Payment Gateway for PayPal on WooCommerce 9.0.39 - en to he translation catalogue (598 entries)

note: Plugin Name of the plugin
en: Payment Gateway for PayPal on WooCommerce
he: שער תשלום עבור PayPal ב-WooCommerce

note: Description of the plugin
en: PayPal, Credit/Debit Cards, Google Pay, Apple Pay, Pay Later, Venmo, SEPA, iDEAL, Mercado Pago, Sofort, Bancontact & more - by an official PayPal Partner
he: PayPal, כרטיסי אשראי/חובה, Google Pay, Apple Pay, תשלום מאוחר, Venmo, SEPA, iDEAL, Mercado Pago, Sofort, Bancontact ועוד - על ידי שותף רשמי של PayPal

note: Author of the plugin
en: easypayment
he: אֵיזִי פֵּיְמֶנְט

en: Return
he: חזור

en: We’re sorry to see you go! 💔
he: אנחנו מצטערים לראות אותך עוזב! 💔

en: Close
he: סגור

en: Can you please tell us why you’re deactivating the plugin? Your feedback helps us make it better.
he: האם תוכל בבקשה לומר לנו מדוע אתה מבטל את הפלאגין? המשוב שלך עוזר לנו לשפר אותו.

en: Temporary deactivation (troubleshooting)
he: השבתה זמנית (פתרון בעיות)

en: Compatibility issue
he: בעיה של תאימות

en: Please describe what part of the layout or functionality was affected.
he: אנא תאר איזו חלק מהעיצוב או הפונקציונליות הושפע.

en: Difficult to set up
he: קשה להגדיר

en: What part of the setup was confusing or unclear?
he: איזה חלק מההגדרה היה מבלבל או לא ברור?

en: Missing features
he: תכונות חסרות

en: Which features were you looking for?
he: אילו תכונות חיפשת?

en: Other
he: אחרים

en: Please share why you’re deactivating the PayPal plugin so we can make improvements.
he: אנא שתף מדוע אתה מבטל את תוסף PayPal כדי שנוכל לבצע שיפורים.

en: Your privacy is important to us. No personal data is collected with this form—just your valuable feedback and basic system information (such as WordPress and plugin versions) to help us improve our plugin.
he: הפרטיות שלך חשובה לנו. לא נאסף מידע אישי עם טופס זה—רק את המשוב היקר שלך ומידע בסיסי על המערכת (כגון גרסאות של WordPress ותוספים) כדי לעזור לנו לשפר את התוסף שלנו.

en: Visit our support page for assistance
he: בקרו בדף התמיכה שלנו לקבלת עזרה

en: Get Support
he: קבל תמיכה

en: Send & Deactivate
he: שלח וכבה

en: I rather wouldn't say
he: אני מעדיף לא לומר

en: Item
he: פריט

en: Fee
he: עמלה

en: Settings
he: הגדרות

en: Community support
he: תמיכה קהילתית

en: Rate our plugin
he: דרגו את התוסף שלנו

note: translators: %s: plugin name
en: Thank you for using %s 💕
he: תודה שהשתמשת ב-%s 💕

note: translators: %1$s: review URL
en: If you have a moment, we'd love it if you could leave us a <b><a target="_blank" href="%1$s">quick review</a>.</b> it motivates us and helps us keep improving. 💫 <br>Have feature ideas? Include them in your review — your feedback shapes our roadmap, and we love turning your ideas into reality.
he: אם יש לך רגע, נשמח אם תוכל להשאיר לנו <b><a target="_blank" href="%1$s">ביקורת מהירה</a>.</b> זה מעודד אותנו ועוזר לנו להמשיך להשתפר. 💫 <br>יש לך רעיונות לתכונות? כלול אותם בביקורת שלך — המשוב שלך מעצב את מפת הדרכים שלנו, ואנחנו אוהבים להפוך את הרעיונות שלך למציאות.

en: Write Review
he: כתוב ביקורת

en: Done!
he: בוצע!

en: Remind me later
he: תזכיר לי מאוחר יותר

en: Hide
he: הסתר

[ctx: Important]
en: Card number
he: מספר כרטיס

[ctx: Important]
en: Expiration date
he: תאריך תפוגה

[ctx: Important]
en: Security code
he: קוד אבטחה

[ctx: Important]
en: Confirm Your PayPal Order
he: אשר את הזמנת PayPal שלך

[ctx: Important]
en: Proceed to PayPal
he: המשך ל-PayPal

[ctx: Important]
note: translators: %s: Order button text (e.g. Place order)
en: Click the "%s" button below to process your order.
he: לחץ על כפתור "%s" למטה כדי לעבד את ההזמנה שלך.

en: Sorry, your session has expired. <a href="%s" class="wc-backward">Return to shop</a>
he: סליחה, המושב שלך פג תוקף. <a href="%s" class="wc-backward">חזור לחנות</a>

en: Unable to create order.
he: לא ניתן ליצור הזמנה.

[ctx: Important]
en: Credit or Debit Card (PayPal) By Easy Payment
he: כרטיס אשראי או כרטיס דביט (PayPal) באמצעות תשלום קל

[ctx: Important]
en: Advanced Card Processing.
he: עיבוד כרטיסים מתקדם.

en: Place order
he: בצע הזמנה

[ctx: Important]
en: Sandbox Mode Enabled.
he: מצב סנדבוקס מופעל.

[ctx: Important]
en: Use test card 4111 1111 1111 1111 with any future expiration date and any CVV.
he: השתמש בכרטיס בדיקה 4111 1111 1111 1111 עם תאריך תפוגה עתידי כלשהו וכל CVV.

en: Save to account
he: שמור בחשבון

en: Refund failed.
he: החזר נכשל.

[ctx: Important]
en: Credit or Debit Card
he: כרטיס אשראי או כרטיס דביט

[ctx: Important]
en: Confirm your PayPal order
he: אשר את הזמנת ה-PayPal שלך

[ctx: Important]
en: PayPal Gateway By Easy Payment
he: שער PayPal על ידי Easy Payment

[ctx: Important]
en: PayPal, Pay Later, Venmo, Credit & Debit Cards, Google Pay, Apple Pay — and many more.
he: PayPal, Pay Later, Venmo, כרטיסי אשראי ודביט, Google Pay, Apple Pay — ועוד רבים.

en: Admin Only Mode
he: מצב רק עבור מנהלים

en: is currently enabled. PayPal payment methods are visible only to site administrators and store managers. Disable this mode after testing to make them available to customers.
he: נמצא כרגע מופעל. שיטות תשלום של PayPal נראות רק למנהלי האתר ומנהלי החנות. השבת מצב זה לאחר הבדיקה כדי להפוך אותן לזמינות ללקוחות.

en: Please verify the PayPal account to receive the payments.
he: אנא אשר את חשבון ה-PayPal כדי לקבל את התשלומים.

en: PayPal onboarding process successfully completed.
he: תהליך ההצטרפות של PayPal הושלם בהצלחה.

en: We could not properly connect to PayPal. Please reload the page to continue.
he: לא הצלחנו להתחבר לפייפל כראוי. אנא רענן את הדף כדי להמשיך.

note: translators: %1$s: URL to the PayPal Connection page.
en: <strong>PayPal Setup Required:</strong> Connect your PayPal account or enter your Client ID and Secret in the <a href="%1$s">PayPal Connection</a> to begin accepting payments.
he: <strong>דרושה הגדרת PayPal:</strong> חבר את חשבון ה-PayPal שלך או הזן את מזהה הלקוח והסוד שלך ב-<a href="%1$s">חיבור PayPal</a> כדי להתחיל לקבל תשלומים.

en: Click the PayPal button to add your payment method.
he: לחץ על כפתור PayPal כדי להוסיף את שיטת התשלום שלך.

note: translators: %s: button label text
en: Click the "%s" button below to process your order.
he: לחץ על כפתור "%s" למטה כדי לעבד את ההזמנה שלך.

en: Click a payment option below to process your order.
he: לחץ על אפשרות תשלום למטה כדי לעבד את ההזמנה שלך.

en: Return to payments
he: חזור לתשלומים

en: PayPal Connection
he: חיבור PayPal

en: PayPal Settings
he: הגדרות PayPal

en: Advanced Card Payments
he: תשלומי כרטיסים מתקדמים

en: Google Pay
he: גוגל פיי

en: Apple Pay
he: אפל פיי

en: Pay Later Messaging
he: תשלום מאוחר הודעות

en: Additional Settings
he: הגדרות נוספות

en: FAQ
he: שאלות נפוצות

en: This represents the fee PayPal collects for the transaction.
he: זה מייצג את העמלה ש-PayPal גובה עבור העסקה.

en: PayPal Fee:
he: עמלת PayPal:

en: Disconnect
he: נתק

en: PayPal Account Connected
he: חשבון PayPal מחובר

en: Connected Account:
he: חשבון מחובר:

en: Disconnect PayPal Account
he: ניתוק חשבון PayPal

en: The PayPal Client ID and Secret key you entered are invalid. Ensure you are using the correct credentials for the selected environment (Sandbox or Live).
he: מפתח הלקוח והסוד של PayPal שהזנת אינם תקינים. ודא שאתה משתמש בפרטי הכניסה הנכונים עבור הסביבה שנבחרה (Sandbox או Live).

en: Click to Connect PayPal
he: לחץ כדי להתחבר ל-PayPal

en: The Connect to PayPal service is temporarily unavailable.
he: שירות החיבור לפייפל אינו זמין זמנית.

en: Toggle to manual credential input
he: החלף להזנת אישורים ידנית

en: Recommended
he: מומלץ

en: OR
he: או

en: Click here to insert credentials manually
he: לחץ כאן כדי להזין אישורים ידנית

en: Which PayPal buttons (e.g. Pay Later, Venmo, SEPA, iDEAL, Mercado Pago, Bancontact, etc.) will appear?
he: אילו כפתורי PayPal (למשל, Pay Later, Venmo, SEPA, iDEAL, Mercado Pago, Bancontact וכו') יופיעו?

en: The PayPal buttons are shown automatically based on several factors, including:
he: כפתורי PayPal מוצגים אוטומטית בהתבסס על מספר גורמים, כולל:

en: The buyer’s country
he: מדינת הקונה

en: Their device type
he: סוג המכשיר שלהם

en: The funding sources they’ve enabled
he: מקורות המימון שהם אפשרו

en: As a result, each buyer may see a different set of buttons. Pay Later options vary by country and may display different buttons.
he: כתוצאה מכך, כל קונה עשוי לראות סט שונה של כפתורים. אפשרויות "שלם מאוחר יותר" משתנות לפי מדינה ועשויות להציג כפתורים שונים.

en: How can I hide specific PayPal buttons?
he: איך אני יכול להסתיר כפתורי PayPal ספציפיים?

en: By default, all PayPal buttons are enabled. To hide specific buttons, use the <strong>Disable Specific Payment Buttons</strong> option.
he: ברירת מחדל, כל כפתורי PayPal מופעלים. כדי להסתיר כפתורים ספציפיים, השתמש באפשרות <strong>השבתת כפתורי תשלום ספציפיים</strong>.

en: Example: To hide the Pay Later button on the Checkout Page:
he: דוגמה: כדי להסתיר את כפתור "שלם מאוחר יותר" בעמוד התשלום:

en: Go to <strong>PayPal Settings</strong> > Checkout Page
he: עבור אל <strong>הגדרות PayPal</strong> > עמוד תשלום

en: Find the <strong>Disable Specific Payment Buttons</strong> setting.
he: מצא את הגדרת <strong>השבתת כפתורי תשלום ספציפיים</strong>.

en: Select <strong>Pay Later</strong> from the dropdown list.
he: בחר <strong>שלם מאוחר</strong> מתוך רשימת הנפתח.

en: Click <strong>Save Changes</strong>.
he: לחץ על <strong>שמור שינויים</strong>.

en: How can I show only the "PayPal" button on the Checkout page?
he: איך אני יכול להציג רק את כפתור "PayPal" בדף התשלום?

en: To display only the "PayPal" button on the Checkout page, follow these steps:
he: כדי להציג רק את כפתור "PayPal" בדף התשלום, עקוב אחרי הצעדים הבאים:

en: Step 1: Update PayPal Settings
he: שלב 1: עדכן את הגדרות PayPal

en: Under <strong>Disable Specific Payment Buttons</strong>, select <strong>Credit or Debit Card</strong> and any other methods you want to hide.
he: מתחת ל<strong>השבתת כפתורי תשלום ספציפיים</strong>, בחר ב<strong>כרטיס אשראי או כרטיס דביט</strong> ובכל שיטה נוספת שברצונך להסתיר.

en: Step 2: Update Advanced Card Payments Settings
he: שלב 2: עדכון הגדרות תשלומי כרטיסים מתקדמים

en: Go to <strong>Advanced Card Payments</strong> settings.
he: עבור להגדרות <strong>תשלומי כרטיסים מתקדמים</strong>.

en: Disable the option <strong>Enable Advanced Credit/Debit Card</strong>.
he: כבה את האפשרות <strong>אפשר כרטיס אשראי/דביט מתקדם</strong>.

en: Once you save the changes in both sections, only the "PayPal" button will appear on the Checkout page.
he: ברגע שתשמור את השינויים בשני החלקים, רק כפתור "PayPal" יופיע בדף התשלום.

en: How can I show only the "Credit or Debit Card" payment method on the Checkout page?
he: איך אני יכול להציג רק את שיטת התשלום "כרטיס אשראי או כרטיס דביט" בדף התשלום?

en: To display only the "Credit or Debit Card" payment method on the Checkout page, follow these steps:
he: כדי להציג רק את שיטת התשלום "כרטיס אשראי או חיוב" בדף התשלום, עקוב אחרי הצעדים הבאים:

en: Go to <strong>PayPal Settings > Checkout Page</strong>.
he: עבור ל<strong>הגדרות PayPal > דף תשלום</strong>.

en: Disable the <strong>Enable PayPal</strong> option.
he: כבה את האפשרות <strong>אפשר את PayPal</strong>.

en: Step 2: Enable Advanced Credit/Debit Card Payments
he: שלב 2: אפשר תשלומי כרטיס אשראי/דביט מתקדמים

en: Enable the option <strong>Enable Advanced Credit/Debit Card</strong>.
he: אפשר את האפשרות <strong>אפשר כרטיס אשראי/דביט מתקדם</strong>.

en: Once you save the changes in both sections, only the "Credit or Debit Card" payment method will appear on the Checkout page.
he: ברגע שתשמור את השינויים בשני הקטעים, רק שיטת התשלום "כרטיס אשראי או כרטיס חיוב" תופיע בדף התשלום.

en: What is PayPal Pay Later?
he: מה זה PayPal Pay Later?

en: PayPal Pay Later lets your customers split their purchases into interest-free payments over time, such as "Pay in 4" or monthly installments. You get paid in full upfront, while customers enjoy flexible payment options.
he: PayPal Pay Later מאפשר ללקוחות שלך לחלק את הרכישות שלהם לתשלומים ללא ריבית לאורך זמן, כגון "שלם ב-4" או תשלומים חודשיים. אתה מקבל תשלום מלא מראש, בעוד שללקוחות יש אפשרויות תשלום גמישות.

en: This can help increase your sales, with many merchants seeing higher conversion rates and larger order sizes.
he: זה יכול לעזור להגדיל את המכירות שלך, כאשר רבים מהסוחרים רואים שיעורי המרה גבוהים יותר וגודל הזמנות גדול יותר.

en: Learn more about Pay Later on PayPal’s website.
he: למד עוד על תשלום מאוחר באתר של PayPal.

en: How can I contact support or request a new functionality?
he: איך אני יכול ליצור קשר עם התמיכה או לבקש פונקציה חדשה?

en: If you have any questions, encounter an issue, or have a new functionality request, please create a support ticket on our official support page at:
he: אם יש לך שאלות, נתקלת בבעיה, או שיש לך בקשה לפונקציה חדשה, אנא צור כרטיס תמיכה בעמוד התמיכה הרשמי שלנו בכתובת:

en: Click to Enable Google Pay
he: לחץ כדי להפעיל את Google Pay

en: Important:
he: חשוב:

en: Click to Enable Apple Pay
he: לחץ כדי להפעיל את Apple Pay

en: Register Your Domain with Apple Pay
he: רשום את הדומיין שלך עם Apple Pay

en: Any (sub)domain displaying an Apple Pay button must be registered on the PayPal website. If the domain is not registered, the payment method will not work.
he: כל (תת)דומיין שמציג כפתור Apple Pay חייב להיות רשום באתר PayPal. אם הדומיין אינו רשום, שיטת התשלום לא תעבוד.

en: Accept PayPal, Pay Later, and major cards in WooCommerce using the PayPal Commerce Platform.
he: קבל תשלומים באמצעות PayPal, תשלום מאוחר, וכרטיסים מרכזיים ב-WooCommerce באמצעות פלטפורמת המסחר של PayPal.

en: By Easy Payment
he: בתשלום קל

en: AI Product Description Generator for WooCommerce
he: גנרטור תיאורי מוצרים מבוססי AI עבור WooCommerce

en: Generate SEO-friendly titles, descriptions, and attributes with AI. Includes bulk tools and templates.
he: צור כותרות, תיאורים ותגים ידידותיים ל-SEO בעזרת AI. כולל כלים ותבניות להמונים.

en: By nexaplugins
he: על ידי nexaplugins

en: Payment Gateway for Authorize.Net for WooCommerce
he: שער תשלום עבור Authorize.Net עבור WooCommerce

en: Accept credit and debit cards via Authorize.Net with a secure, seamless WooCommerce checkout.
he: קבל כרטיסי אשראי ודביט דרך Authorize.Net עם תהליך תשלום מאובטח וחלק ב-WooCommerce.

en: Widgets for Google Business Reviews and Ratings
he: ווידג'טים עבור ביקורות ודירוגים של Google Business

en: Showcase your Google Business Profile reviews and star rating with customizable widgets.
he: הצג את הביקורות ודירוג הכוכבים של פרופיל העסק שלך ב-Google עם ווידג'טים מותאמים אישית.

en: By Repocean
he: על ידי Repocean

en: Payment Gateway for PhonePe and for WooCommerce
he: שער תשלום עבור PhonePe ועבור WooCommerce

en: Accept PhonePe UPI, Wallet, and Cards with a fast, secure payment experience in WooCommerce.
he: קבלו את PhonePe UPI, ארנקים וכרטיסים עם חוויית תשלום מהירה ובטוחה ב-WooCommerce.

en: Payment Gateway for Razorpay and for WooCommerce
he: שער תשלום עבור Razorpay ועבור WooCommerce

en: Accept UPI, Cards, and Net Banking via Razorpay with a reliable, optimized WooCommerce integration.
he: קבל UPI, כרטיסים ובנקאות מקוונת דרך Razorpay עם אינטגרציה אמינה ומאופטמת ל-WooCommerce.

en: Recommended Plugins
he: תוספים מומלצים

en: Start by adding helpful extensions to your store—payments, product content, reviews and more.
he: התחל על ידי הוספת הרחבות מועילות לחנות שלך—תשלומים, תוכן מוצר, ביקורות ועוד.

en: Plugin logo
he: לוגו של תוסף

en: Install Now
he: התקן עכשיו

en: No matching plugins found for your store settings.
he: לא נמצאו תוספים תואמים להגדרות החנות שלך.

en: Live Preview
he: תצוגה חיה

en: PayPal Smart Button Preview
he: תצוגה מקדימה של כפתור PayPal חכם

en: Preview only. No payment will be processed.
he: הצגה בלבד. לא יתבצע תשלום.

en: Congratulations! PayPal is Connected 🎉
he: מזל טוב! פייפל מחובר 🎉

en: The primary setup is already complete.
he: ההגדרה הראשית כבר הושלמה.

en: No further action is required unless additional customization is needed.
he: אין צורך בפעולה נוספת אלא אם יש צורך בהתאמה נוספת.

en: Got it
he: הבנתי

en: Invalid or missing payment token fields.
he: שדות טוקן תשלום לא תקינים או חסרים.

en: Please choose the quantity of items you wish to add to your cart&hellip;
he: אנא בחר את כמות הפריטים שברצונך להוסיף לעגלת הקניות שלך&hellip;

en: Please choose a product to add to your cart&hellip;
he: אנא בחר מוצר להוסיף לעגלת הקניות שלך&hellip;

en: Please choose product options&hellip;
he: אנא בחר אפשרויות מוצר&hellip;

note: translators: %s: Product attribute name.
en: Invalid value posted for %s
he: ערך לא חוקי הועלה עבור %s

en: Continue to payment
he: המשך לתשלום

en: Card Details
he: פרטי כרטיס

en: Address Verification Result
he: תוצאת אימות כתובת

en: Card Security Code Result
he: תוצאת קוד אבטחת כרטיס

note: translators: 1: Payment method title, 2: Payment status (e.g., Completed, Pending). translators: 1: Payment method title, 2: Payment status.
en: Payment via %1$s : %2$s.
he: תשלום באמצעות %1$s : %2$s.

note: translators: 1: Payment method title, 2: Transaction ID. translators: 1: payment method title, 2: transaction ID translators: %1$s is the payment method title, %2$s is the PayPal transaction ID.
en: %1$s Transaction ID: %2$s
he: %1$s מזהה עסקה: %2$s

en: Payment authorized. Change payment status to processing or complete to capture funds.
he: תשלום אושר. שנה את מצב התשלום ל-"מעבד" או "הושלם" כדי לתפוס את הכספים.

note: translators: 1: Refunded amount, 2: Refund transaction ID.
en: Refunded %1$s - Refund ID: %2$s
he: הוחזר %1$s - מזהה החזר: %2$s

en: An error occurred while updating the order.
he: אירעה שגיאה בעת עדכון ההזמנה.

note: translators: %s: Plugin version number.
en: Payment Gateway for PayPal on WooCommerce: %1$s
he: שער תשלום עבור PayPal ב-WooCommerce: %1$s

note: translators: %s: WooCommerce version number.
en: WooCommerce Version: %1$s
he: גרסת WooCommerce: %1$s

note: translators: 1: PayPal pending reason.
en: Payment pending (%1$s).
he: תשלום ממתין (%1$s).

note: translators: 1: refunded amount, 2: refunded currency
en: Marked as refunded via PayPal. Total refunded: %1$s %2$s.
he: סומן כהחזר דרך PayPal. סך ההחזר: %1$s %2$s.

en: Sorry, your session has expired.
he: סליחה, המושב שלך פג תוקף.

en: This payment was unable to be processed successfully. Please try again with another payment method.
he: תשלום זה לא הצליח לעבור בהצלחה. אנא נסה שוב עם שיטת תשלום אחרת.

en: Return to your shop.
he: חזור לחנות שלך.

en: Pay via PayPal; you can pay with your credit card if you don't have a PayPal account
he: שלם באמצעות PayPal; אתה יכול לשלם עם כרטיס האשראי שלך אם אין לך חשבון PayPal

en: Environment
he: סביבה

en: Select PayPal Environment
he: בחר סביבה של PayPal

en: Choose the PayPal environment. Select "Sandbox" for testing transactions (no real transactions will occur) or "Production" for live transactions.
he: בחר את סביבת PayPal. בחר "Sandbox" לבדיקת עסקאות (לא יבוצעו עסקאות אמיתיות) או "Production" לעסקאות חיות.

en: Sandbox (Test Mode)
he: סנדבוקס (מצב בדיקה)

en: Production (Live)
he: הפקה (חי)

en: Connect to PayPal
he: התחבר ל-PayPal

en: Setup or link an existing PayPal account.
he: הגדר או קישור לחשבון PayPal קיים.

en: Live Client ID
he: מזהה לקוח חי

en: Enter PayPal Client ID.
he: הזן את מזהה הלקוח של PayPal.

en: Live Secret key
he: מפתח סודי חי

en: Enter PayPal Secret key.
he: הזן את מפתח הסוד של PayPal.

en: Live PayPal Email
he: אימייל PayPal חי

en: Enter Live PayPal Email.
he: הזן כתובת דוא"ל פעילה של PayPal.

en: Connection Status
he: סטטוס חיבור

en: Connect to PayPal Sandbox
he: התחבר ל-PayPal Sandbox

en: Sandbox Client ID
he: מזהה לקוח Sandbox

en: Sandbox Secret key
he: מפתח סודי של סנדבוקס

en: Sandbox PayPal Email
he: אימייל PayPal של Sandbox

en: Enter Sandbox PayPal Email.
he: הזן את כתובת האימייל של PayPal בסנדבוקס.

en: When enabled, Payment methods will only be visible to site administrators and store managers. This allows you to test PayPal on your live site without customers seeing them.
he: כאשר אפשרות זו מופעלת, שיטות התשלום יהיו נראות רק למנהלי האתר ומנהלי החנות. זה מאפשר לך לבדוק את PayPal באתר החי שלך מבלי שהלקוחות יראו אותן.

en: Select Height
he: בחר גובה

note: translators: %d is the button height in pixels.
en: %d px
he: %d פיקסלים

en: Enable/Disable
he: אפשר/לכבות

en: Enable PayPal
he: אפשר את PayPal

en: Enable this option to activate the PayPal gateway. Uncheck to disable it.
he: אפשר אפשרות זו כדי להפעיל את שער התשלום של PayPal. בטל את הסימון כדי להשבית אותו.

en: Title
he: כותרת

en: The title displayed to customers during checkout.
he: הכותרת המוצגת ללקוחות במהלך תהליך התשלום.

en: PayPal
he: פייפל

en: Description
he: תיאור

en: The description displayed to customers during checkout.
he: התיאור המוצג ללקוחות במהלך תהליך התשלום.

en: Display PayPal Buttons On
he: הצג כפתורי PayPal על

en: Product Page
he: דף מוצר

en: Cart Page
he: דף העגלה

en: Express Checkout
he: תשלום מהיר

en: Checkout Page
he: עמוד תשלום

en: Mini Cart (Side Cart)
he: עגלה מיניאטורית (עגלה צדדית)

en: Set the page(s) to display the PayPal Buttons.
he: הגדר את הדף(ים) להצגת כפתורי PayPal.

en: Disable Specific Payment Buttons
he: השבת כפתורי תשלום ספציפיים

en: PayPal buttons (e.g. Pay Later, Venmo, SEPA, iDEAL, Mercado Pago, Bancontact, etc.) are shown automatically based on factors such as the buyer’s country and their device type. <br><br>By default, <b>all buttons are enabled.</b> To disable individual payment buttons, use the <b>"Disable Specific Payment Buttons"</b> setting available in each page section below.<br><br>For Express Checkout, it will follow the configuration from the Checkout Page.<br>For Mini Cart, this setting will follow the configuration from the Product Page.
he: כפתורי PayPal (למשל, Pay Later, Venmo, SEPA, iDEAL, Mercado Pago, Bancontact וכו') מוצגים אוטומטית בהתבסס על גורמים כמו מדינת הקונה וסוג המכשיר שלהם. <br><br>ברירת המחדל היא, <b>כל הכפתורים מופעלים.</b> כדי להשבית כפתורי תשלום ספציפיים, השתמש בהגדרה <b>"השבתת כפתורי תשלום ספציפיים"</b> הזמינה בכל אחד מהקטעים למטה.<br><br>לגבי תשלום מהיר, זה יעקוב אחרי ההגדרה מעמוד התשלום.<br>לגבי עגלת הקניות, הגדרה זו תעקוב אחרי ההגדרה מעמוד המוצר.

en: Select payment buttons to disable
he: בחר כפתורי תשלום להשבתה

en: Button Layout
he: פריסת כפתורים

en: Select Vertical for stacked buttons, and Horizontal for side-by-side buttons.
he: בחר אנכי עבור כפתורים מקובצים, ואופקי עבור כפתורים זה לצד זה.

en: Horizontal (Recommended)
he: אופקי (מומלץ)

en: Vertical
he: אנכי

en: Button Color
he: צבע כפתור

en: Gold (Recommended)
he: זהב (מומלץ)

en: Blue
he: כחול

en: Silver
he: כסף

en: White
he: לבן

en: Black
he: שחור

en: Button Shape
he: צורת כפתור

en: Rect (Recommended)
he: רקט (מומלץ)

en: Pill
he: כדור

en: Button Width
he: רוחב כפתור

en: Small
he: קטן

en: Medium
he: בינוני

en: Large
he: גדול

en: Responsive
he: רגיש

en: Button Height
he: גובה כפתור

en: Button Label
he: תווית כפתור

en: PayPal (Recommended)
he: פייפל (מומלץ)

en: Checkout
he: תשלום

en: Buy Now
he: קנה עכשיו

en: Pay
he: שכר

en: Vertical (Recommended)
he: אנכי (מומלץ)

en: Horizontal
he: אופקי

en: Responsive (Recommended)
he: רגיש (מומלץ)

en: PayPal Button Position (Classic Cart Only)
he: מיקום כפתור PayPal (רק בעגלת קניות קלאסית)

en: Choose where the PayPal buttons should appear on the cart page, either above or below the "Proceed to Checkout" button. This applies only to classic cart templates, not the new Cart Blocks layout.
he: בחר היכן כפתורי PayPal צריכים להופיע בדף הסל, מעל או מתחת לכפתור "המשך לתשלום". זה חל רק על תבניות סל קלאסיות, ולא על עיצוב ה-Cart Blocks החדש.

en: Below Proceed to Checkout button
he: מתחת לכפתור המשך לתשלום

en: Above Proceed to Checkout button
he: מעל כפתור המשך לתשלום

en: Icon
he: אייקון

en: Monogram (PP)
he: מונוגרם (PP)

en: Wordmark (PayPal)
he: סימן מסחר (PayPal)

en: Combination Mark (PP PayPal)
he: סמל משולב (PP PayPal)

en: Select the PayPal logo style displayed next to the payment method title on the checkout page.
he: בחר את סגנון הלוגו של PayPal המוצג ליד כותרת שיטת התשלום בדף התשלום.

en: Show Redirect Icon and Text
he: הצג סמל והודעת הפניה

en: When enabled, a redirect icon and message will appear to let customers know they will be taken to PayPal to complete their payment.
he: כאשר זה מופעל, אייקון הפניה והודעה יופיעו כדי ליידע את הלקוחות שהם יועברו ל-PayPal כדי להשלים את התשלום שלהם.

en: Use Place Order Button
he: השתמש בכפתור "בצע הזמנה"

en: Enable this to use the default Place Order button on the checkout page instead of showing PayPal buttons. This setting does not affect Express Checkout.
he: אפשר זאת כדי להשתמש בכפתור ברירת המחדל "בצע הזמנה" בדף התשלום במקום להציג כפתורי PayPal. הגדרה זו אינה משפיעה על תשלום מהיר.

note: translators: Admin notice explaining how to enable PayPal Advanced Card Payments. HTML <br> tags are intentional for formatting.
en: To use Advanced Card Payments, ensure your PayPal account is eligible and enabled:<br><br>
                    <strong>Steps:</strong><br>
                    1. Visit developer.paypal.com → Apps & Credentials → API Credentials.<br>
                    2. Click your App Name.<br>
                    3. Under "Features" → Accept Payments, check if "Advanced Credit and Debit Card Payments" is enabled.<br>
                    4. If missing, your account or region may not support it.
he: כדי להשתמש בתשלומי כרטיסים מתקדמים, ודא שהחשבון שלך ב-PayPal זכאי ומופעל:<br><br>
                    <strong>צעדים:</strong><br>
                    1. בקר ב-developer.paypal.com → אפליקציות ואישורים → אישורי API.<br>
                    2. לחץ על שם האפליקציה שלך.<br>
                    3. תחת "תכונות" → קבל תשלומים, בדוק אם "תשלומי כרטיסי אשראי ודביט מתקדמים" מופעל.<br>
                    4. אם חסר, ייתכן שהחשבון או האזור שלך לא תומכים בזה.

en: Important Note
he: הערה חשובה

en: Enable Advanced Credit/Debit Card
he: אפשר כרטיס אשראי/חובה מתקדם

en: Enable the Advanced Credit/Debit Card payment option as a separate gateway on the checkout page. This gateway typically offers a lower PayPal fee compared to the PayPal Smart Button. The fee is 2.59% + $0.49* per transaction for Advanced Credit/Debit Card payments and 3.49% + $0.49* for PayPal Smart Buttons. It supports major cards like Visa, Mastercard, and American Express, providing a secure and streamlined payment experience.
he: אפשר את אפשרות תשלום בכרטיס אשראי/דביט מתקדם כשער נפרד בעמוד התשלום. שער זה בדרך כלל מציע עמלה נמוכה יותר עבור PayPal בהשוואה לכפתור החכם של PayPal. העמלה היא 2.59% + $0.49* לכל עסקה עבור תשלומי כרטיס אשראי/דביט מתקדם ו-3.49% + $0.49* עבור כפתורי PayPal החכמים. הוא תומך בכרטיסים מרכזיים כמו Visa, Mastercard ו-American Express, ומספק חוויית תשלום מאובטחת ומסודרת.

en: Set the title for the Advanced Credit/Debit Card payment method as it will appear on the checkout page (e.g., 'Pay with Credit/Debit Card')..
he: הגדר את הכותרת עבור שיטת התשלום בכרטיס אשראי/דביט מתקדמת כפי שהיא תופיע בדף התשלום (למשל, 'שלם בכרטיס אשראי/דביט').

en: Credit or Debit Card
he: כרטיס אשראי או כרטיס דביט

en: Disable specific credit cards
he: כבה כרטיסי אשראי ספציפיים

en: By default all possible credit cards will be accepted. You can disable some cards, if you wish.
he: ברירת המחדל היא שכל כרטיסי האשראי האפשריים יתקבלו. אתה יכול להשבית כמה כרטיסים, אם תרצה.

en: Contingency for 3D Secure
he: מניעת סיכונים עבור 3D Secure

en: 3D Secure when required
he: 3D Secure כאשר נדרש

en: Always trigger 3D Secure
he: תמיד הפעל את 3D Secure

en: 3D Secure benefits cardholders and merchants by providing an additional layer of verification using Verified by Visa, MasterCard SecureCode and American Express SafeKey.
he: 3D Secure מועיל לבעלי כרטיסים ולסוחרים על ידי מתן שכבת אימות נוספת באמצעות Verified by Visa, MasterCard SecureCode ו-American Express SafeKey.

en: Card Save Enabled
he: שמירת כרטיס אפשרית

en: Enable card saving at checkout
he: אפשר לשמור כרטיס בעת תהליך התשלום

en: When enabled, customers can securely save their card details using PayPal for faster future checkouts.
he: כאשר זה מופעל, לקוחות יכולים לשמור בביטחון את פרטי הכרטיס שלהם באמצעות PayPal לצורך תשלומים מהירים יותר בעתיד.

en: Advanced Credit/Debit Card payments are not enabled in your PayPal account. <br><br><strong>Supported Countries:</strong><br>Australia, Austria, Belgium, Bulgaria, Canada, China, Cyprus, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Greece, Hong Kong, Hungary, Ireland, Italy, Japan, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Malta, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Romania, Singapore, Slovakia, Slovenia, Spain, Sweden, United States, United Kingdom<br><br>
he: תשלומי כרטיסי אשראי/דביט מתקדמים אינם מופעלים בחשבון ה-PayPal שלך. <br><br><strong>מדינות נתמכות:</strong><br>אוסטרליה, אוסטריה, בלגיה, בולגריה, קנדה, סין, קפריסין, צ'כיה, דנמרק, אסטוניה, פינלנד, צרפת, גרמניה, יוון, הונג קונג, הונגריה, אירלנד, איטליה, יפן, לטביה, ליכטנשטין, ליטא, לוקסמבורג, מלטה, הולנד, נורווגיה, פולין, פורטוגל, רומניה, סינגפור, סלובקיה, סלובניה, ספרד, שוודיה, ארצות הברית, הממלכה המאוחדת<br><br>

en: Please ensure that Google Pay is enabled in your PayPal account.
he: אנא ודא ש-Google Pay מופעל בחשבון ה-PayPal שלך.

en: Check this box to display the Google Pay button on selected pages.
he: סמן תיבה זו כדי להציג את כפתור Google Pay בדפים שנבחרו.

note: translators: 1: Google Pay setup guide link, 2: supported countries and currencies link
en: Google Pay must be enabled in your PayPal account (%1$s). Please ensure your country and currency are supported (%2$s).
he: יש להפעיל את Google Pay בחשבון PayPal שלך (%1$s). אנא ודא שהמדינה והמטבע שלך נתמכים (%2$s).

en: setup guide
he: מדריך התקנה

en: supported countries and currencies
he: מדינות ומטבעות נתמכים

en: The page must be served over a secure (HTTPS) connection.
he: העמוד חייב להיות מוגש על חיבור מאובטח (HTTPS).

en: To show the Google Pay button,
he: כדי להציג את כפתור Google Pay,

en: Enable Google Pay
he: אפשר את Google Pay

en: Display Google Pay Button On
he: הצג כפתור Google Pay על

en: Product
he: מוצר

en: Cart
he: עגלת קניות

en: Mini Cart
he: סל קטן

en: Set the page(s) to display the Google Pay button.
he: הגדר את הדף(ים) להצגת כפתור Google Pay.

en: Plain
he: פשוט

en: Buy
he: לקנות

en: Donate
he: תרום

en: Book
he: ספר

en: Order
he: הזמנה

en: Subscribe
he: הירשם

note: translators: %1$s is the supported countries list. %2$s is the supported currencies list.
en: Google Pay is not enabled in your PayPal account. Click below to enable it.<br><br><strong>Supported Countries:</strong><br>%1$s<br><br><strong>Supported Currencies:</strong><br>%2$s
he: Google Pay לא מופעל בחשבון ה-PayPal שלך. לחץ למטה כדי להפעיל אותו.<br><br><strong>מדינות נתמכות:</strong><br>%1$s<br><br><strong>מטבעות נתמכים:</strong><br>%2$s

note: translators: %1$s is the list of supported countries. %2$s is the list of supported currencies.
en: Apple Pay is not enabled in your PayPal account. Click below to enable it.<br><br><strong>Supported Countries:</strong><br>%1$s<br><br><strong>Supported Currencies:</strong><br>%2$s
he: אפל פיי אינו מופעל בחשבון הפייפל שלך. לחץ למטה כדי להפעיל אותו.<br><br><strong>מדינות נתמכות:</strong><br>%1$s<br><br><strong>מטבעות נתמכים:</strong><br>%2$s

en: Enable Apple Pay
he: אפשר את Apple Pay

en: Please ensure that Apple Pay is enabled in your PayPal account.
he: אנא ודא ש-Apple Pay מופעל בחשבון ה-PayPal שלך.

en: Check this box to display the Apple Pay button on selected pages.
he: סמן תיבה זו כדי להציג את כפתור Apple Pay בדפים שנבחרו.

note: translators: 1: Apple Pay setup guide link, 2: supported countries and currencies link
en: Apple Pay must be enabled in your PayPal account (%1$s) and make sure your country and currency are supported (%2$s).
he: עליך להפעיל את Apple Pay בחשבון PayPal שלך (%1$s) ולוודא שהמדינה והמטבע שלך נתמכים (%2$s).

en: To show the Apple Pay button,
he: כדי להציג את כפתור Apple Pay,

en: Domain Registration
he: רישום דומיין

en: Apple requires that the website domain be registered on PayPal. Payments will not be processed if the Apple Pay button is used on an unregistered domain.
he: אפל דורשת שהדומיין של האתר יהיה רשום ב-PayPal. תשלומים לא יטופלו אם כפתור Apple Pay משמש בדומיין שאינו רשום.

en: Display Apple Pay Button On
he: הצג כפתור Apple Pay מופעל

en: Set the page(s) to display the Apple Pay button.
he: הגדר את הדף(ים) להצגת כפתור Apple Pay.

en: White with outline
he: לבן עם קו מתאר

en: Your customers can already buy now and pay later with PayPal — add messaging to your site to let them know. PayPal’s Pay Later helps boost merchants' conversion rates and increases cart sizes by 39%.¹ You get paid in full up front. <a target="_blank" href="https://www.paypal.com/us/business/accept-payments/checkout/installments">More about Pay Later</a>
he: הלקוחות שלך כבר יכולים לקנות עכשיו ולשלם מאוחר יותר עם PayPal — הוסף הודעות לאתר שלך כדי ליידע אותם. PayPal’s Pay Later מסייע להגדיל את שיעורי ההמרה של הסוחרים ומגדיל את גודל העגלות ב-39%.¹ אתה מקבל תשלום מלא מראש. <a target="_blank" href="https://www.paypal.com/us/business/accept-payments/checkout/installments">עוד על Pay Later</a>

en: Enable Pay Later Messaging
he: אפשר להפעיל הודעות תשלום מאוחר

en: Displays Pay Later messaging for available offers.
he: מציג הודעות "שלם מאוחר" עבור הצעות זמינות.

en: Display Pay Later messaging On
he: הצג הודעות "שלם מאוחר" מופעלות

en: Home
he: בית

en: Category
he: קטגוריה

en: Payment
he: תשלום

en: Set the page(s) you want to display messaging on, and then adjust that page's display option below.
he: הגדר את הדף(ים) שעליהם אתה רוצה להציג הודעות, ולאחר מכן התאם את אפשרות התצוגה של הדף למטה.

en: Home Page
he: דף הבית

en: Layout Type
he: סוג פריסה

en: Text Layout
he: עיצוב טקסט

en: Flex Layout
he: פריסת Flex

en: Logo Type
he: סוג לוגו

en: Primary
he: ראשי

en: Alternative
he: חלופי

en: Inline
he: אינליין

en: None
he: נNone

en: Logo Position
he: מיקום הלוגו

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: נכון

en: Top
he: עליון

en: Text Size
he: גודל טקסט

en: Text Color
he: צבע טקסט

en: Monochrome
he: מונוכרום

en: Grayscale
he: גווני אפור

en: Color
he: צבע

en: White (No Border)
he: לבן (בלי גבול)

en: Gray
he: אפור

en: Ratio
he: יחס

en: Flexes between 120px and 300px wide
he: מתגמש בין 120px ל-300px רוחב

en: 160px wide
he: 160 פיקסלים רוחב

en: Flexes between 250px and 768px wide
he: גמיש בין 250px ל-768px רוחב

en: Flexes between 250px and 1169px wide
he: מתגמש בין 250px ל-1169px רוחב

en: I need a shortcode so that I can place the message in a better spot on Home page.
he: אני צריך קוד קצר כך שאוכל למקם את ההודעה במקום טוב יותר בדף הבית.

en: Shortcode
he: שורת קוד

en: Category Page
he: דף קטגוריה

en: I need a shortcode so that I can place the message in a better spot on category page.
he: אני צריך קוד קצר כדי שאוכל למקם את ההודעה במקום טוב יותר בדף הקטגוריה.

en: I need a shortcode so that I can place the message in a better spot on product page.
he: אני צריך קוד קצר כך שאוכל למקם את ההודעה במקום טוב יותר בדף המוצר.

en: I need a shortcode so that I can place the message in a better spot on cart page.
he: אני צריך קוד קצר כך שאוכל למקם את ההודעה במקום טוב יותר בדף העגלה.

en: Payment Page
he: דף תשלום

en: I need a shortcode so that I can place the message in a better spot on payment page.
he: אני צריך קוד קצר כך שאוכל למקם את ההודעה במקום טוב יותר בדף התשלום.

en: Payment action
he: פעולת תשלום

en: Choose whether you wish to capture funds immediately or authorize payment only.
he: בחר אם אתה רוצה לתפוס את הכספים מיד או לאשר רק את התשלום.

en: Capture
he: לכוד

en: Authorize
he: אשר

en: Brand Name
he: שם המותג

en: This controls what users see as the brand / company name on PayPal review pages.
he: זה שולט במה שמשתמשים רואים כשם המותג / החברה בדפי הסקירה של PayPal.

en: Landing Page
he: דף נחיתה

en: The type of landing page to show on the PayPal site for customer checkout. PayPal Account Optional must be checked for this option to be used.
he: סוג דף הנחיתה שיוצג באתר PayPal עבור תהליך התשלום של הלקוח. יש לסמן את האפשרות "חשבון PayPal אופציונלי" כדי להשתמש באפשרות זו.

en: Login
he: התחבר

en: Billing
he: חיוב

en: No Preference
he: אין העדפה

en: Instant Payments
he: תשלומים מיידיים

en: If you enable this setting, PayPal will be instructed not to allow the buyer to use funding sources that take additional time to complete (for example, eChecks). Instead, the buyer will be required to use an instant funding source, such as an instant transfer, a credit/debit card, or PayPal Credit.
he: אם תפעיל את ההגדרה הזו, פייפל יינתן לו הוראה לא לאפשר לקונה להשתמש במקורות מימון שלוקחים זמן נוסף להשלמה (למשל, eChecks). במקום זאת, הקונה יידרש להשתמש במקור מימון מיידי, כגון העברה מיידית, כרטיס אשראי/דביט, או אשראי פייפל.

en: Require Instant Payment
he: דרוש תשלום מיידי

en: Billing Address
he: כתובת חיוב

en: Use PayPal Shipping Address as Billing
he: השתמש בכתובת המשלוח של PayPal ככתובת חיוב

en: If the billing address is empty and PayPal provides a shipping address, the order will use the shipping address as the billing address.
he: אם כתובת החיוב ריקה ו-PayPal מספקת כתובת משלוח, ההזמנה תשתמש בכתובת המשלוח ככתובת החיוב.

en: Send Item Details
he: שלח פרטי פריט

en: Send line item details to PayPal
he: שלח פרטי פריט שורה לפייפאל

en: Include all line item details in the payment request to PayPal so that they can be seen from the PayPal transaction details page.
he: כלול את כל פרטי הפריטים בבקשת התשלום ל-PayPal כך שניתן יהיה לראותם מעמוד פרטי העסקה של PayPal.

en: Order Review Page
he: עמוד סקירת הזמנה

en: Skip Order Review Page
he: דלג על עמוד סקירת ההזמנה

en: Payments from the Product or Cart page skip the review step and go straight to the Thank You page.
he: תשלומים מעמוד המוצר או עמוד העגלה מדלגים על שלב הסקירה ועוברים ישירות לעמוד תודה.

en: Invoice prefix
he: קידומת חשבונית

en: Please enter a prefix for your invoice numbers. If you use your PayPal account for multiple stores ensure this prefix is unique as PayPal will not allow orders with the same invoice number.
he: אנא הזן קידומת עבור מספרי החשבוניות שלך. אם אתה משתמש בחשבון PayPal שלך עבור מספר חנויות, ודא שהקידומת הזו ייחודית, מכיוון ש-PayPal לא יאפשר הזמנות עם אותו מספר חשבונית.

en: Credit Card Statement Name
he: שם דוח כרטיס אשראי

en: The value entered here will be displayed on the buyer's credit card statement.
he: הערך שהוזן כאן יופיע בדו"ח כרטיס האשראי של הקונה.

en: Debug log
he: יומן ניפוי שגיאות

en: Enable logging
he: אפשר לוגינג

note: translators: %s is the path to the WooCommerce PayPal debug log file.
en: Log PayPal events, such as Webhook, Payment, Refund inside %s
he: רשום אירועי PayPal, כגון Webhook, תשלום, החזר בתוך %s

en: PayPal Shipment Tracking
he: מעקב משלוחים של PayPal

en: Transaction Id
he: מספר עסקה

en: Tracking Number*
he: מספר מעקב*

en: Status
he: סטטוס

en: Carrier
he: נשא

en: Select Carrier
he: בחר ספק שירות

en: Carrier Name*
he: שם המוביל*

en: Add tracking information
he: הוסף מידע על מעקב

en: Something went wrong. Please try again.
he: משהו השתבש. אנא נסה שוב.

en: Billing address didn’t match the card (AVS).
he: כתובת החיוב לא תואמת את הכרטיס (AVS).

en: Security code (CVV) didn’t match.
he: קוד האבטחה (CVV) לא תאם.

en: The payer opened a dispute with PayPal.
he: המשלם פתח סכסוך עם פייפל.

en: The issuer reversed the charge (chargeback).
he: המנפיק הפך את החיוב (החזר חיוב).

en: Payment by eCheck—awaiting clearance.
he: תשלום באמצעות eCheck—ממתין לאישור.

en: Action required in your PayPal account (international withdrawal).
he: דרושה פעולה בחשבון ה-PayPal שלך (משיכה בינלאומית).

en: Payment pending manual review.
he: תשלום ממתין לסקירה ידנית.

en: Payee receiving preference requires action (often currency related).
he: העדפת מקבל התשלום דורשת פעולה (לעיתים קרובות קשורה למטבע).

en: Funds were refunded.
he: הכספים הוחזרו.

en: Approved—waiting for payer to send funds.
he: מאושר—מחכה למשלם לשלוח כספים.

en: Payee does not have a PayPal account.
he: למוטב אין חשבון PayPal.

en: Payee’s PayPal account requires verification.
he: חשבון ה-PayPal של המקבל דורש אימות.

en: The transaction could not be completed.
he: העסקה לא הצליחה להושלם.

note: translators: 1: payment method title, 2: pending reason text
en: Payment via %1$s pending. %2$s
he: תשלום באמצעות %1$s ממתין. %2$s

note: translators: 1: payment method title, 2: decline reason text
en: Payment via %1$s declined. %2$s
he: התשלום באמצעות %1$s נדחה. %2$s

note: translators: %s: payment failure reason
en: Payment declined. %s
he: התשלום נדחה. %s

note: translators: 1: processor response code, 2: AVS result, 3: CVV result
en: Processor response: code=%1$s, AVS=%2$s, CVV=%3$s
he: תגובה של המעבד: קוד=%1$s, AVS=%2$s, CVV=%3$s

note: translators: 1: payment method title, 2: failure reason
en: Payment via %1$s failed. %2$s
he: התשלום באמצעות %1$s נכשל. %2$s

note: translators: %s: payment failure reason
en: Payment failed. %s
he: התשלום נכשל. %s

note: translators: 1: payment method title, 2: PayPal refund reason
en: Payment via %1$s partially refunded. PayPal reason: %2$s.
he: התשלום באמצעות %1$s הוחזר חלקית. סיבת PayPal: %2$s.

note: translators: 1: payment method title, 2: PayPal refund reason
en: Payment via %1$s refunded. PayPal reason: %2$s.
he: תשלום באמצעות %1$s הוחזר. סיבת PayPal: %2$s.

en: An error occurred while updating the order status.
he: אירעה שגיאה בעת עדכון מצב ההזמנה.

en: PayPal Credit
he: אשראי PayPal

en: Bancontact
he: בנקונטקט

en: BLIK
he: בְּלִיק

en: eps
he: אפס

en: iDEAL
he: אידיאלי

en: Mercado Pago
he: מרקדו פאגו

en: MyBank
he: בנק שלי

en: Przelewy24
he: פרסומים24

en: SEPA-Lastschrift
he: הוראת קבע SEPA

en: Venmo
he: וונמו

en: PayPal Pay Later
he: פייפל שלם מאוחר יותר

en: PayPal Checkout
he: תשלום PayPal

en: Approved.
he: מאושר.

en: The card security code (CVV) was incorrect.
he: קוד האבטחה של הכרטיס (CVV) היה שגוי.

en: Your bank needs to approve this. Please contact your card issuer.
he: הבנק שלך צריך לאשר את זה. אנא צור קשר עם המנפיק של הכרטיס שלך.

en: We could not find this account. Please check your card details.
he: לא הצלחנו למצוא את החשבון הזה. אנא בדוק את פרטי הכרטיס שלך.

en: The bank declined this transaction. Please try another payment method.
he: הבנק דחה את העסקה הזו. אנא נסה שיטת תשלום אחרת.

en: This transaction is not authorized. Please contact your card issuer.
he: העסקה הזו אינה מאושרת. אנא פנה למנפיק הכרטיס שלך.

en: There was a processing issue. The payment was reversed.
he: הייתה בעיית עיבוד. התשלום בוטל.

en: A security check failed. Please try again.
he: בדיקת אבטחה נכשלה. אנא נסה שוב.

en: The PIN was not accepted.
he: ה-PIN לא התקבל.

en: Temporary system issue. Please try again later.
he: בעיה זמנית במערכת. אנא נסה שוב מאוחר יותר.

en: Payment was canceled.
he: התשלום בוטל.

en: Only part of the amount was approved.
he: רק חלק מהסכום אושר.

en: The bank declined this transaction.
he: הבנק דחה את העסקה הזו.

en: Invalid data format.
he: פורמט נתונים לא תקין.

en: Invalid amount.
he: סכום לא תקין.

en: Card issuer/acquirer not allowed for this transaction.
he: מנפיק/רוכש הכרטיס אינו מורשה לעסקה זו.

en: Invalid capture date.
he: תאריך תפיסה לא תקין.

en: Unsupported currency for this card.
he: מטבע לא נתמך עבור כרטיס זה.

en: Invalid account number.
he: מספר חשבון לא תקין.

en: This card is not allowed for recurring payments.
he: כרטיס זה אינו מורשה לתשלומים חוזרים.

en: Invalid terminal configuration.
he: הגדרה לא תקינה של טרמינל.

en: Invalid merchant configuration.
he: הגדרת סוחר לא תקינה.

en: The account is restricted or inactive.
he: החשבון מוגבל או לא פעיל.

en: Invalid processing code.
he: קוד עיבוד לא תקין.

en: Invalid merchant category.
he: קטגוריית סוחר לא תקפה.

en: Invalid card expiry date.
he: תאריך תפוגת הכרטיס אינו תקף.

en: Invalid card security code (CVV).
he: קוד אבטחת כרטיס לא תקין (CVV).

en: Invalid transaction state.
he: מצב עסקה לא תקין.

en: Invalid order.
he: הזמנה לא תקינה.

en: The card security code (CVV) did not match.
he: קוד האבטחה של הכרטיס (CVV) לא תאם.

en: Insufficient funds.
he: קרנות לא מספיקות.

en: Incorrect PIN.
he: קוד PIN שגוי.

en: Too many incorrect PIN attempts.
he: יותר מדי ניסי PIN לא נכונים.

en: This card is closed.
he: כרטיס זה סגור.

en: Card capture requested by the bank.
he: בקשת תפיסת כרטיס על ידי הבנק.

en: User not authorized for this transaction.
he: המשתמש אינו מורשה לבצע את העסקה הזו.

en: Address verification failed.
he: אימות הכתובת נכשל.

en: Invalid or restricted card.
he: כרטיס לא תקף או מוגבל.

en: Address verification soft failure.
he: כישלון רך באימות כתובת.

en: Duplicate transaction.
he: עסקה כפולה.

en: Invalid transaction.
he: עסקה לא חוקית.

en: The card is expired.
he: הכרטיס פג תוקף.

en: Strong customer authentication required.
he: דרוש אימות חזק של לקוחות.

en: This type of transaction is not permitted.
he: סוג זה של עסקה אינו מותר.

en: Too many attempts. Please try again later.
he: יותר מדי ניסיונות. אנא נסה שוב מאוחר יותר.

en: Invalid or restricted card. Please use another card.
he: כרטיס לא תקף או מוגבל. אנא השתמש בכרטיס אחר.

en: Address verification soft failure. Please check your billing address.
he: כישלון רך באימות כתובת. אנא בדוק את כתובת החיוב שלך.

en: Duplicate transaction. Please try again.
he: עסקה כפולה. אנא נסה שוב.

en: Invalid transaction. Please try again.
he: עסקה לא חוקית. אנא נסה שוב.

en: Expired card. Please use another card.
he: כרטיס פג תוקף. אנא השתמש בכרטיס אחר.

en: Incorrect PIN. Please re-enter your PIN.
he: קוד זיהוי שגוי. אנא הזן מחדש את קוד הזיהוי שלך.

en: Strong customer authentication required. Please try again.
he: דרוש אימות חזק של לקוחות. אנא נסה שוב.

en: Transaction not permitted. Please use another payment method.
he: העסקה לא מורשית. אנא השתמש בשיטת תשלום אחרת.

en: Transaction attempts exceed limit. Please try again later.
he: ניסי העסקה חורגים מהמגבלה. אנא נסה שוב מאוחר יותר.

en: Reversal rejected. Please contact support.
he: הבקשה לביטול נדחתה. אנא פנה לתמיכה.

en: Invalid issue. Please try again.
he: בעיה לא חוקית. אנא נסה שוב.

en: Issuer not available. Please try again later.
he: המנפיק אינו זמין. אנא נסה שוב מאוחר יותר.

en: Issuer temporarily not available. Please try again shortly.
he: המנפיק אינו זמין זמנית. אנא נסה שוב בקרוב.

en: Card not activated. Please activate your card and try again.
he: הכרטיס לא הופעל. אנא הפעל את הכרטיס שלך ונסה שוב.

en: Updated card issued. Please use your new card.
he: הכרטיס המעודכן הונפק. אנא השתמש בכרטיס החדש שלך.

en: Account not on file. Please check your card details.
he: החשבון אינו קיים במערכת. אנא בדוק את פרטי הכרטיס שלך.

en: Approved but not captured. No action needed.
he: מאושר אך לא נתפס. אין צורך בפעולה.

en: 3DS authentication error. Please try again.
he: שגיאת אימות 3DS. אנא נסה שוב.

en: Authentication failed. Please try again.
he: הזדהות נכשלה. אנא נסה שוב.

en: BIN error. Please try another card.
he: שגיאת BIN. אנא נסה כרטיס אחר.

en: PIN error. Please try again with the correct PIN.
he: שגיאת PIN. אנא נסה שוב עם ה-PIN הנכון.

en: Processor system error. Please try again later.
he: שגיאת מערכת המעבד. אנא נסה שוב מאוחר יותר.

en: Host key error. Please try again.
he: שגיאת מפתח מארח. אנא נסה שוב.

en: Configuration error. Please contact support.
he: שגיאת תצורה. אנא פנה לתמיכה.

en: Unsupported operation. Please try another payment method.
he: פעולה לא נתמכת. אנא נסה שיטת תשלום אחרת.

en: Communication error. Please try again later.
he: שגיאת תקשורת. אנא נסה שוב מאוחר יותר.

en: Communication error. Please try again shortly.
he: שגיאת תקשורת. אנא נסה שוב בקרוב.

en: System unavailable. Please try again later.
he: המערכת אינה זמינה. אנא נסה שוב מאוחר יותר.

en: Transaction declined. Please retry.
he: העסקה נדחתה. אנא נסה שוב.

en: Suspected fraud. Please use another payment method.
he: הונאה חשודה. אנא השתמשו בשיטת תשלום אחרת.

en: Security violation. Please contact your card issuer.
he: הפרת אבטחה. אנא פנה למנפיק הכרטיס שלך.

en: Card reported lost or stolen. Please use another card.
he: הכרטיס דווח כאבוד או גנוב. אנא השתמש בכרטיס אחר.

en: Hold - call center. Please contact your card issuer.
he: החזק - מרכז שירות לקוחות. אנא פנה למנפיק הכרטיס שלך.

en: Card refused. Please use another payment method.
he: הכרטיס נדחה. אנא השתמש בשיטת תשלום אחרת.

en: Unrecognized response code. Please try again later.
he: קוד תגובה לא מזוהה. אנא נסה שוב מאוחר יותר.

en: Contingencies not resolved. Please try again.
he: המצבים הלא פתורים. אנא נסה שוב.

en: CVV verification failed. Please check your CVV.
he: אימות ה-CVV נכשל. אנא בדוק את ה-CVV שלך.

en: Account closed. Please use another card.
he: החשבון נסגר. אנא השתמש בכרטיס אחר.

en: Reattempt not permitted. Please use another payment method.
he: ניסיון מחדש אינו מותר. אנא השתמש בשיטת תשלום אחרת.

en: Billing address error. Please check your billing details.
he: שגיאת כתובת חיוב. אנא בדוק את פרטי החיוב שלך.

en: Account blocked by issuer. Please contact your card issuer.
he: החשבון נחסם על ידי המנפיק. אנא פנה למנפיק הכרטיס שלך.

en: American Express card disabled. Please use another card.
he: כרטיס אמריקן אקספרס מושבת. אנא השתמש בכרטיס אחר.

en: Adult gaming not supported. Please use another payment method.
he: משחקי מבוגרים אינם נתמכים. אנא השתמש בשיטת תשלום אחרת.

en: Amount incompatible. Please try a different amount.
he: סכום אינו תואם. אנא נסה סכום שונה.

en: Authorization result error. Please try again.
he: שגיאת תוצאת האישור. אנא נסה שוב.

en: MCC code error. Please contact support.
he: שגיאת קוד MCC. אנא פנה לתמיכה.

en: Address verification failed. Please check your billing address.
he: אימות הכתובת נכשל. אנא בדוק את כתובת החיוב שלך.

en: Amount exceeded. Please try a smaller amount.
he: הסכום חרג. אנא נסה סכום קטן יותר.

en: Gaming transaction error. Please use another payment method.
he: שגיאת עסקת משחק. אנא השתמש בשיטת תשלום אחרת.

en: Registration incomplete. Please complete registration.
he: הרישום לא הושלם. אנא השלם את הרישום.

en: Country error. Please try another payment method.
he: שגיאת מדינה. אנא נסה שיטת תשלום אחרת.

en: Credit error. Please try another payment method.
he: שגיאת אשראי. אנא נסה שיטת תשלום אחרת.

en: Card type not supported. Please use another card.
he: סוג הכרטיס לא נתמך. אנא השתמש בכרטיס אחר.

en: Invalid currency. Please select a supported currency.
he: מטבע לא תקין. אנא בחר מטבע נתמך.

en: 3D Secure authentication error. Please try again.
he: שגיאת אימות 3D Secure. אנא נסה שוב.

en: Dynamic currency conversion not supported. Please try again.
he: המרת מטבע דינמית אינה נתמכת. אנא נסה שוב.

en: Diners Club card rejected. Please use another card.
he: כרטיס דיינרס קלאב נדחה. אנא השתמש בכרטיס אחר.

en: Authentication message error. Please try again.
he: שגיאת הודעת אימות. אנא נסה שוב.

en: Decline threshold exceeded. Please try again later.
he: הסף לדחייה חורג. אנא נסה שוב מאוחר יותר.

en: Funding instrument expired. Please use another payment method.
he: אמצעי המימון פג. אנא השתמש בשיטת תשלום אחרת.

en: Frequency limit exceeded. Please try again later.
he: הגבלת תדירות חורגת. אנא נסה שוב מאוחר יותר.

en: System error. Please try again later.
he: שגיאת מערכת. אנא נסה שוב מאוחר יותר.

en: Expiry date error. Please check your card details.
he: שגיאת תאריך תפוגה. אנא בדוק את פרטי הכרטיס שלך.

en: Funding source already exists. Please use another payment method.
he: מקור המימון כבר קיים. אנא השתמש בשיטת תשלום אחרת.

en: Invalid funding instrument. Please try another payment method.
he: אמצעי מימון לא תקין. אנא נסה שיטת תשלום אחרת.

en: Restricted funding instrument. Please try another payment method.
he: אמצעי מימון מוגבל. אנא נסה שיטת תשלום אחרת.

en: Field validation failed. Please check your payment details.
he: אימות השדה נכשל. אנא בדוק את פרטי התשלום שלך.

en: Gaming refund error. Please contact support.
he: שגיאת החזר משחקים. אנא פנה לתמיכה.

en: Processing error. Please try again.
he: שגיאת עיבוד. אנא נסה שוב.

en: Idempotency failure. Please try again.
he: כישלון אידמפוטנטיות. אנא נסה שוב.

en: Invalid input. Please check your payment details.
he: קלט לא תקין. אנא בדוק את פרטי התשלום שלך.

en: ID mismatch. Please try again.
he: חוסר התאמה של מזהה. אנא נסה שוב.

en: Invalid trace ID. Please try again.
he: מזהה מעקב לא תקין. אנא נסה שוב.

en: Late reversal. Please contact support.
he: היפוך מאוחר. אנא פנה לתמיכה.

en: Status code error. Please try again.
he: שגיאת קוד סטטוס. אנא נסה שוב.

en: Missing business rule or data. Please try again.
he: חוק עסקי או נתון חסרים. אנא נסה שוב.

en: Mastercard blocked. Please use another card.
he: המאסטרקארד נחסם. אנא השתמש בכרטיס אחר.

en: Not supported. Please try another payment method.
he: לא נתמך. אנא נסה שיטת תשלום אחרת.

en: Network frequency limit exceeded. Please try again later.
he: הגבלת תדירות הרשת חורגת. אנא נסה שוב מאוחר יותר.

en: Merchant ID not found. Please contact support.
he: לא נמצא מזהה סוחר. אנא פנה לתמיכה.

en: Network error. Please try again later.
he: שגיאת רשת. אנא נסה שוב מאוחר יותר.

en: Phone required for this transaction. Please update your details.
he: דרוש טלפון עבור עסקה זו. אנא עדכן את הפרטים שלך.

en: Invalid product. Please try another product.
he: מוצר לא תקין. אנא נסה מוצר אחר.

en: Invalid payment method. Please try another payment method.
he: שיטת תשלום לא תקפה. אנא נסה שיטת תשלום אחרת.

en: Quasi-cash not supported. Please use another payment method.
he: מזומן כמעט אינו נתמך. אנא השתמש בשיטת תשלום אחרת.

en: Refund not supported on pending transactions. Please try again later.
he: החזר לא נתמך על עסקאות ממתינות. אנא נסה שוב מאוחר יותר.

en: Invalid parent transaction status. Please try again.
he: סטטוס עסקת הורה לא תקין. אנא נסה שוב.

en: Merchant not registered. Please contact support.
he: הסוחר לא רשום. אנא פנה לתמיכה.

en: Bank authorization mismatch. Please try again.
he: אי התאמה באישור הבנק. אנא נסה שוב.

en: Bank authorization already settled. Please try again.
he: אישור הבנק כבר הוסדר. אנא נסה שוב.

en: Bank authorization voided. Please try again.
he: אישור הבנק בוטל. אנא נסה שוב.

en: Bank authorization expired. Please try again.
he: אישור הבנק פג. אנא נסה שוב.

en: Currency mismatch. Please try again with the correct currency.
he: אי התאמה במטבע. אנא נסה שוב עם המטבע הנכון.

en: Credit card mismatch. Please check your card details.
he: אי התאמה בכרטיס האשראי. אנא בדוק את פרטי הכרטיס שלך.

en: Amount mismatch. Please try again with the correct amount.
he: אי התאמה בסכום. אנא נסה שוב עם הסכום הנכון.

en: Score error. Please try again.
he: שגיאת ניקוד. אנא נסה שוב.

en: Status description error. Please try again.
he: שגיאת תיאור מצב. אנא נסה שוב.

en: American Express declined. Please use another card.
he: אמריקן אקספרס נדחה. אנא השתמש בכרטיס אחר.

en: Verification token expired. Please try again.
he: אסימון האימות פג. אנא נסה שוב.

en: Invalid trace reference. Please try again.
he: הפניה למעקב אינה תקפה. אנא נסה שוב.

en: Invalid transaction ID. Please try again.
he: מזהה עסקה לא תקין. אנא נסה שוב.

en: Verification token revoked. Please try again.
he: אסימון האימות בוטל. אנא נסה שוב.

en: Transaction type not supported. Please try another payment method.
he: סוג העסקה אינו נתמך. אנא נסה שיטת תשלום אחרת.

en: Invalid verification token. Please try again.
he: אסימון האימות אינו תקף. אנא נסה שוב.

en: User not authorized. Please contact support.
he: המשתמש אינו מורשה. אנא פנה לתמיכה.

en: Currency not supported. Please select a supported currency.
he: מטבע לא נתמך. אנא בחר מטבע נתמך.

en: Entity not supported. Please try another payment method.
he: הישות אינה נתמכת. אנא נסה שיטת תשלום אחרת.

en: Installment not supported. Please try another payment method.
he: תשלום בתשלומים אינו נתמך. אנא נסה שיטת תשלום אחרת.

en: POS flag not supported. Please try another payment method.
he: דגל POS לא נתמך. אנא נסה שיטת תשלום אחרת.

en: Reversal not supported. Please contact support.
he: החזרת כספים אינה נתמכת. אנא פנה לתמיכה.

en: Currency validation error. Please select a supported currency.
he: שגיאת אימות מטבע. אנא בחר מטבע נתמך.

en: Validation error. Please check your payment details.
he: שגיאת אימות. אנא בדוק את פרטי התשלום שלך.

en: Virtual terminal not supported. Please try another payment method.
he: טרמינל וירטואלי אינו נתמך. אנא נסה שיטת תשלום אחרת.

en: Please enter a valid card number.
he: אנא הזן מספר כרטיס תקין.

en: Please enter a valid CVV.
he: אנא הזן CVV חוקי.

en: Please enter a valid expiration date.
he: אנא הזן תאריך תפוגה חוקי.

en: An unknown error occurred.
he: שגיאה לא ידועה התרחשה.

en: Unknown error
he: שגיאה לא ידועה

en: Apple Pay could not be initialized.
he: לא ניתן היה לאתחל את Apple Pay.

en: Apple Pay confirmation returned non-APPROVED status.
he: אישור Apple Pay חזר עם סטטוס שאינו מאושר.

en: Shipping address is incomplete.
he: כתובת המשלוח אינה מלאה.

en: We do not ship to this address.
he: איננו מבצעים משלוחים לכתובת זו.

en: Tax
he: מס税

en: Total
he: סה"כ

[ctx: Important]
en: Or
he: או

[ctx: Important]
en: Express Checkout
he: תשלום מהיר

[ctx: Important]
en: Or continue below
he: או המשך למטה

en: Items
he: פריטים

en: Billing &amp; Shipping
he: חיוב ומשלוח

en: Edit
he: ערוך

en: Billing details
he: פרטי חיוב

en: Shipping details
he: פרטי משלוח

en: Create an account?
he: ליצור חשבון?

en: Create an account by entering the information below. If you are a returning customer please login at the top of the page.
he: צור חשבון על ידי הזנת המידע למטה. אם אתה לקוח חוזר, אנא התחבר בחלק העליון של הדף.

note: translators: %1$s is the payment method title, %2$s is the formatted payment status.
en: Payment via %1$s: %2$s.
he: תשלום באמצעות %1$s: %2$s.

note: translators: %1$s is the payment method title, %2$s is the pending reason from PayPal.
en: Payment via %1$s Pending. PayPal reason: %2$s.
he: תשלום באמצעות %1$s ממתין. סיבת PayPal: %2$s.

note: translators: %1$s is the payment method title, %2$s is the PayPal transaction ID.
en: Payment via %1$s. Transaction ID: %2$s
he: תשלום באמצעות %1$s. מזהה עסקה: %2$s

[ctx: Important]
en: <strong>You're almost done!</strong><br>Review your information before you place your order.
he: <strong>אתה כמעט סיימת!</strong><br>סקור את המידע שלך לפני שתבצע את ההזמנה.

en: Capture Charge
he: אגרת תפיסה

[ctx: Important]
en: Cancel order
he: ביטול הזמנה

en: We cannot process your order with the payment information that you provided. Please use an alternate payment method.
he: אנו לא יכולים לעבד את ההזמנה שלך עם פרטי התשלום שסיפקת. אנא השתמש בשיטת תשלום חלופית.

en: 3D Secure response
he: תגובה של 3D Secure

en: At top of checkout Page
he: בעליון של עמוד התשלום
