Vertical for stacked buttons, and Horizontal for side-by-side buttons.
cs: Vyberte Vertikální pro stohované tlačítka a Horizontální pro tlačítka vedle sebe.

en: Horizontal (Recommended)
cs: Horizontální (Doporučeno)

en: Vertical
cs: Vertikální

en: Button Color
cs: Barva tlačítka

en: Gold (Recommended)
cs: Zlato (Doporučeno)

en: Blue
cs: Modrá

en: Silver
cs: Stříbro

en: White
cs: Bílá

en: Black
cs: Černá

en: Button Shape
cs: Tvar tlačítka

en: Rect (Recommended)
cs: Obdélník (Doporučeno)

en: Pill
cs: Pilulka

en: Button Width
cs: Šířka tlačítka

en: Small
cs: Malý

en: Medium
cs: Střední

en: Large
cs: Velký

en: Responsive
cs: Reagující

en: Button Height
cs: Výška tlačítka

en: Button Label
cs: Tlačítko označení

en: PayPal (Recommended)
cs: PayPal (Doporučeno)

en: Checkout
cs: Pokladna

en: Buy Now
cs: Koupit nyní

en: Pay
cs: Platba

en: Vertical (Recommended)
cs: Vertikální (Doporučeno)

en: Horizontal
cs: Horizontální

en: Responsive (Recommended)
cs: Responzivní (Doporučeno)

en: PayPal Button Position (Classic Cart Only)
cs: Umístění tlačítka PayPal (pouze klasický košík)

en: Choose where the PayPal buttons should appear on the cart page, either above or below the "Proceed to Checkout" button. This applies only to classic cart templates, not the new Cart Blocks layout.
cs: Vyberte, kde by se měly tlačítka PayPal zobrazovat na stránce košíku, buď nad tlačítkem "Pokračovat k pokladně", nebo pod ním. To se vztahuje pouze na klasické šablony košíku, nikoli na nový rozvržení bloků košíku.

en: Below Proceed to Checkout button
cs: Níže tlačítko Pokračovat k pokladně

en: Above Proceed to Checkout button
cs: Nad tlačítkem Pokračovat k pokladně

en: Icon
cs: Ikona

en: Wordmark (PayPal)
cs: Slovní značka (PayPal)

en: Combination Mark (PP PayPal)
cs: Kombinovaná značka (PP PayPal)

en: Select the PayPal logo style displayed next to the payment method title on the checkout page.
cs: Vyberte styl loga PayPal, který se zobrazuje vedle názvu platební metody na stránce pokladny.

en: Show Redirect Icon and Text
cs: Zobrazit ikonu a text pro přesměrování

en: When enabled, a redirect icon and message will appear to let customers know they will be taken to PayPal to complete their payment.
cs: Když je povoleno, zobrazí se ikona přesměrování a zpráva, která zákazníkům oznámí, že budou přesměrováni na PayPal, aby dokončili svou platbu.

en: Use Place Order Button
cs: Použijte tlačítko "Objednat"

en: Enable this to use the default Place Order button on the checkout page instead of showing PayPal buttons. This setting does not affect Express Checkout.
cs: Povolte toto pro použití výchozího tlačítka "Objednat" na stránce pokladny místo zobrazení tlačítek PayPal. Toto nastavení nemá vliv na expresní pokladnu.

note: translators: Admin notice explaining how to enable PayPal Advanced Card Payments. HTML <br> tags are intentional for formatting.
en: To use Advanced Card Payments, ensure your PayPal account is eligible and enabled:<br><br>
                    <strong>Steps:</strong><br>
                    1. Visit developer.paypal.com → Apps & Credentials → API Credentials.<br>
                    2. Click your App Name.<br>
                    3. Under "Features" → Accept Payments, check if "Advanced Credit and Debit Card Payments" is enabled.<br>
                    4. If missing, your account or region may not support it.
cs: Pro použití pokročilých plateb kartou se ujistěte, že váš účet PayPal je způsobilý a povolený:<br><br>
                    <strong>Kroky:</strong><br>
                    1. Navštivte developer.paypal.com → Aplikace a pověření → API pověření.<br>
                    2. Klikněte na název vaší aplikace.<br>
                    3. V části "Funkce" → Přijímat platby zkontrolujte, zda je "Pokročilé platby kreditními a debetními kartami" povoleno.<br>
                    4. Pokud chybí, váš účet nebo region to nemusí podporovat.

en: Important Note
cs: Důležitá poznámka

en: Enable Advanced Credit/Debit Card
cs: Povolit pokročilou kreditní/debetní kartu

en: Enable the Advanced Credit/Debit Card payment option as a separate gateway on the checkout page. This gateway typically offers a lower PayPal fee compared to the PayPal Smart Button. The fee is 2.59% + $0.49* per transaction for Advanced Credit/Debit Card payments and 3.49% + $0.49* for PayPal Smart Buttons. It supports major cards like Visa, Mastercard, and American Express, providing a secure and streamlined payment experience.
cs: Povolte možnost platby pomocí pokročilé kreditní/debetní karty jako samostatnou bránu na stránce pokladny. Tato brána obvykle nabízí nižší poplatek za PayPal ve srovnání s tlačítkem PayPal Smart. Poplatek je 2,59 % + 0,49 $* za transakci pro platby pokročilou kreditní/debetní kartou a 3,49 % + 0,49 $* pro tlačítka PayPal Smart. Podporuje hlavní karty jako Visa, Mastercard a American Express, což poskytuje bezpečný a zjednodušený platební zážitek.

en: Set the title for the Advanced Credit/Debit Card payment method as it will appear on the checkout page (e.g., 'Pay with Credit/Debit Card')..
cs: Nastavte název pro pokročilou metodu platby kreditní/debetní kartou, jak se bude zobrazovat na stránce pokladny (např. 'Plaťte kreditní/debetní kartou').

en: Credit or Debit Card
cs: Kreditní nebo debetní karta

en: Disable specific credit cards
cs: Deaktivovat konkrétní kreditní karty

en: By default all possible credit cards will be accepted. You can disable some cards, if you wish.
cs: Ve výchozím nastavení budou akceptovány všechny možné kreditní karty. Některé karty můžete, pokud si přejete, zakázat.

en: Contingency for 3D Secure
cs: Kontingenční plán pro 3D Secure

en: 3D Secure when required
cs: 3D Secure, když je to vyžadováno

en: Always trigger 3D Secure
cs: Vždy aktivujte 3D Secure

en: 3D Secure benefits cardholders and merchants by providing an additional layer of verification using Verified by Visa, MasterCard SecureCode and American Express SafeKey.
cs: 3D Secure přináší výhody držitelům karet i obchodníkům tím, že poskytuje další vrstvu ověření pomocí Verified by Visa, MasterCard SecureCode a American Express SafeKey.

en: Card Save Enabled
cs: Uložení karty povoleno

en: Enable card saving at checkout
cs: Povolit ukládání karet při pokladně

en: When enabled, customers can securely save their card details using PayPal for faster future checkouts.
cs: Když je tato funkce povolena, zákazníci mohou bezpečně uložit své údaje o kartě pomocí PayPal pro rychlejší budoucí platby.

en: Advanced Credit/Debit Card payments are not enabled in your PayPal account. <br><br><strong>Supported Countries:</strong><br>Australia, Austria, Belgium, Bulgaria, Canada, China, Cyprus, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Greece, Hong Kong, Hungary, Ireland, Italy, Japan, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Malta, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Romania, Singapore, Slovakia, Slovenia, Spain, Sweden, United States, United Kingdom<br><br>
cs: Pokročilé platby kreditními/debetními kartami nejsou ve vašem účtu PayPal povoleny. <br><br><strong>Podporované země:</strong><br>Austrálie, Rakousko, Belgie, Bulharsko, Kanada, Čína, Kypr, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Německo, Řecko, Hongkong, Maďarsko, Irsko, Itálie, Japonsko, Lotyšsko, Lichtenštejnsko, Litva, Lucembursko, Malta, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Singapur, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Spojené státy, Spojené království<br><br>

en: Please ensure that Google Pay is enabled in your PayPal account.
cs: Prosím, ujistěte se, že je Google Pay povolen ve vašem účtu PayPal.

en: Check this box to display the Google Pay button on selected pages.
cs: Zaškrtněte toto políčko pro zobrazení tlačítka Google Pay na vybraných stránkách.

note: translators: 1: Google Pay setup guide link, 2: supported countries and currencies link
en: Google Pay must be enabled in your PayPal account (%1$s). Please ensure your country and currency are supported (%2$s).
cs: Google Pay musí být povolen ve vašem účtu PayPal (%1$s). Prosím, ujistěte se, že vaše země a měna jsou podporovány (%2$s).

en: setup guide
cs: průvodce nastavením

en: supported countries and currencies
cs: podporované země a měny

en: The page must be served over a secure (HTTPS) connection.
cs: Stránka musí být poskytována přes zabezpečené (HTTPS) připojení.

en: To show the Google Pay button,
cs: Pro zobrazení tlačítka Google Pay,

en: Enable Google Pay
cs: Povolit Google Pay

en: Display Google Pay Button On
cs: Zobrazit tlačítko Google Pay Na

en: Product
cs: Produkt

en: Cart
cs: Košík

en: Mini Cart
cs: Mini košík

en: Set the page(s) to display the Google Pay button.
cs: Nastavte stránku(y), na kterých se má zobrazit tlačítko Google Pay.

en: Plain
cs: Jasný

en: Buy
cs: Koupit

en: Donate
cs: Darujte

en: Book
cs: Kniha

en: Order
cs: Objednávka

en: Subscribe
cs: Přihlásit se k odběru

note: translators: %1$s is the supported countries list. %2$s is the supported currencies list.
en: Google Pay is not enabled in your PayPal account. Click below to enable it.<br><br><strong>Supported Countries:</strong><br>%1$s<br><br><strong>Supported Currencies:</strong><br>%2$s
cs: Google Pay není ve vašem účtu PayPal povolen. Klikněte níže pro jeho povolení.<br><br><strong>Podporované země:</strong><br>%1$s<br><br><strong>Podporované měny:</strong><br>%2$s

note: translators: %1$s is the list of supported countries. %2$s is the list of supported currencies.
en: Apple Pay is not enabled in your PayPal account. Click below to enable it.<br><br><strong>Supported Countries:</strong><br>%1$s<br><br><strong>Supported Currencies:</strong><br>%2$s
cs: Apple Pay není ve vašem účtu PayPal povoleno. Klikněte níže pro jeho povolení.<br><br><strong>Podporované země:</strong><br>%1$s<br><br><strong>Podporované měny:</strong><br>%2$s

en: Enable Apple Pay
cs: Povolit Apple Pay

en: Please ensure that Apple Pay is enabled in your PayPal account.
cs: Prosím, ujistěte se, že je Apple Pay povoleno ve vašem účtu PayPal.

en: Check this box to display the Apple Pay button on selected pages.
cs: Zaškrtněte toto políčko pro zobrazení tlačítka Apple Pay na vybraných stránkách.

note: translators: 1: Apple Pay setup guide link, 2: supported countries and currencies link
en: Apple Pay must be enabled in your PayPal account (%1$s) and make sure your country and currency are supported (%2$s).
cs: Apple Pay musí být povoleno ve vašem účtu PayPal (%1$s) a ujistěte se, že vaše země a měna jsou podporovány (%2$s).

en: To show the Apple Pay button,
cs: Aby se zobrazilo tlačítko Apple Pay,

en: Domain Registration
cs: Registrace domény

en: Apple requires that the website domain be registered on PayPal. Payments will not be processed if the Apple Pay button is used on an unregistered domain.
cs: Apple vyžaduje, aby byl doménový název webu registrován na PayPal. Platby nebudou zpracovány, pokud bude tlačítko Apple Pay použito na neregistrované doméně.

en: Display Apple Pay Button On
cs: Zobrazit tlačítko Apple Pay Zapnuto

en: Set the page(s) to display the Apple Pay button.
cs: Nastavte stránku(y) pro zobrazení tlačítka Apple Pay.

en: White with outline
cs: Bílá s obrysem

en: Your customers can already buy now and pay later with PayPal — add messaging to your site to let them know. PayPal’s Pay Later helps boost merchants' conversion rates and increases cart sizes by 39%.¹ You get paid in full up front. <a target="_blank" href="https://www.paypal.com/us/business/accept-payments/checkout/installments">More about Pay Later</a>
cs: Vaši zákazníci si již mohou nyní koupit a zaplatit později pomocí PayPalu — přidejte zprávu na svůj web, aby to věděli. PayPal's Pay Later pomáhá zvyšovat konverzní poměry obchodníků a zvyšuje velikosti košíků o 39 %.¹ Platbu obdržíte celou předem. <a target="_blank" href="https://www.paypal.com/us/business/accept-payments/checkout/installments">Více o Pay Later</a>

en: Enable Pay Later Messaging
cs: Povolit zprávy o platbě později

en: Displays Pay Later messaging for available offers.
cs: Zobrazuje zprávy o platbě později pro dostupné nabídky.

en: Display Pay Later messaging On
cs: Zobrazit zprávu "Platba později" Zapnuto

en: Home
cs: Domov

en: Category
cs: Kategorie

en: Payment
cs: Platba

en: Set the page(s) you want to display messaging on, and then adjust that page's display option below.
cs: Nastavte stránku(y), na které chcete zobrazit zprávy, a poté upravte možnost zobrazení této stránky níže.

en: Home Page
cs: Domovská stránka

en: Layout Type
cs: Typ rozložení

en: Text Layout
cs: Rozložení textu

en: Flex Layout
cs: Flex rozložení

en: Logo Type
cs: Typ loga

en: Primary
cs: Primární

en: Alternative
cs: Alternativa

en: None
cs: Žádný

en: Logo Position
cs: Pozice loga

en: Left
cs: Doleva

en: Right
cs: Správně

en: Top
cs: Vrchol

en: Text Size
cs: Velikost textu

en: Text Color
cs: Barva textu

en: Monochrome
cs: Monochromatický

en: Grayscale
cs: Šedotónová

en: Color
cs: Barva

en: White (No Border)
cs: Bílá (Bez okraje)

en: Gray
cs: Šedá

en: Ratio
cs: Poměr

en: Flexes between 120px and 300px wide
cs: Flexibilní mezi 120px a 300px na šířku

en: 160px wide
cs: 160px široký

en: Flexes between 250px and 768px wide
cs: Flexibilní mezi 250px a 768px široký

en: Flexes between 250px and 1169px wide
cs: Flexuje mezi 250px a 1169px šířky

en: I need a shortcode so that I can place the message in a better spot on Home page.
cs: Potřebuji zkrácený kód, abych mohl umístit zprávu na lepší místo na domovské stránce.

en: Shortcode
cs: Krátký kód

en: Category Page
cs: Kategorie stránka

en: I need a shortcode so that I can place the message in a better spot on category page.
cs: Potřebuji zkrácený kód, abych mohl umístit zprávu na lepší místo na stránce kategorie.

en: I need a shortcode so that I can place the message in a better spot on product page.
cs: Potřebuji zkrácený kód, abych mohl umístit zprávu na lepší místo na stránce produktu.

en: I need a shortcode so that I can place the message in a better spot on cart page.
cs: Potřebuji zkrácený kód, abych mohl umístit zprávu na lepší místo na stránce košíku.

en: Payment Page
cs: Platební stránka

en: I need a shortcode so that I can place the message in a better spot on payment page.
cs: Potřebuji zkrácený kód, abych mohl umístit zprávu na lepší místo na stránce platby.

en: Payment action
cs: Akce platby

en: Choose whether you wish to capture funds immediately or authorize payment only.
cs: Vyberte, zda chcete okamžitě zpracovat platbu, nebo pouze autorizovat platbu.

en: Capture
cs: Zachytit

en: Authorize
cs: Autorizovat

en: Brand Name
cs: Název značky

en: This controls what users see as the brand / company name on PayPal review pages.
cs: Tohle řídí, co uživatelé vidí jako název značky / společnosti na stránkách pro kontrolu PayPal.

en: Landing Page
cs: Cílová stránka

en: The type of landing page to show on the PayPal site for customer checkout. PayPal Account Optional must be checked for this option to be used.
cs: Typ vstupní stránky, která se má zobrazit na webu PayPal při pokladně zákazníka. Možnost "PayPal účet volitelný" musí být zaškrtnuta, aby bylo možné tuto možnost použít.

en: Login
cs: Přihlášení

en: Billing
cs: Fakturace

en: No Preference
cs: Žádná preference

en: Instant Payments
cs: Okamžité platby

en: If you enable this setting, PayPal will be instructed not to allow the buyer to use funding sources that take additional time to complete (for example, eChecks). Instead, the buyer will be required to use an instant funding source, such as an instant transfer, a credit/debit card, or PayPal Credit.
cs: Pokud tuto možnost povolíte, PayPal bude instruován, aby nedovolil kupujícímu používat zdroje financování, které vyžadují dodatečný čas na dokončení (například eChecks). Místo toho bude kupující povinen použít okamžitý zdroj financování, jako je okamžitý převod, kreditní/debetní karta nebo PayPal Credit.

en: Require Instant Payment
cs: Požadovat okamžitou platbu

en: Billing Address
cs: Fakturační adresa

en: Use PayPal Shipping Address as Billing
cs: Použít adresu pro doručení PayPal jako fakturační adresu

en: If the billing address is empty and PayPal provides a shipping address, the order will use the shipping address as the billing address.
cs: Pokud je fakturační adresa prázdná a PayPal poskytne adresu pro doručení, objednávka použije adresu pro doručení jako fakturační adresu.

en: Send Item Details
cs: Odeslat podrobnosti položky

en: Send line item details to PayPal
cs: Odeslat podrobnosti položky do PayPalu

en: Include all line item details in the payment request to PayPal so that they can be seen from the PayPal transaction details page.
cs: Zahrňte všechny podrobnosti o položkách v žádosti o platbu na PayPal, aby byly viditelné na stránce s podrobnostmi o transakci PayPal.

en: Order Review Page
cs: Stránka pro přehled objednávky

en: Skip Order Review Page
cs: Přeskočit stránku pro kontrolu objednávky

en: Payments from the Product or Cart page skip the review step and go straight to the Thank You page.
cs: Platby z produktové nebo nákupní stránky přeskočí krok kontroly a přejdou přímo na stránku Děkujeme.

en: Invoice prefix
cs: Předpona faktury

en: Please enter a prefix for your invoice numbers. If you use your PayPal account for multiple stores ensure this prefix is unique as PayPal will not allow orders with the same invoice number.
cs: Prosím zadejte předponu pro vaše čísla faktur. Pokud používáte svůj účet PayPal pro více obchodů, ujistěte se, že je tato předpona jedinečná, protože PayPal neumožní objednávky se stejným číslem faktury.

en: Credit Card Statement Name
cs: Název výpisu z kreditní karty

en: The value entered here will be displayed on the buyer's credit card statement.
cs: Hodnota zadaná zde bude zobrazena na výpisu z kreditní karty kupujícího.

en: Debug log
cs: Debugovací protokol

en: Enable logging
cs: Povolit protokolování

note: translators: %s is the path to the WooCommerce PayPal debug log file.
en: Log PayPal events, such as Webhook, Payment, Refund inside %s
cs: Zaznamenávejte události PayPal, jako jsou Webhook, Platba, Vrácení uvnitř %s

en: PayPal Shipment Tracking
cs: Sledování zásilek PayPal

en: Transaction Id
cs: ID transakce

en: Tracking Number*
cs: Sledovací číslo*

en: Status
cs: Stav

en: Carrier
cs: Nositel

en: Select Carrier
cs: Vyberte dopravce

en: Carrier Name*
cs: Název dopravce*

en: Add tracking information
cs: Přidat informace o sledování

en: Something went wrong. Please try again.
cs: Něco se pokazilo. Zkuste to prosím znovu.

en: Billing address didn’t match the card (AVS).
cs: Fakturační adresa se neshodovala s kartou (AVS).

en: Security code (CVV) didn’t match.
cs: Bezpečnostní kód (CVV) se neshoduje.

en: The payer opened a dispute with PayPal.
cs: Payer otevřel spor s PayPalem.

en: The issuer reversed the charge (chargeback).
cs: Vydavatel zrušil poplatek (vrácení platby).

en: Payment by eCheck—awaiting clearance.
cs: Platba eCheck—čeká na schválení.

en: Action required in your PayPal account (international withdrawal).
cs: Je vyžadována akce ve vašem účtu PayPal (mezinárodní výběr).

en: Payment pending manual review.
cs: Platba čeká na ruční kontrolu.

en: Payee receiving preference requires action (often currency related).
cs: Preferencí příjemce platby je třeba se zabývat (často související s měnou).

en: Funds were refunded.
cs: Financování bylo vráceno.

en: Approved—waiting for payer to send funds.
cs: Schváleno—čeká se na to, až plátce pošle prostředky.

en: Payee does not have a PayPal account.
cs: Příjemce nemá účet PayPal.

en: Payee’s PayPal account requires verification.
cs: Účet PayPal příjemce vyžaduje ověření.

en: The transaction could not be completed.
cs: Transakci se nepodařilo dokončit.

note: translators: 1: payment method title, 2: pending reason text
en: Payment via %1$s pending. %2$s
cs: Platba přes %1$s čeká. %2$s

note: translators: 1: payment method title, 2: decline reason text
en: Payment via %1$s declined. %2$s
cs: Platba přes %1$s byla zamítnuta. %2$s

note: translators: %s: payment failure reason
en: Payment declined. %s
cs: Platba byla zamítnuta. %s

note: translators: 1: processor response code, 2: AVS result, 3: CVV result
en: Processor response: code=%1$s, AVS=%2$s, CVV=%3$s
cs: Odpověď procesoru: kód=%1$s, AVS=%2$s, CVV=%3$s

note: translators: 1: payment method title, 2: failure reason
en: Payment via %1$s failed. %2$s
cs: Platba přes %1$s selhala. %2$s

note: translators: %s: payment failure reason
en: Payment failed. %s
cs: Platba selhala. %s

note: translators: 1: payment method title, 2: PayPal refund reason
en: Payment via %1$s partially refunded. PayPal reason: %2$s.
cs: Platba přes %1$s byla částečně vrácena. Důvod PayPal: %2$s.

note: translators: 1: payment method title, 2: PayPal refund reason
en: Payment via %1$s refunded. PayPal reason: %2$s.
cs: Platba přes %1$s byla vrácena. Důvod PayPal: %2$s.

en: An error occurred while updating the order status.
cs: Při aktualizaci stavu objednávky došlo k chybě.

en: PayPal Credit
cs: PayPal Kredit

en: MyBank
cs: MojeBanka

en: SEPA-Lastschrift
cs: SEPA-inkaso

en: PayPal Pay Later
cs: PayPal Zaplať později

en: PayPal Checkout
cs: PayPal Pokladna

en: Approved.
cs: Schváleno.

en: The card security code (CVV) was incorrect.
cs: Kód zabezpečení karty (CVV) byl nesprávný.

en: Your bank needs to approve this. Please contact your card issuer.
cs: Vaše banka to musí schválit. Prosím, kontaktujte vydavatele vaší karty.

en: We could not find this account. Please check your card details.
cs: Tento účet jsme nemohli najít. Zkontrolujte prosím údaje o vaší kartě.

en: The bank declined this transaction. Please try another payment method.
cs: Banka tuto transakci zamítla. Zkuste prosím jinou platební metodu.

en: This transaction is not authorized. Please contact your card issuer.
cs: Tato transakce není autorizována. Prosím, kontaktujte svého vydavatele karty.

en: There was a processing issue. The payment was reversed.
cs: Došlo k problému při zpracování. Platba byla vrácena.

en: A security check failed. Please try again.
cs: Kontrola zabezpečení selhala. Zkuste to prosím znovu.

en: The PIN was not accepted.
cs: PIN nebyl přijat.

en: Temporary system issue. Please try again later.
cs: Dočasný problém se systémem. Zkuste to prosím znovu později.

en: Payment was canceled.
cs: Platba byla zrušena.

en: Only part of the amount was approved.
cs: Byla schválena pouze část částky.

en: The bank declined this transaction.
cs: Banka tuto transakci zamítla.

en: Invalid data format.
cs: Neplatný formát dat.

en: Invalid amount.
cs: Neplatná částka.

en: Card issuer/acquirer not allowed for this transaction.
cs: Vydavatel karty/akceptant není pro tuto transakci povolen.

en: Invalid capture date.
cs: Neplatné datum zachycení.

en: Unsupported currency for this card.
cs: Nepodporovaná měna pro tuto kartu.

en: Invalid account number.
cs: Neplatné číslo účtu.

en: This card is not allowed for recurring payments.
cs: Tato karta není povolena pro opakované platby.

en: Invalid terminal configuration.
cs: Neplatná konfigurace terminálu.

en: Invalid merchant configuration.
cs: Neplatná konfigurace obchodníka.

en: The account is restricted or inactive.
cs: Účet je omezený nebo neaktivní.

en: Invalid processing code.
cs: Neplatný zpracovatelský kód.

en: Invalid merchant category.
cs: Neplatná kategorie obchodníka.

en: Invalid card expiry date.
cs: Neplatné datum expirace karty.

en: Invalid card security code (CVV).
cs: Neplatný bezpečnostní kód karty (CVV).

en: Invalid transaction state.
cs: Neplatný stav transakce.

en: Invalid order.
cs: Neplatná objednávka.

en: The card security code (CVV) did not match.
cs: Kód zabezpečení karty (CVV) se neshodoval.

en: Insufficient funds.
cs: Nedostatečné prostředky.

en: Incorrect PIN.
cs: Nesprávný PIN.

en: Too many incorrect PIN attempts.
cs: Příliš mnoho nesprávných pokusů o PIN.

en: This card is closed.
cs: Tato karta je uzavřena.

en: Card capture requested by the bank.
cs: Zachycení karty požadováno bankou.

en: User not authorized for this transaction.
cs: Uživatel není oprávněn k této transakci.

en: Address verification failed.
cs: Ověření adresy selhalo.

en: Invalid or restricted card.
cs: Neplatná nebo omezená karta.

en: Address verification soft failure.
cs: Měkké selhání ověření adresy.

en: Duplicate transaction.
cs: Duplicitní transakce.

en: Invalid transaction.
cs: Neplatná transakce.

en: The card is expired.
cs: Karta je neplatná.

en: Strong customer authentication required.
cs: Vyžaduje se silná autentizace zákazníka.

en: This type of transaction is not permitted.
cs: Tento typ transakce není povolen.

en: Too many attempts. Please try again later.
cs: Příliš mnoho pokusů. Zkuste to prosím později.

en: Invalid or restricted card. Please use another card.
cs: Neplatná nebo omezená karta. Prosím, použijte jinou kartu.

en: Address verification soft failure. Please check your billing address.
cs: Ověření adresy selhalo. Zkontrolujte prosím svou fakturační adresu.

en: Duplicate transaction. Please try again.
cs: Duplikovaná transakce. Prosím, zkuste to znovu.

en: Invalid transaction. Please try again.
cs: Neplatná transakce. Zkuste to prosím znovu.

en: Expired card. Please use another card.
cs: Karta vypršela. Prosím, použijte jinou kartu.

en: Incorrect PIN. Please re-enter your PIN.
cs: Nesprávný PIN. Prosím, zadejte svůj PIN znovu.

en: Strong customer authentication required. Please try again.
cs: Silné ověření zákazníka je vyžadováno. Zkuste to prosím znovu.

en: Transaction not permitted. Please use another payment method.
cs: Transakce není povolena. Prosím, použijte jinou platební metodu.

en: Transaction attempts exceed limit. Please try again later.
cs: Pokusy o transakci překročily limit. Zkuste to prosím znovu později.

en: Reversal rejected. Please contact support.
cs: Zamítnutí zvrácení. Prosím, kontaktujte podporu.

en: Invalid issue. Please try again.
cs: Neplatný problém. Zkuste to prosím znovu.

en: Issuer not available. Please try again later.
cs: Vydavatel není k dispozici. Zkuste to prosím později.

en: Issuer temporarily not available. Please try again shortly.
cs: Vydavatel je dočasně nedostupný. Zkuste to prosím znovu za chvíli.

en: Card not activated. Please activate your card and try again.
cs: Karta není aktivována. Prosím, aktivujte svou kartu a zkuste to znovu.

en: Updated card issued. Please use your new card.
cs: Byla vydána nová karta. Prosím, použijte svou novou kartu.

en: Account not on file. Please check your card details.
cs: Účet není v evidenci. Zkontrolujte prosím údaje o vaší kartě.

en: Approved but not captured. No action needed.
cs: Schváleno, ale nezachyceno. Není potřeba žádná akce.

en: 3DS authentication error. Please try again.
cs: Chyba ověření 3DS. Zkuste to prosím znovu.

en: Authentication failed. Please try again.
cs: Ověření selhalo. Zkuste to prosím znovu.

en: BIN error. Please try another card.
cs: Chyba BIN. Zkuste prosím jinou kartu.

en: PIN error. Please try again with the correct PIN.
cs: Chyba PIN. Zkuste to prosím znovu se správným PINem.

en: Processor system error. Please try again later.
cs: Chyba systému procesoru. Zkuste to prosím znovu později.

en: Host key error. Please try again.
cs: Chyba klíče hostitele. Zkuste to prosím znovu.

en: Configuration error. Please contact support.
cs: Chyba konfigurace. Prosím, kontaktujte podporu.

en: Unsupported operation. Please try another payment method.
cs: Nepodporovaná operace. Zkuste prosím jinou platební metodu.

en: Communication error. Please try again later.
cs: Chyba komunikace. Zkuste to prosím znovu později.

en: Communication error. Please try again shortly.
cs: Chyba komunikace. Prosím, zkuste to znovu za chvíli.

en: System unavailable. Please try again later.
cs: Systém není k dispozici. Zkuste to prosím později.

en: Transaction declined. Please retry.
cs: Transakce byla zamítnuta. Prosím, zkuste to znovu.

en: Suspected fraud. Please use another payment method.
cs: Podezření na podvod. Prosím, použijte jinou platební metodu.

en: Security violation. Please contact your card issuer.
cs: Porušení zabezpečení. Prosím, kontaktujte svého vydavatele karty.

en: Card reported lost or stolen. Please use another card.
cs: Karta byla nahlášena jako ztracená nebo odcizená. Prosím, použijte jinou kartu.

en: Hold - call center. Please contact your card issuer.
cs: Držte - call centrum. Prosím, kontaktujte svého vydavatele karty.

en: Card refused. Please use another payment method.
cs: Karta byla odmítnuta. Prosím, použijte jinou platební metodu.

en: Unrecognized response code. Please try again later.
cs: Nepoznáný kód odpovědi. Zkuste to prosím znovu později.

en: Contingencies not resolved. Please try again.
cs: Nedokončené nepředvídané události. Zkuste to prosím znovu.

en: CVV verification failed. Please check your CVV.
cs: Ověření CVV selhalo. Zkontrolujte prosím své CVV.

en: Account closed. Please use another card.
cs: Účet byl uzavřen. Prosím, použijte jinou kartu.

en: Reattempt not permitted. Please use another payment method.
cs: Opakování není povoleno. Prosím, použijte jinou platební metodu.

en: Billing address error. Please check your billing details.
cs: Chyba fakturační adresy. Zkontrolujte prosím své fakturační údaje.

en: Account blocked by issuer. Please contact your card issuer.
cs: Účet byl zablokován vydavatelem. Prosím, kontaktujte svého vydavatele karty.

en: American Express card disabled. Please use another card.
cs: Karta American Express byla deaktivována. Prosím, použijte jinou kartu.

en: Adult gaming not supported. Please use another payment method.
cs: Hraní pro dospělé není podporováno. Prosím, použijte jinou platební metodu.

en: Amount incompatible. Please try a different amount.
cs: Částka není kompatibilní. Zkuste prosím jinou částku.

en: Authorization result error. Please try again.
cs: Chyba výsledku autorizace. Zkuste to prosím znovu.

en: MCC code error. Please contact support.
cs: Chyba kódu MCC. Prosím, kontaktujte podporu.

en: Address verification failed. Please check your billing address.
cs: Ověření adresy selhalo. Zkontrolujte prosím svou fakturační adresu.

en: Amount exceeded. Please try a smaller amount.
cs: Částka byla překročena. Zkuste prosím menší částku.

en: Gaming transaction error. Please use another payment method.
cs: Chyba při transakci ve hře. Prosím, použijte jinou platební metodu.

en: Registration incomplete. Please complete registration.
cs: Registrace není dokončena. Prosím, dokončete registraci.

en: Country error. Please try another payment method.
cs: Chyba země. Zkuste prosím jinou platební metodu.

en: Credit error. Please try another payment method.
cs: Chyba při platbě. Zkuste prosím jinou metodu platby.

en: Card type not supported. Please use another card.
cs: Typ karty není podporován. Prosím, použijte jinou kartu.

en: Invalid currency. Please select a supported currency.
cs: Neplatná měna. Prosím, vyberte podporovanou měnu.

en: 3D Secure authentication error. Please try again.
cs: Chyba při ověřování 3D Secure. Zkuste to prosím znovu.

en: Dynamic currency conversion not supported. Please try again.
cs: Dynamická konverze měny není podporována. Zkuste to prosím znovu.

en: Diners Club card rejected. Please use another card.
cs: Karta Diners Club byla zamítnuta. Prosím, použijte jinou kartu.

en: Authentication message error. Please try again.
cs: Chyba autentizační zprávy. Zkuste to prosím znovu.

en: Decline threshold exceeded. Please try again later.
cs: Byla překročena hranice odmítnutí. Zkuste to prosím později.

en: Funding instrument expired. Please use another payment method.
cs: Finanční nástroj vypršel. Prosím, použijte jinou platební metodu.

en: Frequency limit exceeded. Please try again later.
cs: Byl překročen limit frekvence. Zkuste to prosím později.

en: System error. Please try again later.
cs: Chyba systému. Zkuste to prosím znovu později.

en: Expiry date error. Please check your card details.
cs: Chyba data vypršení platnosti. Zkontrolujte prosím údaje o vaší kartě.

en: Funding source already exists. Please use another payment method.
cs: Zdroje financování již existují. Prosím, použijte jinou platební metodu.

en: Invalid funding instrument. Please try another payment method.
cs: Neplatný finanční nástroj. Zkuste prosím jinou platební metodu.

en: Restricted funding instrument. Please try another payment method.
cs: Omezený finanční nástroj. Zkuste prosím jinou platební metodu.

en: Field validation failed. Please check your payment details.
cs: Ověření pole selhalo. Zkontrolujte prosím své platební údaje.

en: Gaming refund error. Please contact support.
cs: Chyba při vracení her. Prosím, kontaktujte podporu.

en: Processing error. Please try again.
cs: Chyba při zpracování. Zkuste to prosím znovu.

en: Idempotency failure. Please try again.
cs: Selhání idempotence. Zkuste to prosím znovu.

en: Invalid input. Please check your payment details.
cs: Neplatný vstup. Zkontrolujte prosím své platební údaje.

en: ID mismatch. Please try again.
cs: Neshoda ID. Zkuste to prosím znovu.

en: Invalid trace ID. Please try again.
cs: Neplatné ID stopy. Zkuste to prosím znovu.

en: Late reversal. Please contact support.
cs: Pozdní zrušení. Prosím, kontaktujte podporu.

en: Status code error. Please try again.
cs: Chyba kódu stavu. Zkuste to prosím znovu.

en: Missing business rule or data. Please try again.
cs: Chybí obchodní pravidlo nebo data. Zkuste to prosím znovu.

en: Mastercard blocked. Please use another card.
cs: Karta Mastercard byla zablokována. Prosím, použijte jinou kartu.

en: Not supported. Please try another payment method.
cs: Nepodporováno. Zkuste prosím jinou platební metodu.

en: Network frequency limit exceeded. Please try again later.
cs: Byl překročen limit frekvence sítě. Zkuste to prosím znovu později.

en: Merchant ID not found. Please contact support.
cs: ID obchodníka nebyl nalezen. Prosím, kontaktujte podporu.

en: Network error. Please try again later.
cs: Chyba sítě. Zkuste to prosím znovu později.

en: Phone required for this transaction. Please update your details.
cs: Pro tuto transakci je vyžadován telefon. Prosím, aktualizujte své údaje.

en: Invalid product. Please try another product.
cs: Neplatný produkt. Zkuste prosím jiný produkt.

en: Invalid payment method. Please try another payment method.
cs: Neplatná metoda platby. Zkuste prosím jinou metodu platby.

en: Quasi-cash not supported. Please use another payment method.
cs: Quasi-hotovost není podporována. Prosím, použijte jinou platební metodu.

en: Refund not supported on pending transactions. Please try again later.
cs: Vrácení peněz není podporováno u čekajících transakcí. Zkuste to prosím později.

en: Invalid parent transaction status. Please try again.
cs: Neplatný stav rodičovské transakce. Zkuste to prosím znovu.

en: Merchant not registered. Please contact support.
cs: Obchodník není registrován. Prosím, kontaktujte podporu.

en: Bank authorization mismatch. Please try again.
cs: Nesoulad autorizace banky. Zkuste to prosím znovu.

en: Bank authorization already settled. Please try again.
cs: Autorizace banky byla již vyřízena. Zkuste to prosím znovu.

en: Bank authorization voided. Please try again.
cs: Bankovní autorizace byla zrušena. Prosím, zkuste to znovu.

en: Bank authorization expired. Please try again.
cs: Autorizace banky vypršela. Zkuste to prosím znovu.

en: Currency mismatch. Please try again with the correct currency.
cs: Nesoulad měny. Zkuste to prosím znovu se správnou měnou.

en: Credit card mismatch. Please check your card details.
cs: Nesoulad s kreditní kartou. Zkontrolujte prosím údaje o vaší kartě.

en: Amount mismatch. Please try again with the correct amount.
cs: Nesoulad částky. Zkuste to prosím znovu se správnou částkou.

en: Score error. Please try again.
cs: Chyba skóre. Zkuste to prosím znovu.

en: Status description error. Please try again.
cs: Chyba popisu stavu. Zkuste to prosím znovu.

en: American Express declined. Please use another card.
cs: American Express byla zamítnuta. Prosím, použijte jinou kartu.

en: Verification token expired. Please try again.
cs: Ověřovací token vypršel. Zkuste to prosím znovu.

en: Invalid trace reference. Please try again.
cs: Neplatná reference sledování. Zkuste to prosím znovu.

en: Invalid transaction ID. Please try again.
cs: Neplatné ID transakce. Zkuste to prosím znovu.

en: Verification token revoked. Please try again.
cs: Ověřovací token byl zrušen. Zkuste to prosím znovu.

en: Transaction type not supported. Please try another payment method.
cs: Typ transakce není podporován. Zkuste prosím jinou platební metodu.

en: Invalid verification token. Please try again.
cs: Neplatný ověřovací token. Zkuste to prosím znovu.

en: User not authorized. Please contact support.
cs: Uživatel není autorizován. Prosím, kontaktujte podporu.

en: Currency not supported. Please select a supported currency.
cs: Měna není podporována. Prosím, vyberte podporovanou měnu.

en: Entity not supported. Please try another payment method.
cs: Entita není podporována. Zkuste prosím jinou platební metodu.

en: Installment not supported. Please try another payment method.
cs: Splátka není podporována. Zkuste prosím jinou platební metodu.

en: POS flag not supported. Please try another payment method.
cs: POS příznak není podporován. Zkuste prosím jinou platební metodu.

en: Reversal not supported. Please contact support.
cs: Zrušení není podporováno. Prosím, kontaktujte podporu.

en: Currency validation error. Please select a supported currency.
cs: Chyba ověření měny. Prosím, vyberte podporovanou měnu.

en: Validation error. Please check your payment details.
cs: Chyba ověření. Zkontrolujte prosím své platební údaje.

en: Virtual terminal not supported. Please try another payment method.
cs: Virtuální terminál není podporován. Zkuste prosím jinou platební metodu.

en: Please enter a valid card number.
cs: Zadejte platné číslo karty.

en: Please enter a valid CVV.
cs: Zadejte platné CVV.

en: Please enter a valid expiration date.
cs: Zadejte prosím platné datum vypršení platnosti.

en: An unknown error occurred.
cs: Došlo k neznámé chybě.

en: Unknown error
cs: Neznámá chyba

en: Apple Pay could not be initialized.
cs: Apple Pay se nepodařilo inicializovat.

en: Apple Pay confirmation returned non-APPROVED status.
cs: Potvrzení Apple Pay vrátilo stav, který není SCHVÁLEN.

en: Shipping address is incomplete.
cs: Dodací adresa je neúplná.

en: We do not ship to this address.
cs: Na tuto adresu nedoručujeme.

en: Tax
cs: Daň

en: Total
cs: Celkem

[ctx: Important]
en: Or
cs: Nebo

[ctx: Important]
en: Express Checkout
cs: Rychlé placení

[ctx: Important]
en: Or continue below
cs: Nebo pokračujte níže

en: Items
cs: Položky

en: Billing &amp; Shipping
cs: Fakturace a doprava

en: Edit
cs: Upravit

en: Billing details
cs: Fakturační údaje

en: Shipping details
cs: Podrobnosti o doručení

en: Create an account?
cs: Vytvořit účet?

en: Create an account by entering the information below. If you are a returning customer please login at the top of the page.
cs: Vytvořte účet zadáním informací níže. Pokud jste se již dříve registrovali, prosím přihlaste se v horní části stránky.

note: translators: %1$s is the payment method title, %2$s is the formatted payment status.
en: Payment via %1$s: %2$s.
cs: Platba přes %1$s: %2$s.

note: translators: %1$s is the payment method title, %2$s is the pending reason from PayPal.
en: Payment via %1$s Pending. PayPal reason: %2$s.
cs: Platba přes %1$s čeká. Důvod PayPal: %2$s.

note: translators: %1$s is the payment method title, %2$s is the PayPal transaction ID.
en: Payment via %1$s. Transaction ID: %2$s
cs: Platba přes %1$s. ID transakce: %2$s

[ctx: Important]
en: <strong>You're almost done!</strong><br>Review your information before you place your order.
cs: <strong>Jste téměř hotovi!</strong><br>Zkontrolujte své informace, než zadáte svou objednávku.

en: Capture Charge
cs: Zachycení poplatku

[ctx: Important]
en: Cancel order
cs: Zrušit objednávku

en: We cannot process your order with the payment information that you provided. Please use an alternate payment method.
cs: Nemůžeme zpracovat vaši objednávku s platebními informacemi, které jste poskytli. Prosím, použijte alternativní platební metodu.

en: 3D Secure response
cs: Odpověď 3D Secure

en: At top of checkout Page
cs: Na vrcholu stránky pokladny
