Payment Gateway for PayPal on WooCommerce 9.0.54 - en to km translation catalogue (577 entries)

en: %1$s Transaction ID: %2$s
km: %1$s ការធ្វើប្រតិបត្តិ ID: %2$s

en: 160px wide
km: 160px ទទឹង

en: 3D Secure authentication error. Please try again.
km: កំហុសក្នុងការផ្ទៀងផ្ទាត់ 3D Secure។ សូមព្យាយាមម្តងទៀត។.

en: 3D Secure benefits cardholders and merchants by providing an additional layer of verification using Verified by Visa, MasterCard SecureCode and American Express SafeKey.
km: 3D Secure ផ្តល់អត្ថប្រយោជន៍ដល់អ្នកកាន់កាត និងអ្នកជួញដូរ ដោយផ្តល់ស្រទាប់បន្ថែមនៃការបញ្ជាក់ដោយប្រើ Verified by Visa, MasterCard SecureCode និង American Express SafeKey។.

en: 3D Secure response
km: 3D Secure ප්‍රතිචාරය

en: 3D Secure when required
km: 3D Secure khi cần thiết

en: 3DS authentication error. Please try again.
km: កំហុសសុវត្ថិភាព 3DS។ សូមព្យាយាមម្តងទៀត។.

en: <strong>PayPal Setup Required:</strong> Connect your PayPal account or enter your Client ID and Secret in the <a href="%1$s">PayPal Connection</a> to begin accepting payments.
km: <strong>ការកំណត់ PayPal ត្រូវការទេ:</strong> តភ្ជាប់គណនី PayPal របស់អ្នក ឬបញ្ចូល Client ID និង Secret របស់អ្នកនៅក្នុង <a href="%1$s">ការតភ្ជាប់ PayPal</a> ដើម្បីចាប់ផ្តើមទទួលការទូទាត់។.

en: A security check failed. Please try again.
km: ការត្រួតពិនិត្យសុវត្ថិភាពមួយបានបរាជ័យ។ សូមព្យាយាមម្តងទៀត។.

en: AI Product Description Generator for WooCommerce
km: AI ផលិតផលពិពណ៌នាដែលបង្កើតសម្រាប់ WooCommerce

en: Above Proceed to Checkout button
km: លើប៊ូតុងបញ្ចូលការទិញ

en: Accept PayPal, Pay Later, and major cards in WooCommerce using the PayPal Commerce Platform.
km: ទទួលប្រាក់ PayPal, បង់ក្រោយ, និងកាតសំខាន់ៗនៅក្នុង WooCommerce ដោយប្រើប្រាស់វេទិកាហិរញ្ញវត្ថុ PayPal។.

en: Accept PhonePe UPI, Wallet, and Cards with a fast, secure payment experience in WooCommerce.
km: ទទួលយក PhonePe UPI, កាបូប និងកាតជាមួយបទពិសោធន៍ការទូទាត់លឿន និងសុវត្ថិភាពក្នុង WooCommerce។.

en: Accept UPI, Cards, and Net Banking via Razorpay with a reliable, optimized WooCommerce integration.
km: Razorpay-এ একটি নির্ভরযোগ্য, অপ্টিমাইজড WooCommerce ইন্টিগ্রেশন দ্বারা UPI, কার্ড এবং নেট ব্যাংকিং গ্রহণ করুন।.

en: Accept credit and debit cards via Authorize.Net with a secure, seamless WooCommerce checkout.
km: Accept kredit sareng debit kartu ngalangkungan Authorize.Net kalayan checkout WooCommerce anu aman sareng lancar.

en: Account blocked by issuer. Please contact your card issuer.
km: គណនីត្រូវបានបិទដោយអ្នកចេញផ្សាយ។ សូមទំនាក់ទំនងទៅអ្នកចេញផ្សាយកាតរបស់អ្នក។.

en: Account closed. Please use another card.
km: គណនីបានបិទ។ សូមប្រើកាតផ្សេងទៀត។.

en: Account not on file. Please check your card details.
km: គណនីមិនមាននៅក្នុងឯកសារ។ សូមពិនិត្យព័ត៌មានកាតរបស់អ្នក។.

en: Action required in your PayPal account (international withdrawal).
km: សកម្មភាពត្រូវការនៅក្នុងគណនី PayPal របស់អ្នក (ការដកប្រាក់អន្តរជាតិ)។.

en: Add tracking information
km: បន្ថែមព័ត៌មានតាមដាន

en: Additional Settings
km: ការកំណត់បន្ថែម

en: Address Verification Result
km: លទ្ធផលការពិនិត្យអាសយដ្ឋាន

en: Address verification failed.
km: ការពិនិត្យអាសយដ្ឋានបានបរាជ័យ។.

en: Address verification failed. Please check your billing address.
km: ការពិនិត្យអាសយដ្ឋានបានបរាជ័យ។ សូមពិនិត្យអាសយដ្ឋានវិក័យប័ត្ររបស់អ្នក។.

en: Address verification soft failure.
km: អាសយដ្ឋានការពិនិត្យមិនបានជោគជ័យ។.

en: Address verification soft failure. Please check your billing address.
km: ការពិនិត្យអាសយដ្ឋានបានបរាជ័យ។ សូមពិនិត្យអាសយដ្ឋានវិក័យប័ត្រ​របស់អ្នក។.

en: Admin Only Mode
km: ម៉ូដគ្រប់គ្រងតែ

en: Adult gaming not supported. Please use another payment method.
km: ការលេងហ្គេមសម្រាប់មនុស្សពេញវ័យមិនត្រូវបានគាំទ្រ។ សូមប្រើវិធីសាស្ត្របង់ប្រាក់ផ្សេងទៀត។.

en: Advanced Card Payments
km: ការទូទាត់កាតកម្រិតខ្ពស់

en: Advanced Credit/Debit Card payments are not enabled in your PayPal account. <br><br><strong>Supported Countries:</strong><br>Australia, Austria, Belgium, Bulgaria, Canada, China, Cyprus, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Greece, Hong Kong, Hungary, Ireland, Italy, Japan, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Malta, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Romania, Singapore, Slovakia, Slovenia, Spain, Sweden, United States, United Kingdom<br><br>
km: ការទូទាត់កាតឥណទាន/កាតឥណទានកម្រិតខ្ពស់មិនត្រូវបានបើកនៅក្នុងគណនី PayPal របស់អ្នកទេ។ <br><br><strong>ប្រទេសដែលគាំទ្រ:</strong><br>អូស្ត្រាលី, អូទ្រីស, បែលហ្សិក, ប៊ុលហ្គារី, កាណាដា, ចិន, ស៊ីព្រិស, សាខាខេក, ដាណឺម៉ាក, អេស្តូនី, ហ្វាំងឡង់, បារាំង, អាល្លឺម៉ង់, ក្រិក, ហុងកុង, ហុងគ្រី, អៀរ៉្លង់, អ៊ីតាលី, ជប៉ុន, លាតវីយ៉ា, លីខ្តេនស្តែន, លីទុយអានី, លុចសំបួរ, ម៉ាល់តា, នេដឺរ្លង់, ន័រវេ, ប៉ូឡូញ, ព័រទុយហ្គាល់, រ៉ូម៉ានី, សិង្ហបុរី, ស្លូវ៉ាគី, ស្លូវេនី, ស្ប៉ាញ, ស៊ុយអែត, សហរដ្ឋអាមេរិក, សហព័ន្ធអង់គ្លេស<br><br>

en: Alternative
km: ជម្រើស

en: Always trigger 3D Secure
km: តែងតែបង្កើន 3D Secure

en: American Express card disabled. Please use another card.
km: កាត American Express ត្រូវបានបិទ។ សូមប្រើកាតផ្សេងទៀត។.

en: American Express declined. Please use another card.
km: American Express បានបដិសេធ។ សូមប្រើកាតផ្សេងទៀត។.

en: Amount exceeded. Please try a smaller amount.
km: ចំនួនបានលើស។ សូមព្យាយាមចំនួនតិចជាងនេះ។.

en: Amount incompatible. Please try a different amount.
km: ចំនួនមិនសមស្រប។ សូមព្យាយាមចំនួនផ្សេងទៀត។.

en: Amount mismatch. Please try again with the correct amount.
km: ចំនួនមិនត្រឹមត្រូវ។ សូមព្យាយាមម្តងទៀតជាមួយចំនួនត្រឹមត្រូវ។.

en: An error occurred while updating the order status.
km: កំហុសមួយបានកើតឡើងនៅពេលកំពុងអាប់ដេតស្ថានភាពការបញ្ជាទិញ។.

en: An error occurred while updating the order.
km: ការកើតមានកំហុសនៅពេលកំពុងធ្វើបច្ចុប្បន្នភាពការបញ្ជាទិញ។.

en: Any (sub)domain displaying an Apple Pay button must be registered on the PayPal website. If the domain is not registered, the payment method will not work.
km: Koh (sub)domain yang menampilkan tombol Apple Pay mesti didaftarkan di situs web PayPal. Jika domain tidak terdaftar, metode pembayaran tidak akan berfungsi.

en: Apple Pay
km: អាផល បេ

en: Apple Pay confirmation returned non-APPROVED status.
km: Apple Pay konfirmasi mengembalikan status non-APPROVED.

en: Apple Pay could not be initialized.
km: Apple Pay tidak dapat dimulakan.

en: Apple Pay is not enabled in your PayPal account. Click below to enable it.<br><br><strong>Supported Countries:</strong><br>%1$s<br><br><strong>Supported Currencies:</strong><br>%2$s
km: Apple Pay មិនត្រូវបានបើកនៅក្នុងគណនី PayPal របស់អ្នកទេ។ ចុចខាងក្រោមដើម្បីបើកវា។<br><br><strong>ប្រទេសដែលគាំទ្រ:</strong><br>%1$s<br><br><strong>រូបិយវត្ថុដែលគាំទ្រ:</strong><br>%2$s

en: Apple Pay must be enabled in your PayPal account (%1$s) and make sure your country and currency are supported (%2$s).
km: Apple Pay ត្រូវតែបានបើកក្នុងគណនី PayPal របស់អ្នក (%1$s) ហើយត្រូវប្រាកដថាប្រទេស និងរូបិយវត្ថុរបស់អ្នកត្រូវបានគាំទ្រ (%2$s).

en: Apple requires that the website domain be registered on PayPal. Payments will not be processed if the Apple Pay button is used on an unregistered domain.
km: Apple ត្រូវការឱ្យឌូមែនវេបសាយត្រូវបានចុះឈ្មោះនៅលើ PayPal។ ការទូទាត់នឹងមិនត្រូវបានដំណើរការបើកបង្ហាញប៊ូតុង Apple Pay នៅលើឌូមែនដែលមិនបានចុះឈ្មោះ។.

en: Approved but not captured. No action needed.
km: អនុម័តប៉ុន្តែមិនបានចាប់យក។ មិនចាំបាច់មានសកម្មភាព។.

en: Approved.
km: អនុម័ត។.

en: Approved—waiting for payer to send funds.
km: អនុម័ត—កំពុងរង់ចាំអ្នកបង់ប្រាក់ដើម្បីផ្ញើប្រាក់។.

en: As a result, each buyer may see a different set of buttons. Pay Later options vary by country and may display different buttons.
km: លទ្ធផលគឺថា អ្នកទិញរាល់គ្នាអាចមើលឃើញសំណុំប៊ូតុងខុសគ្នា។ ជម្រើសបង់ក្រោយមានភាពខុសគ្នាតាមប្រទេស ហើយអាចបង្ហាញប៊ូតុងខុសគ្នា។.

en: At top of checkout Page
km: នៅកំពូលទំព័របង់ប្រាក់

en: Authentication failed. Please try again.
km: ការផ្ទៀងផ្ទាត់មិនបានជោគជ័យ។ សូមព្យាយាមម្តងទៀត។.

en: Authentication message error. Please try again.
km: កំហុសសារបញ្ជាក់អត្តសញ្ញាណ។ សូមព្យាយាមម្តងទៀត។.

en: Authorization result error. Please try again.
km: កំហុសលទ្ធផលអនុញ្ញាត។ សូមព្យាយាមម្តងទៀត។.

en: Authorize
km: អនុញ្ញាត

en: BIN error. Please try another card.
km: BIN កំហុស។ សូមព្យាយាមកាតផ្សេងទៀត។.

en: Bank authorization already settled. Please try again.
km: អាជ្ញាប័ណ្ណធនាគារបានដោះស្រាយរួចរាល់។ សូមព្យាយាមម្តងទៀត។.

en: Bank authorization expired. Please try again.
km: ការអនុញ្ញាតធនាគារបានផុតកំណត់។ សូមព្យាយាមម្តងទៀត។.

en: Bank authorization mismatch. Please try again.
km: ការអនុញ្ញាតធនាគារមិនត្រូវគ្នា។ សូមព្យាយាមម្តងទៀត។.

en: Bank authorization voided. Please try again.
km: ការអនុញ្ញាតធនាគារត្រូវបានបោះបង់។ សូមព្យាយាមម្តងទៀត។.

en: Below Proceed to Checkout button
km: ក្រោមប៊ូតុងបញ្ជាទិញ

en: Billing
km: វិក្កយបត្រ

en: Billing &amp; Shipping
km: វិក្កយបត្រ និង ការដឹកជញ្ជូន

en: Billing Address
km: អាសយដ្ឋានវិក្កយបត្រ

en: Billing address didn’t match the card (AVS).
km: Billing address មិនត្រូវនឹងកាត (AVS)។.

en: Billing address error. Please check your billing details.
km: កំហុសអាសយដ្ឋានវិក័យប័ត្រ។ សូមពិនិត្យព័ត៌មានវិក័យប័ត្ររបស់អ្នក។.

en: Billing details
km: ព័ត៌មានវិភាគ

en: Black
km: ខ្មៅ

en: Blue
km: ខៀវ

en: Book
km: សៀវភៅ

en: Brand Name
km: ម៉ាកឈ្មោះ

en: Button Color
km: ពណ៌ប៊ូតុង

en: Button Height
km: បណ្តុំកម្ពស់

en: Button Label
km: ប៊ូតុងស្លាក

en: Button Layout
km: ប្លង់ប៊ូតុង

en: Button Shape
km: បែបផែនប៊ូតុង

en: Button Width
km: បណ្តោយប៊ូតុង

en: Buy
km: ទិញ

en: Buy Now
km: ទិញឥឡូវនេះ

en: By Easy Payment
km: ដោយការទូទាត់ងាយ

en: By Repocean
km: ដោយ Repocean

en: By default all possible credit cards will be accepted. You can disable some cards, if you wish.
km: ដោយលំនាំដើម កាតឥណទានទាំងអស់ដែលអាចមាននឹងត្រូវទទួលយក។ អ្នកអាចបិទកាតខ្លះៗ ប្រសិនបើអ្នកចង់។.

en: By default, all PayPal buttons are enabled. To hide specific buttons, use the <strong>Disable Specific Payment Buttons</strong> option.
km: ដោយលំនាំដើម ប៊ូតុង PayPal ទាំងអស់ត្រូវបានបើក។ ដើម្បីលាក់ប៊ូតុងជាក់លាក់ អ្នកអាចប្រើជម្រើស <strong>បិទប៊ូតុងការទូទាត់ជាក់លាក់</strong>។.

en: By nexaplugins
km: ដោយ nexaplugins

en: CVV verification failed. Please check your CVV.
km: CVV ការពិនិត្យមិនបានជោគជ័យ។ សូមពិនិត្យមើល CVV របស់អ្នក។.

en: Can you please tell us why you’re deactivating the plugin? Your feedback helps us make it better.
km: តើអ្នកអាចប្រាប់យើងបានទេថាហេតុអ្វីបានជាអ្នកកំពុងបញ្ឈប់ការប្រើប្រាស់ផ្លុយគីន? មតិយោបល់របស់អ្នកជួយឱ្យយើងធ្វើឱ្យវាល្អប្រសើរឡើង។.

en: Capture
km: ចាប់យក

en: Capture Charge
km: ចាប់យកកម្រៃ

en: Card Details
km: කාඩ් විස්තර

en: Card Save Enabled
km: ការសន្សំកាតបានអនុញ្ញាត

en: Card Security Code Result
km: កូដសុវត្ថិភាពកាតលទ្ធផល

en: Card capture requested by the bank.
km: ការចាប់យកកាតបានស្នើសុំដោយធនាគារ។.

en: Card issuer/acquirer not allowed for this transaction.
km: អ្នកចេញកាត/អ្នកទិញមិនអនុញ្ញាតសម្រាប់ប្រតិបត្តិការនេះ។.

en: Card not activated. Please activate your card and try again.
km: កាតមិនត្រូវបានសកម្ម។ សូមសកម្មកាតរបស់អ្នកហើយព្យាយាមម្តងទៀត។.

en: Card refused. Please use another payment method.
km: កាតត្រូវបានបដិសេធ។ សូមប្រើវិធីសាស្ត្របង់ប្រាក់ផ្សេងទៀត។.

en: Card reported lost or stolen. Please use another card.
km: កាតត្រូវបានរាយការណ៍ថាបាត់ឬបានលួច។ សូមប្រើកាតផ្សេងទៀត។.

en: Card type not supported. Please use another card.
km: ប្រភេទកាតមិនគាំទ្រ។ សូមប្រើកាតផ្សេងទៀត។.

en: Carrier
km: អ្នកដឹកជញ្ជូន

en: Carrier Name*
km: ឈ្មោះអ្នកដឹកជញ្ជូន*

en: Cart
km: កន្ត្រាក់

en: Cart Page
km: ទំព័រ​កន្ត្រក

en: Category
km: ក្រុម

en: Category Page
km: ទំព័រ​ប្រភេទ

en: Check this box to display the Apple Pay button on selected pages.
km: මෙම පෙට්ටිය පරීක්ෂා කරන්න, තෝරාගත් පිටු මත Apple Pay බොත්තම පෙන්වීමට.

en: Check this box to display the Google Pay button on selected pages.
km: මෙම පෙට්ටිය පරීක්ෂා කරන්න, තෝරාගත් පිටු මත Google Pay බොත්තම පෙන්වීමට.

en: Checkout
km: ចេញពី

en: Checkout Page
km: ទំព័រ​ពិនិត្យ

en: Choose the PayPal environment. Select "Sandbox" for testing transactions (no real transactions will occur) or "Production" for live transactions.
km: ជ្រើសរើសបរិយាកាស PayPal។ ជ្រើស "Sandbox" សម្រាប់សាកល្បងប្រតិបត្តិការនានា (មិនមានប្រតិបត្តិការពិតណាមួយនឹងកើតឡើង) ឬ "Production" សម្រាប់ប្រតិបត្តិការពិត។.

en: Choose where the PayPal buttons should appear on the cart page, either above or below the "Proceed to Checkout" button. This applies only to classic cart templates, not the new Cart Blocks layout.
km: ជ្រើសរើសកន្លែងដែលប៊ូតុង PayPal គួរត្រូវបង្ហាញនៅលើទំព័រការទិញទំនិញ មិនថានៅលើឬក្រោមប៊ូតុង "បន្តទៅការទូទាត់"។ នេះអនុវត្តតែសម្រាប់គំរូកាបូបបុរាណ មិនមែនសម្រាប់ទំរង់កាបូបថ្មីទេ។.

en: Choose whether you wish to capture funds immediately or authorize payment only.
km: ជ្រើសរើសថាតើអ្នកចង់ចាប់យកប្រាក់ភ្លាមៗឬអនុញ្ញាតឱ្យបង់ប្រាក់តែប៉ុណ្ណោះ។.

en: Click <strong>Save Changes</strong>.
km: ចុច <strong>រក្សាទុកការផ្លាស់ប្តូរ</strong>.

en: Click a payment option below to process your order.
km: ចុចជម្រើសការទូទាត់ខាងក្រោមដើម្បីដំណើរការការបញ្ជាទិញរបស់អ្នក។.

en: Click here to insert credentials manually
km: ចុចទីនេះដើម្បីបញ្ចូលអត្តសញ្ញាណដោយដៃ

en: Click the "%s" button below to process your order.
km: ចុចប៊ូតុង "%s" ខាងក្រោមដើម្បីដំណើរការការបញ្ជាទិញរបស់អ្នក។.

en: Click the PayPal button to add your payment method.
km: ចុចប៊ូតុង PayPal ដើម្បីបន្ថែមវិធីសាស្ត្របង់ប្រាក់របស់អ្នក។.

en: Click to Connect PayPal
km: ចុចដើម្បីភ្ជាប់ PayPal

en: Click to Enable Apple Pay
km: ចុចដើម្បីបើក Apple Pay

en: Click to Enable Google Pay
km: ចុចដើម្បីបើក Google Pay

en: Close
km: បិទ

en: Color
km: ពណ៌

en: Combination Mark (PP PayPal)
km: សញ្ញាសម្រង់បញ្ចូល (PP PayPal)

en: Communication error. Please try again later.
km: កំហុសក្នុងការទំនាក់ទំនង។ សូមព្យាយាមម្តងទៀតនៅពេលក្រោយ។.

en: Communication error. Please try again shortly.
km: កំហុសក្នុងការទំនាក់ទំនង។ សូមព្យាយាមម្តងទៀតក្នុងពេលខ្លី។.

en: Community support
km: គាំទ្រសហគមន៍

en: Compatibility issue
km: បញ្ហាសមត្ថភាព

en: Configuration error. Please contact support.
km: កំហុសកំណត់។ សូមទំនាក់ទំនងការគាំទ្រ។.

en: Congratulations! PayPal is Connected 🎉
km: សូមអបអរសាទរ! PayPal ត្រូវបានភ្ជាប់រួចរាល់ 🎉

en: Connect to PayPal
km: ភ្ជាប់ទៅកាន់ PayPal

en: Connect to PayPal Sandbox
km: ភ្ជាប់ទៅកាន់ PayPal Sandbox

en: Connected Account:
km: គណនីដែលភ្ជាប់:

en: Connection Status
km: ការស្ថិតិការតភ្ជាប់

en: Contingencies not resolved. Please try again.
km: ករណីដែលមិនបានដោះស្រាយ។ សូមព្យាយាមម្តងទៀត។.

en: Contingency for 3D Secure
km: ការប្រាក់សម្រាប់ 3D Secure

en: Continue to payment
km: បន្តទៅការទូទាត់

en: Country error. Please try another payment method.
km: កំហុសប្រទេស។ សូមព្យាយាមវិធីសាស្ត្របង់ប្រាក់ផ្សេងទៀត។.

en: Create an account by entering the information below. If you are a returning customer please login at the top of the page.
km: គ្រប់គ្រងគណនីមួយដោយបញ្ចូលព័ត៌មានខាងក្រោម។ ប្រសិនបើអ្នកជាអតិថិជនដែលត្រឡប់មកវិញ សូមចូលទៅកាន់កំពូលទំព័រ។.

en: Create an account?
km: គេហទំព័រ​រៀបចំ​គណនីមួយ?

en: Credit Card Statement Name
km: ឈ្មោះសេចក្តីថ្លែងការណ៍កាតឥណទាន

en: Credit card mismatch. Please check your card details.
km: កាតឥណទានមិនត្រូវគ្នា។ សូមពិនិត្យព័ត៌មានកាតរបស់អ្នក។.

en: Credit error. Please try another payment method.
km: កំហុសឥណទាន។ សូមព្យាយាមវិធីបង់ប្រាក់ផ្សេងទៀត។.

en: Credit or Debit Card
km: កាតឥណទានឬកាតឥណទាន

en: Currency mismatch. Please try again with the correct currency.
km: ប្រាក់កាសមិនត្រូវគ្នា។ សូមព្យាយាមម្តងទៀតជាមួយប្រាក់កាសត្រឹមត្រូវ។.

en: Currency not supported. Please select a supported currency.
km: កាសែតមិនគាំទ្រ។ សូមជ្រើសរើសកាសែតដែលគាំទ្រ។.

en: Currency validation error. Please select a supported currency.
km: កំហុសក្នុងការត្រួតពិនិត្យរូបិយវត្ថុ។ សូមជ្រើសរើសរូបិយវត្ថុដែលគាំទ្រ។.

en: Debug log
km: កំណត់ហេតុ Debug

en: Decline threshold exceeded. Please try again later.
km: សម្រង់ការធ្លាក់ចុះបានលើស។ សូមព្យាយាមម្តងទៀតនៅពេលក្រោយ។.

en: Description
km: ការពិពណ៌នា

en: Difficult to set up
km: កំណត់ការកំណត់ពិបាក

en: Diners Club card rejected. Please use another card.
km: កាត Diners Club ត្រូវបានបដិសេធ។ សូមប្រើកាតផ្សេងទៀត។.

en: Disable Specific Payment Buttons
km: បិទប៊ូតុងបង់ប្រាក់ជាក់លាក់

en: Disable specific credit cards
km: បិទការប្រើកាតឥណទានជាក់លាក់

en: Disable the <strong>Enable PayPal</strong> option.
km: បិទជម្រើស <strong>អនុញ្ញាត PayPal</strong>។.

en: Disable the option <strong>Enable Advanced Credit/Debit Card</strong>.
km: បិទជម្រើស <strong>បើកកាតឥណទាន/កាតឥណទានមួយ</strong>។.

en: Disconnect
km: ភ្ជាប់ចេញ

en: Disconnect PayPal Account
km: ដកស្រង់គណនី PayPal

en: Display Apple Pay Button On
km: បង្ហាញប៊ូតុង Apple Pay នៅលើ

en: Display Google Pay Button On
km: បង្ហាញប៊ូតុង Google Pay នៅលើ

en: Display Pay Later messaging On
km: បង្ហាញសារបង់ប្រាក់ក្រោយ បើក

en: Display PayPal Buttons On
km: បង្ហាញប៊ូតុង PayPal នៅលើ

en: Displays Pay Later messaging for available offers.
km: បង្ហាញសារបង់ប្រាក់ក្រោយសម្រាប់ការផ្តល់ជូនដែលអាចប្រើបាន។.

en: Domain Registration
km: ការចុះឈ្មោះដែន

en: Donate
km: បរិច្ចាគ

en: Done!
km: បានបញ្ចប់!

en: Duplicate transaction.
km: ប្រតិបត្តិការដែលមានស្ទួន។.

en: Duplicate transaction. Please try again.
km: ប្រតិបត្តិការដែលមានស្រាប់។ សូមព្យាយាមម្តងទៀត។.

en: Dynamic currency conversion not supported. Please try again.
km: ការបម្លែងរូបិយវត្ថុដំណើរការដោយសកម្មភាពមិនគាំទ្រ។ សូមព្យាយាមម្តងទៀត។.

en: Edit
km: កែប្រែ

en: Enable Advanced Credit/Debit Card
km: បើកកាតឥណទាន/កាតឥណទានមុខមាត់កម្រិតខ្ពស់

en: Enable Apple Pay
km: បើកការទូទាត់តាម Apple Pay

en: Enable Google Pay
km: Google Pay-អនុញ្ញាត

en: Enable Pay Later Messaging
km: បើកសារបង់ប្រាក់ក្រោយ

en: Enable PayPal
km: បើក PayPal

en: Enable card saving at checkout
km: បើកការសន្សំកាតនៅពេលបង់ប្រាក់

en: Enable logging
km: បើកការកត់ត្រា

en: Enable the Advanced Credit/Debit Card payment option as a separate gateway on the checkout page. This gateway typically offers a lower PayPal fee compared to the PayPal Smart Button. The fee is 2.59% + $0.49* per transaction for Advanced Credit/Debit Card payments and 3.49% + $0.49* for PayPal Smart Buttons. It supports major cards like Visa, Mastercard, and American Express, providing a secure and streamlined payment experience.
km: សូមអនុញ្ញាតឱ្យជម្រើសការទូទាត់កាតឥណទាន/កាតឥណទានមួយដែលមានសមត្ថភាពខ្ពស់ជាផ្លូវចេញផ្សាយនៅលើទំព័រទិញ។ ផ្លូវចេញផ្សាយនេះធម្មតាផ្តល់អត្រាការប្រាក់ PayPal ទាបជាងប៊ូតុង Smart PayPal។ អត្រាគឺ 2.59% + $0.49* សម្រាប់ការទូទាត់កាតឥណទាន/កាតឥណទានដែលមានសមត្ថភាពខ្ពស់ និង 3.49% + $0.49* សម្រាប់ប៊ូតុង Smart PayPal។ វគ្គគាំទ្រកាតសំខាន់ៗដូចជា Visa, Mastercard, និង American Express ដែលផ្តល់បទពិសោធន៍ការទូទាត់ដែលមានសុវត្ថិភាព និងរលូន។.

en: Enable the option <strong>Enable Advanced Credit/Debit Card</strong>.
km: សូមបើកជម្រើស <strong>បើកកាតឥណទាន/កាតឥណទានមួយ</strong>។.

en: Enable this option to activate the PayPal gateway. Uncheck to disable it.
km: මෙම විකල්පය සක්‍රීය කිරීමට PayPal ගේට්ටුව සක්‍රීය කරන්න. අක්‍රීය කිරීමට අක්‍රීය කරන්න.

en: Enable this to use the default Place Order button on the checkout page instead of showing PayPal buttons. This setting does not affect Express Checkout.
km: នេះត្រូវបានអនុញ្ញាតឱ្យប្រើប៊ូតុងដាក់ពាក្យសុំជាមូលដ្ឋាននៅលើទំព័របង់ប្រាក់ ជំនួសសម្រាប់ប៊ូតុង PayPal។ ការកំណត់នេះមិនមានឥទ្ធិពលលើការទូទាត់បន្ទាន់ទេ។.

en: Enable/Disable
km: អនុញ្ញាត/បិទ

en: Enter Live PayPal Email.
km: បញ្ចូលអ៊ីមែល PayPal ជាក់ស្តែង។.

en: Enter PayPal Client ID.
km: បញ្ចូលលេខសម្គាល់អតិថិជន PayPal។.

en: Enter PayPal Secret key.
km: បញ្ចូលកូនសោ PayPal សម្ងាត់។.

en: Enter Sandbox PayPal Email.
km: បញ្ចូលអ៊ីមែល PayPal Sandbox។.

en: Entity not supported. Please try another payment method.
km: Entity មិនគាំទ្រ។ សូមព្យាយាមវិធីសាស្រ្តបង់ប្រាក់ផ្សេងទៀត។.

en: Environment
km: បរិស្ថាន

en: Example: To hide the Pay Later button on the Checkout Page:
km: ឧទាហរណ៍: ដើម្បីលាក់ប៊ូតុង Pay Later នៅលើទំព័រ Checkout:

en: Expired card. Please use another card.
km: កាតបានផុតកំណត់។ សូមប្រើកាតផ្សេងទៀត។.

en: Expiry date error. Please check your card details.
km: កំហុសថ្ងៃផុតកំណត់។ សូមពិនិត្យព័ត៌មានកាតរបស់អ្នក។.

en: Express Checkout
km: ចេញជូនឥតឈប់ឈរ

en: FAQ
km: សំណួរញឹកញាប់

en: Fee
km: កម្រៃ

en: Field validation failed. Please check your payment details.
km: ការត្រួតពិនិត្យវាលបានបរាជ័យ។ សូមពិនិត្យព័ត៌មានការទូទាត់របស់អ្នក។.

en: Find the <strong>Disable Specific Payment Buttons</strong> setting.
km: ស្វែងរកការកំណត់ <strong>បិទប៊ូតុងការទូទាត់ជាក់លាក់</strong>។.

en: Flexes between 120px and 300px wide
km: Flexes antara 120px dan 300px lebar

en: Flexes between 250px and 1169px wide
km: Flexes antara 250px dan 1169px lebar

en: Flexes between 250px and 768px wide
km: Flexes antara 250px dan 768px lebar

en: Frequency limit exceeded. Please try again later.
km: កម្រិតភាពជាញឹកញាប់បានលើស។ សូមព្យាយាមម្តងទៀតនៅពេលក្រោយ។.

en: Funding instrument expired. Please use another payment method.
km: ឧបករណ៍ហិរញ្ញវត្ថុបានផុតកំណត់។ សូមប្រើវិធីសាស្ត្របង់ប្រាក់ផ្សេងទៀត។.

en: Funding source already exists. Please use another payment method.
km: ប្រភពថវិកាមានរួចហើយ។ សូមប្រើវិធីសាស្ត្របង់ប្រាក់ផ្សេងទៀត។.

en: Funds were refunded.
km: ប្រាក់បានត្រឡប់មកវិញ។.

en: Gaming refund error. Please contact support.
km: កំហុសការត្រឡប់ប្រាក់កាស៊ីណូ។ សូមទំនាក់ទំនងគាំទ្រ។.

en: Gaming transaction error. Please use another payment method.
km: កំហុសប្រតិបត្តិការការលេង។ សូមប្រើវិធីសាស្ត្របង់ប្រាក់ផ្សេងទៀត។.

en: Generate SEO-friendly titles, descriptions, and attributes with AI. Includes bulk tools and templates.
km: AI-мен SEO-досустар, сүрөттөмөлөр жана атрибуттарды түзүңүз. Көптөгөн инструменттер жана шаблондорду камтыйт.

en: Get Support
km: ទទួលបានការគាំទ្រ

en: Go to <strong>Advanced Card Payments</strong> settings.
km: Jangan pergi ke pengaturan <strong>Pembayaran Kartu Lanjutan</strong>.

en: Go to <strong>PayPal Settings > Checkout Page</strong>.
km: Jalan ka <strong>PayPal Settings > Halaman Checkout</strong>.

en: Go to <strong>PayPal Settings</strong> > Checkout Page
km: ចូលទៅកាន់ <strong>ការកំណត់ PayPal</strong> > ទំព័រ Checkout

en: Gold (Recommended)
km: មាស (បានណែនាំ)

en: Google Pay is not enabled in your PayPal account. Click below to enable it.<br><br><strong>Supported Countries:</strong><br>%1$s<br><br><strong>Supported Currencies:</strong><br>%2$s
km: Google Pay មិនត្រូវបានបើកនៅក្នុងគណនី PayPal របស់អ្នកទេ។ ចុចខាងក្រោមដើម្បីបើកវា។<br><br><strong>ប្រទេសដែលគាំទ្រ:</strong><br>%1$s<br><br><strong>រូបិយវត្ថុដែលគាំទ្រ:</strong><br>%2$s

en: Google Pay must be enabled in your PayPal account (%1$s). Please ensure your country and currency are supported (%2$s).
km: Google Pay ត្រូវបានបើកក្នុងគណនី PayPal របស់អ្នក (%1$s)។ សូមធានាថាប្រទេស និងរូបិយវត្ថុរបស់អ្នកត្រូវបានគាំទ្រ (%2$s)។.

en: Got it
km: បានហើយ

en: Gray
km: ស្ដើង

en: Grayscale
km: ក្រេស្កេល

en: Hide
km: លាក់

en: Hold - call center. Please contact your card issuer.
km: រង់ចាំ - មជ្ឈមណ្ឌលទូរស័ព្ទ។ សូមទំនាក់ទំនងទៅកាន់អ្នកចេញកាតរបស់អ្នក។.

en: Home
km: ផ្ទះ

en: Home Page
km: ទំព័រ​ដើម

en: Horizontal
km: ហូរីសង់តល

en: Horizontal (Recommended)
km: Horisontal (Disarankan)

en: Host key error. Please try again.
km: កំហុសកូនសោមេត្រី។ សូមព្យាយាមម្តងទៀត។.

en: How can I contact support or request a new functionality?
km: ខ្ញុំអាចទំនាក់ទំនងនឹងការគាំទ្រឬស្នើសុំមុខងារថ្មីបានយ៉ាងដូចម្តេច?

en: How can I hide specific PayPal buttons?
km: ខ្ញុំអាចលាក់ប៊ូតុង PayPal ជាក់លាក់បានយ៉ាងដូចម្តេច?

en: How can I show only the "Credit or Debit Card" payment method on the Checkout page?
km: ខ្ញុំអាចបង្ហាញវិធីសាស្ត្របង់ប្រាក់ "កាតឥណទាន ឬ កាតឥណទាន" នៅលើទំព័រ Checkout បានយ៉ាងដូចម្តេច?

en: How can I show only the "PayPal" button on the Checkout page?
km: ខ្ញុំអាចបង្ហាញប៊ូតុង "PayPal" តែប៉ុណ្ណោះនៅលើទំព័រ Checkout បានយ៉ាងដូចម្តេច?

en: I need a shortcode so that I can place the message in a better spot on Home page.
km: ខ្ញុំត្រូវការលេខកូដខ្លីដើម្បីអាចដាក់សារនៅកន្លែងល្អប្រសើរនៅលើទំព័រដើម។.

en: I need a shortcode so that I can place the message in a better spot on cart page.
km: ខ្ញុំត្រូវការលេខកូដខ្លីដើម្បីអាចដាក់សារនៅកន្លែងល្អប្រសើរនៅលើទំព័រទិញទំនិញ។.

en: I need a shortcode so that I can place the message in a better spot on category page.
km: ខ្ញុំត្រូវការលេខកូដខ្លីមួយដើម្បីអាចដាក់សារនៅកន្លែងល្អប្រសើរនៅលើទំព័រក្រុមប្រភេទ។.

en: I need a shortcode so that I can place the message in a better spot on payment page.
km: ខ្ញុំត្រូវការលេខកូដខ្លីមួយ ដើម្បីអាចដាក់សារនៅកន្លែងល្អប្រសើរនៅលើទំព័របង់ប្រាក់។.

en: I need a shortcode so that I can place the message in a better spot on product page.
km: ខ្ញុំត្រូវការលេខកូដខ្លីដើម្បីឲ្យខ្ញុំអាចដាក់សារនៅកន្លែងល្អប្រសើរនៅលើទំព័រផលិតផល។.

en: I rather wouldn't say
km: ខ្ញុំមិនចង់និយាយទេ

en: ID mismatch. Please try again.
km: ID មិនត្រូវគ្នា។ សូមព្យាយាមម្តងទៀត។.

en: Icon
km: រូបតំណាង

en: Idempotency failure. Please try again.
km: Idempotensi gagal. Sila cuba lagi.

en: If the billing address is empty and PayPal provides a shipping address, the order will use the shipping address as the billing address.
km: បើអាសយដ្ឋានវិក័យប័ត្រមិនមាន និង PayPal ផ្តល់អាសយដ្ឋានដឹកជញ្ជូន អាក្រាតនឹងប្រើអាសយដ្ឋានដឹកជញ្ជូនជាអាសយដ្ឋានវិក័យប័ត្រ។.

en: If you enable this setting, PayPal will be instructed not to allow the buyer to use funding sources that take additional time to complete (for example, eChecks). Instead, the buyer will be required to use an instant funding source, such as an instant transfer, a credit/debit card, or PayPal Credit.
km: បើអ្នកបើកការកំណត់នេះ, PayPal នឹងត្រូវបានបញ្ជាឲ្យមិនអនុញ្ញាតឱ្យអ្នកទិញប្រើប្រភពហិរញ្ញវត្ថុដែលត្រូវការពេលវេលាបន្ថែមដើម្បីបញ្ចប់ (ឧទាហរណ៍, eChecks)។ ជំនួស, អ្នកទិញនឹងត្រូវបានទាមទារឲ្យប្រើប្រភពហិរញ្ញវត្ថុភ្លាម, ដូចជា ការផ transferencia ភ្លាម, កាតឥណទាន/កាតឥណទាន, ឬ PayPal Credit។.

en: If you have a moment, we'd love it if you could leave us a <b><a target="_blank" href="%1$s">quick review</a>.</b> it motivates us and helps us keep improving. 💫 <br>Have feature ideas? Include them in your review — your feedback shapes our roadmap, and we love turning your ideas into reality.
km: បើអ្នកមានពេលវេលា យើងនឹងស្រឡាញ់បើអ្នកអាចទុកមតិយោបល់ឲ្យយើងមួយ <b><a target="_blank" href="%1$s">មតិយោបល់ឆាប់រហ័ស</a>.</b> វាធ្វើឲ្យយើងមានមូលដ្ឋាន និងជួយឲ្យយើងបន្តកែលម្អ។ 💫 <br>មានគំនិតលក្ខណៈពិសេសទេ? សូមបញ្ចូលវានៅក្នុងមតិយោបល់របស់អ្នក - មតិយោបល់របស់អ្នកបង្កើតផែនទីរបស់យើង ហើយយើងស្រឡាញ់ការប្រែប្រាស់គំនិតរបស់អ្នកឲ្យក្លាយជាការពិត។.

en: If you have any questions, encounter an issue, or have a new functionality request, please create a support ticket on our official support page at:
km: ប្រសិនបើអ្នកមានសំណួរ ឬប្រទះបញ្ហា ឬមានការស្នើសុំមុខងារថ្មី សូមបង្កើតសំបុត្រគាំទ្រនៅលើទំព័រគាំទ្រផ្លូវការរបស់យើងនៅ៖:

[ctx: Important]
en: <strong>You're almost done!</strong><br>Review your information before you place your order.
km: <strong>អ្នកជិតបញ្ចប់ហើយ!</strong><br>ពិនិត្យព័ត៌មានរបស់អ្នកមុនពេលដែលអ្នកដាក់ការបញ្ជាទិញ។.

[ctx: Important]
en: Advanced Card Processing.
km: កិច្ចប្រតិបត្តិការប័ណ្ណកាតកម្រិតខ្ពស់។.

[ctx: Important]
en: Cancel order
km: បោះបង់ការបញ្ជាទិញ

[ctx: Important]
en: Card number
km: លេខកាត

[ctx: Important]
en: Click the "%s" button below to process your order.
km: ចុចប៊ូតុង "%s" ខាងក្រោមដើម្បីដំណើរការការបញ្ជាទិញរបស់អ្នក។.

[ctx: Important]
en: Confirm Your PayPal Order
km: បញ្ជាក់ការបញ្ជាទិញ PayPal របស់អ្នក

[ctx: Important]
en: Confirm your PayPal order
km: បញ្ជាក់ការបញ្ជាទិញ PayPal របស់អ្នក

[ctx: Important]
en: Credit or Debit Card
km: កាតឥណទានឬកាតឥណទាន

[ctx: Important]
en: Credit or Debit Card (PayPal) By Easy Payment
km: កាតឥណទាន ឬ កាតឥណទាន (PayPal) ដោយការទូទាត់ងាយ

[ctx: Important]
en: Expiration date
km: ថ្ងៃផុតកំណត់

[ctx: Important]
en: Express Checkout
km: ចេញជូនឥតឈប់ឈរ

[ctx: Important]
en: Or
km: ឬ

[ctx: Important]
en: Or continue below
km: ឬបន្តក្រោម

[ctx: Important]
en: PayPal Gateway By Easy Payment
km: PayPal Gateway ដោយ Easy Payment

[ctx: Important]
en: PayPal, Pay Later, Venmo, Credit & Debit Cards, Google Pay, Apple Pay — and many more.
km: PayPal, Pay Later, Venmo, កាតឥណទាន និងកាតឥណទាន, Google Pay, Apple Pay — និងច្រើនទៀត។.

[ctx: Important]
en: Proceed to PayPal
km: បន្តទៅ PayPal

[ctx: Important]
en: Sandbox Mode Enabled.
km: Sandbox Mode បានបើក។.

[ctx: Important]
en: Security code
km: កូដសុវត្ថិភាព

[ctx: Important]
en: Use test card 4111 1111 1111 1111 with any future expiration date and any CVV.
km: ប្រើកាតសាកល្បង 4111 1111 1111 1111 ដែលមានកាលបរិច្ឆេទផុតកំណត់អនាគតណាមួយ និង CVV ណាមួយ។.

en: Important Note
km: សម្គាល់សំខាន់

en: Important:
km: សំខាន់:

en: Include all line item details in the payment request to PayPal so that they can be seen from the PayPal transaction details page.
km: PayPal-ге төлем сұрауында барлық жол элементінің мәліметтерін қосыңыз, сонда олар PayPal транзакциясының мәліметтер бетінде көрінеді.

en: Incorrect PIN.
km: PIN មិនត្រឹមត្រូវ។.

en: Incorrect PIN. Please re-enter your PIN.
km: PIN មិនត្រឹមត្រូវ។ សូមបញ្ចូល PIN របស់អ្នកម្តងទៀត។.

en: Install Now
km: ដំឡើងឥឡូវនេះ

en: Installment not supported. Please try another payment method.
km: ការបង់ប្រាក់តាមកំណត់មិនគាំទ្រ។ សូមព្យាយាមវិធីបង់ប្រាក់ផ្សេងទៀត។.

en: Instant Payments
km: ការទូទាត់ភ្លាមៗ

en: Insufficient funds.
km: ប្រាក់មិនគ្រប់គ្រាន់។.

en: Invalid account number.
km: លេខគណនីមិនត្រឹមត្រូវ។.

en: Invalid amount.
km: ចំនួនមិនត្រឹមត្រូវ។.

en: Invalid capture date.
km: កាលបរិច្ឆេទចាប់យកមិនត្រឹមត្រូវ។.

en: Invalid card expiry date.
km: កាលបរិច្ឆេទផុតកំណត់កាតមិនត្រឹមត្រូវ។.

en: Invalid card security code (CVV).
km: កូដសុវត្ថិភាពកាត (CVV) មិនត្រឹមត្រូវ។.

en: Invalid currency. Please select a supported currency.
km: ប្រាក់រូបិយវត្ថុមិនត្រឹមត្រូវ។ សូមជ្រើសរើសប្រាក់រូបិយវត្ថុដែលគាំទ្រ។.

en: Invalid data format.
km: ទម្រង់ទិន្នន័យមិនត្រឹមត្រូវ។.

en: Invalid funding instrument. Please try another payment method.
km: ឧបករណ៍ហិរញ្ញវត្ថុមិនត្រឹមត្រូវ។ សូមព្យាយាមវិធីបង់ប្រាក់ផ្សេងទៀត។.

en: Invalid input. Please check your payment details.
km: ចំណុចបញ្ចូលមិនត្រឹមត្រូវ។ សូមពិនិត្យព័ត៌មានការទូទាត់របស់អ្នក។.

en: Invalid issue. Please try again.
km: បញ្ហាដែលមិនត្រឹមត្រូវ។ សូមព្យាយាមម្តងទៀត។.

en: Invalid merchant category.
km: ក្រុមប្រភេទពាណិជ្ជកម្មមិនត្រឹមត្រូវ។.

en: Invalid merchant configuration.
km: កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធអ្នកជួញដូរ​មិនត្រឹមត្រូវ។.

en: Invalid or missing payment token fields.
km: កន្លែងបង់ប្រាក់ដែលមិនត្រឹមត្រូវ ឬខ្វះខាត។.

en: Invalid or restricted card.
km: កាតមិនត្រឹមត្រូវ ឬមានកំណត់។.

en: Invalid or restricted card. Please use another card.
km: កាតមិនត្រឹមត្រូវ ឬកាតដែលមានកំណត់។ សូមប្រើកាតផ្សេងទៀត។.

en: Invalid order.
km: ការបញ្ជាទិញមិនត្រឹមត្រូវ។.

en: Invalid parent transaction status. Please try again.
km: ស្ថានភាពប្រតិបត្តិការមាតុភូមិមិនត្រឹមត្រូវ។ សូមព្យាយាមម្តងទៀត។.

en: Invalid payment method. Please try another payment method.
km: វិធីសាស្ត្របង់ប្រាក់មិនត្រឹមត្រូវ។ សូមព្យាយាមវិធីសាស្ត្របង់ប្រាក់ផ្សេងទៀត។.

en: Invalid processing code.
km: កូដដំណើរការមិនត្រឹមត្រូវ។.

en: Invalid product. Please try another product.
km: ផលិតផលមិនត្រឹមត្រូវ។ សូមព្យាយាមផលិតផលផ្សេងទៀត។.

en: Invalid terminal configuration.
km: កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធបញ្ចូលមិនត្រឹមត្រូវ។.

en: Invalid trace ID. Please try again.
km: ID trace yang tidak sah. Sila cuba lagi.

en: Invalid trace reference. Please try again.
km: ការយោងតាមត្រាបមិនត្រឹមត្រូវ។ សូមព្យាយាមម្តងទៀត។.

en: Invalid transaction ID. Please try again.
km: ID transaksi tidak sah. Sila cuba lagi.

en: Invalid transaction state.
km: ស្ថានភាពប្រតិបត្តិការមិនត្រឹមត្រូវ។.

en: Invalid transaction.
km: ប្រតិបត្តិការមិនត្រឹមត្រូវ។.

en: Invalid transaction. Please try again.
km: ប្រតិបត្តិការមិនត្រឹមត្រូវ។ សូមព្យាយាមម្តងទៀត។.

en: Invalid value posted for %s
km: %s සඳහා පළ කරන ලද අසත්‍ය අගය

en: Invalid verification token. Please try again.
km: កូដបញ្ជាក់មិនត្រឹមត្រូវ។ សូមព្យាយាមម្តងទៀត។.

en: Invoice prefix
km: អក្សរសញ្ញាអ៊ីនវ៉ាយស

en: Issuer not available. Please try again later.
km: អ្នកចេញសញ្ញាបត្រមិនអាចរកបាន។ សូមព្យាយាមម្តងទៀតនៅពេលក្រោយ។.

en: Issuer temporarily not available. Please try again shortly.
km: អ្នកចេញផ្សាយមិនអាចប្រើបានជាបណ្តោះអាសន្ន។ សូមព្យាយាមម្តងទៀតក្នុងពេលខ្លី។.

en: Item
km: អត្ថបទ

en: Items
km: អត្ថបទ

en: Landing Page
km: ទំព័រ​ចុះ

en: Large
km: ធំ

en: Late reversal. Please contact support.
km: ការបង្វិលយឺត។ សូមទំនាក់ទំនងទៅកាន់ការគាំទ្រ។.

en: Layout Type
km: ប្រភេទរៀបចំ

en: Learn more about Pay Later on PayPal’s website.
km: PayPal ၏ ဝက်ဘ်ဆိုက်တွင် Pay Later အကြောင်း ပိုမိုသိရှိပါ။.

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Live Client ID
km: រស់ Client ID

en: Live PayPal Email
km: អ៊ីមែល PayPal ជាក់ស្តែង

en: Live Preview
km: ការមើលជាក់ស្តែង

en: Live Secret key
km: រស្មីសម្ងាត់

en: Log PayPal events, such as Webhook, Payment, Refund inside %s
km: កត់ត្រាព្រឹត្តិការណ៍ PayPal ដូចជា Webhook, Payment, Refund នៅក្នុង %s

en: Login
km: ចូល

en: Logo Position
km: ទីតាំងរូបសញ្ញា

en: Logo Type
km: ប្រភេទឡូហ្គូ

en: MCC code error. Please contact support.
km: កំហុសកូដ MCC។ សូមទំនាក់ទំនងការគាំទ្រ។.

en: Marked as refunded via PayPal. Total refunded: %1$s %2$s.
km: បានសម្គាល់ថាជាការបង្វិលតាមរយៈ PayPal។ ចំនួនដែលបានបង្វិល: %1$s %2$s។.

en: Mastercard blocked. Please use another card.
km: Mastercard បានបិទ។ សូមប្រើកាតផ្សេងទៀត។.

en: Medium
km: មធ្យម

en: Merchant ID not found. Please contact support.
km: Merchant ID មិនបានរកឃើញ។ សូមទំនាក់ទំនងការគាំទ្រ។.

en: Merchant not registered. Please contact support.
km: អ្នកជួញដូរ​មិនបានចុះឈ្មោះ។ សូមទំនាក់ទំនងការគាំទ្រ។.

en: Mini Cart
km: មីនីកាត

en: Mini Cart (Side Cart)
km: កន្ត្រកតូច (កន្ត្រកខាង)

en: Missing business rule or data. Please try again.
km: ច្បាប់អាជីវកម្មឬទិន្នន័យខ្វះ។ សូមព្យាយាមម្តងទៀត។.

en: Missing features
km: លក្ខណៈដែលខ្វះ

en: Monochrome
km: មូណូខ្រូម

en: Network error. Please try again later.
km: កំហុសបណ្តាញ។ សូមព្យាយាមម្តងទៀតនៅពេលក្រោយ។.

en: Network frequency limit exceeded. Please try again later.
km: កម្រិតឌីជីថលបណ្តាញបានលើស។ សូមព្យាយាមម្តងទៀតនៅពេលក្រោយ។.

en: No Preference
km: មិនមានចំណូលចិត្ត

en: No further action is required unless additional customization is needed.
km: បន្ថែមសកម្មភាពមិនត្រូវការទេ ប្រសិនបើការប្ដូរបន្ថែមត្រូវការនោះ។.

en: No matching plugins found for your store settings.
km: Store settings របស់អ្នកមិនមានផ្លុយគីនដែលសមស្រប។.

en: None
km: គ្មាន

en: Not supported. Please try another payment method.
km: មិនគាំទ្រ។ សូមព្យាយាមវិធីសាស្ត្របង់ប្រាក់ផ្សេងទៀត។.

en: OR
km: ឬ

en: Once you save the changes in both sections, only the "Credit or Debit Card" payment method will appear on the Checkout page.
km: អ្នកបានរក្សាទុកការផ្លាស់ប្តូរ​នៅក្នុងផ្នែកទាំងពីរ​ហើយ គ្រាន់តែវិធីសាស្ត្រ​បង់ប្រាក់ "កាតឥណទាន ឬ កាតឥណទាន" នឹងបង្ហាញនៅលើទំព័រ Checkout។.

en: Once you save the changes in both sections, only the "PayPal" button will appear on the Checkout page.
km: មួយដងដែលអ្នកបានរក្សាទុកការផ្លាស់ប្តូរ​នៅក្នុងផ្នែកទាំងពីរ គ្រាន់តែប៊ូតុង "PayPal" នឹងបង្ហាញនៅលើទំព័រ Checkout។.

en: Only part of the amount was approved.
km: តែផ្នែកមួយនៃចំនួនត្រូវបានអនុម័ត។.

en: Order
km: បញ្ជា

en: Order Review Page
km: ទំព័រ​ពិនិត្យ​កម្មង់

en: Other
km: ផ្សេង

en: PIN error. Please try again with the correct PIN.
km: កំហុស PIN។ សូមព្យាយាមម្តងទៀតជាមួយ PIN ដែលត្រឹមត្រូវ។.

en: POS flag not supported. Please try another payment method.
km: POS flag មិនគាំទ្រ។ សូមព្យាយាមវិធីសាស្រ្តបង់ប្រាក់ផ្សេងទៀត។.

en: Pay
km: បង់

en: Pay Later Messaging
km: សារបង់ប្រាក់ក្រោយ

en: Pay via PayPal; you can pay with your credit card if you don't have a PayPal account
km: Pay melalui PayPal; anda boleh membayar dengan kad kredit anda jika anda tidak mempunyai akaun PayPal

en: PayPal (Recommended)
km: PayPal (បានណែនាំ)

en: PayPal Account Connected
km: PayPal គណនីបានភ្ជាប់

en: PayPal Button Position (Classic Cart Only)
km: ទីតាំងប៊ូតុង PayPal (គ្រាន់តែកន្ត្រកបុរាណ)

en: PayPal Connection
km: PayPal ការតភ្ជាប់

en: PayPal Credit
km: PayPal Kredit

en: PayPal Fee:
km: ប្រាក់កម្រៃ PayPal:

en: PayPal Pay Later
km: PayPal បង់ក្រោយ

en: PayPal Pay Later lets your customers split their purchases into interest-free payments over time, such as "Pay in 4" or monthly installments. You get paid in full upfront, while customers enjoy flexible payment options.
km: PayPal Pay Later ngam biar pelanggan anjeun ngabagi pamesananana kana pembayaran tanpa bunga salami waktos, sapertos "Bayar dina 4" atanapi cicilan bulanan. Anjeun dibayar sacara lengkep di awal, sedengkeun pelanggan nikmati pilihan pembayaran anu fleksibel.

en: PayPal Settings
km: ការកំណត់ PayPal

en: PayPal Shipment Tracking
km: ការតាមដានការដឹកជញ្ជូន PayPal

en: PayPal Smart Button Preview
km: មើលមុនប៊ូតុង PayPal

en: PayPal buttons (e.g. Pay Later, Venmo, SEPA, iDEAL, Mercado Pago, Bancontact, etc.) are shown automatically based on factors such as the buyer’s country and their device type. <br><br>By default, <b>all buttons are enabled.</b> To disable individual payment buttons, use the <b>"Disable Specific Payment Buttons"</b> setting available in each page section below.<br><br>For Express Checkout, it will follow the configuration from the Checkout Page.<br>For Mini Cart, this setting will follow the configuration from the Product Page.
km: ប៊ូតុង PayPal (ឧ. Pay Later, Venmo, SEPA, iDEAL, Mercado Pago, Bancontact, ល។) ត្រូវបានបង្ហាញដោយស្វ័យប្រវត្តិផ្អែកលើកត្តាដូចជា ប្រទេសរបស់អ្នកទិញ និងប្រភេទឧបករណ៍របស់ពួកគេ។ <br><br>ដោយលំនាំដើម <b>ប៊ូតុងទាំងអស់ត្រូវបានអនុញ្ញាត។</b> ដើម្បីបិទប៊ូតុងបង់ប្រាក់ជាក់លាក់មួយៗ សូមប្រើការកំណត់ <b>"បិទប៊ូតុងបង់ប្រាក់ជាក់លាក់"</b> ដែលមាននៅក្នុងផ្នែកទំព័រ ខាងក្រោម។<br><br>សម្រាប់ការទូទាត់បន្ទាន់ វានឹងអនុវត្តតាមការកំណត់ពីទំព័រទូទាត់។<br>សម្រាប់កន្ត្រកតូច ការកំណត់នេះនឹងអនុវត្តតាមការកំណត់ពីទំព័រផលិតផល។.

en: PayPal onboarding process successfully completed.
km: ដំណើរការចូលរួម PayPal បានបញ្ចប់ដោយជោគជ័យ។.

en: PayPal, Credit/Debit Cards, Google Pay, Apple Pay, Pay Later, Venmo, SEPA, iDEAL, Mercado Pago, Sofort, Bancontact & more - by an official PayPal Partner
km: PayPal, Kredit/Kredit Kartu, Google Pay, Apple Pay, Bayar Nanti, Venmo, SEPA, iDEAL, Mercado Pago, Sofort, Bancontact & lebih - oleh Mitra Resmi PayPal

en: Payee does not have a PayPal account.
km: Payee មិនមានគណនី PayPal ទេ។.

en: Payee receiving preference requires action (often currency related).
km: ការទទួលបានចំណូលពីអ្នកទទួលត្រូវការការប្រតិបត្តិ (ជាញឹកញាប់ពាក់ព័ន្ធនឹងរូបិយវត្ថុ)។.

en: Payee’s PayPal account requires verification.
km: គណនី PayPal របស់អ្នកទទួលប្រាក់ត្រូវការការបញ្ជាក់។.

en: Payment
km: បង់ប្រាក់

en: Payment Gateway for Authorize.Net for WooCommerce
km: Payment Gateway pikeun Authorize.Net pikeun WooCommerce

en: Payment Gateway for PayPal on WooCommerce
km: ការទូទាត់តាមទ្វារទូទាត់សម្រាប់ PayPal នៅលើ WooCommerce

en: Payment Gateway for PayPal on WooCommerce: %1$s
km: WooCommerce හි PayPal සඳහා ගෙවීම් මාර්ගය: %1$s

en: Payment Gateway for PhonePe and for WooCommerce
km: PhonePe និង WooCommerce សម្រាប់ច្រកទូទាត់

en: Payment Gateway for Razorpay and for WooCommerce
km: Razorpay និង WooCommerce សម្រាប់ច្រកទូទាត់

en: Payment Page
km: ទំព័របង់ប្រាក់

en: Payment action
km: សកម្មភាពការទូទាត់

en: Payment authorized. Change payment status to processing or complete to capture funds.
km: ការទូទាត់ត្រូវបានអនុម័ត។ ប្ដូរប្រភេទស្ថានភាពទូទាត់ទៅកាន់កំពុងដំណើរការ ឬបានបញ្ចប់ ដើម្បីចាប់យកប្រាក់។.

en: Payment by eCheck—awaiting clearance.
km: ការទូទាត់ដោយ eCheck—កំពុងរង់ចាំការបញ្ជាក់។.

en: Payment declined. %s
km: ការទូទាត់ត្រូវបានបដិសេធ។ %s

en: Payment failed. %s
km: ការទូទាត់បានបរាជ័យ។ %s

en: Payment pending (%1$s).
km: ការទូទាត់កំពុងរង់ចាំ (%1$s).

en: Payment pending manual review.
km: ការទូទាត់កំពុងរង់ចាំការត្រួតពិនិត្យដោយដៃ។.

en: Payment via %1$s : %2$s.
km: ការទូទាត់តាម %1$s : %2$s.

en: Payment via %1$s Pending. PayPal reason: %2$s.
km: ការទូទាត់តាម %1$s កំពុងរង់ចាំ។ មូលហេតុ PayPal: %2$s។.

en: Payment via %1$s declined. %2$s
km: ការទូទាត់តាម %1$s បានបដិសេធ។ %2$s

en: Payment via %1$s failed. %2$s
km: ការទូទាត់តាម %1$s បានបរាជ័យ។ %2$s

en: Payment via %1$s partially refunded. PayPal reason: %2$s.
km: ការទូទាត់តាម %1$s ត្រូវបានសងវិញផ្នែកមួយ។ មូលហេតុ PayPal: %2$s។.

en: Payment via %1$s pending. %2$s
km: ការទូទាត់តាម %1$s កំពុងរង់ចាំ។ %2$s

en: Payment via %1$s refunded. PayPal reason: %2$s.
km: ការបង់ប្រាក់តាម %1$s ត្រូវបានសងវិញ។ មូលហេតុ PayPal: %2$s។.

en: Payment via %1$s. Transaction ID: %2$s
km: ការទូទាត់តាម %1$s។ លេខសម្គាល់ប្រតិបត្តិការ: %2$s

en: Payment via %1$s: %2$s.
km: ការទូទាត់តាម %1$s: %2$s.

en: Payment was canceled.
km: ការទូទាត់ត្រូវបានបោះបង់។.

en: Payments from the Product or Cart page skip the review step and go straight to the Thank You page.
km: ការទូទាត់ពីទំព័រផលិតផលឬកន្ត្រករៀបចំឱ្យឆ្លងកាត់ជំហានពិនិត្យ និងទៅដល់ទំព័រ អរគុណភ្លាម។.

en: Phone required for this transaction. Please update your details.
km: Phone diperlukan untuk transaksi ini. Sila kemas kini butiran anda.

en: Pill
km: ថ្នាំ

en: Place order
km: បញ្ជាទិញ

en: Plain
km: សាមញ្ញ

en: Please choose a product to add to your cart&hellip;
km: សូមជ្រើសរើសផលិតផលមួយដើម្បីបន្ថែមទៅកាន់កន្ត្រាក់របស់អ្នក&hellip;

en: Please choose product options&hellip;
km: សូមជ្រើសរើសជម្រើសផលិតផល&hellip;

en: Please choose the quantity of items you wish to add to your cart&hellip;
km: សូមជ្រើសរើសបរិមាណនៃធាតុដែលអ្នកចង់បន្ថែមទៅកាន់កន្ត្រករបស់អ្នក&hellip;

en: Please describe what part of the layout or functionality was affected.
km: សូមពិពណ៌នាថាតើផ្នែកណានៃការរៀបចំឬមុខងារត្រូវបានប៉ះពាល់។.

en: Please ensure that Apple Pay is enabled in your PayPal account.
km: សូមធានាថា Apple Pay ត្រូវបានបើកនៅក្នុងគណនី PayPal របស់អ្នក។.

en: Please ensure that Google Pay is enabled in your PayPal account.
km: សូមប្រាកដថា Google Pay ត្រូវបានបើកនៅក្នុងគណនី PayPal របស់អ្នក។.

en: Please enter a prefix for your invoice numbers. If you use your PayPal account for multiple stores ensure this prefix is unique as PayPal will not allow orders with the same invoice number.
km: សូមបញ្ចូលអក្សរសញ្ញាសម្រាប់លេខវិក័យប័ត្ររបស់អ្នក។ ប្រសិនបើអ្នកប្រើគណនី PayPal របស់អ្នកសម្រាប់ហាងច្រើន សូមធានាថាអក្សរសញ្ញានេះមានអត្តសញ្ញាណឯកត្តជាមួយគ្នា ពីព្រោះ PayPal នឹងមិនអនុញ្ញាតឱ្យមានការបញ្ជាទិញដែលមានលេខវិក័យប័ត្រដូចគ្នា។.

en: Please enter a valid CVV.
km: Mangyaring magpasok ng wastong CVV.

en: Please enter a valid card number.
km: Molim unesite važeći broj kartice.

en: Please enter a valid expiration date.
km: សូមបញ្ចូលកាលបរិច្ឆេទផុតកំណត់ដែលត្រឹមត្រូវ។

en: Please share why you’re deactivating the PayPal plugin so we can make improvements.
km: សូមចែករំលែកមូលហេតុដែលអ្នកកំពុងបិទការប្រើប្រាស់ផ្លុយគីន PayPal ដើម្បីឲ្យយើងអាចធ្វើការកែលម្អ។.

en: Please verify the PayPal account to receive the payments.
km: សូមបញ្ជាក់គណនី PayPal ដើម្បីទទួលប្រាក់បង់។.

en: Plugin logo
km: រូបសញ្ញា Plugin

en: Preview only. No payment will be processed.
km: មើលមុនតែប៉ុណ្ណោះ។ មិនមានការទូទាត់ណាមួយនឹងត្រូវបានដំណើរការ។.

en: Primary
km: ដើម

en: Processing error. Please try again.
km: កំហុសក្នុងការប្រតិបត្តិការ។ សូមព្យាយាមម្តងទៀត។.

en: Processor system error. Please try again later.
km: កំហុសប្រព័ន្ធប្រព័ន្ធ។ សូមព្យាយាមម្តងទៀតនៅពេលក្រោយ។.

en: Product
km: ផលិតផល

en: Product Page
km: ទំព័រ​ផលិតផល

en: Production (Live)
km: ផលិតកម្ម (បង្ហាញ)

en: Quasi-cash not supported. Please use another payment method.
km: Quasi-cash មិនត្រូវបានគាំទ្រ។ សូមប្រើវិធីសាស្ត្របង់ប្រាក់ផ្សេងទៀត។.

en: Rate our plugin
km: វាយតម្លៃផ្លុះរបស់យើង

en: Ratio
km: អត្រា

en: Reattempt not permitted. Please use another payment method.
km: ការប្រឡងម្តងទៀតមិនអនុញ្ញាតទេ។ សូមប្រើវិធីសាស្ត្របង់ប្រាក់ផ្សេងទៀត។.

en: Recommended
km: សូមណែនាំ

en: Recommended Plugins
km: ផ្លាស់ប្តូរដែលបានណែនាំ

en: Rect (Recommended)
km: Rect (បានណែនាំ)

en: Refund failed.
km: ការបង្វិលប្រាក់បានបរាជ័យ។.

en: Refund not supported on pending transactions. Please try again later.
km: ការបង្វិលប្រាក់មិនគាំទ្រនៅលើប្រតិបត្តិការដែលកំពុងរង់ចាំ។ សូមព្យាយាមម្តងទៀតនៅពេលក្រោយ។.

en: Refunded %1$s - Refund ID: %2$s
km: បានសងប្រាក់ %1$s - អត្តសញ្ញាណសងប្រាក់: %2$s

en: Register Your Domain with Apple Pay
km: ចុះឈ្មោះដែនដីរបស់អ្នកជាមួយ Apple Pay

en: Registration incomplete. Please complete registration.
km: ការចុះឈ្មោះមិនពេញលេញ។ សូមបញ្ចប់ការចុះឈ្មោះ។.

en: Remind me later
km: ខ្ញុំសូមរំលឹកខ្ញុំនៅពេលក្រោយ

en: Require Instant Payment
km: ត្រូវការបង់ប្រាក់ភ្លាមៗ

en: Responsive
km: ឆ្លើយតប

en: Responsive (Recommended)
km: ឆ្លើយតប (បានណែនាំ)

en: Restricted funding instrument. Please try another payment method.
km: ឧបករណ៍ហិរញ្ញវត្ថុដែលមានកំណត់។ សូមព្យាយាមវិធីបង់ប្រាក់ផ្សេងទៀត។.

en: Return
km: វិលត្រឡប់

en: Return to payments
km: វិលត្រឡប់ទៅការទូទាត់

en: Return to your shop.
km: វិលត្រឡប់ទៅហាងរបស់អ្នក។.

en: Reversal not supported. Please contact support.
km: Reversal tidak disokong. Sila hubungi sokongan.

en: Reversal rejected. Please contact support.
km: ការបដិសេធការបង្វិល។ សូមទំនាក់ទំនងទៅកាន់ការគាំទ្រ។.

en: Right
km: ស្តីត្រឹមត្រូវ

en: Sandbox (Test Mode)
km: Sandbox (ម៉ូដសាកល្បង)

en: Sandbox PayPal Email
km: Sandbox PayPal អ៊ីមែល

en: Sandbox Secret key
km: សោសម្ងាត់ Sandbox

en: Save to account
km: រក្សាទុកទៅគណនី

en: Score error. Please try again.
km: កំហុសពិន្ទុ។ សូមព្យាយាមម្តងទៀត។.

en: Security code (CVV) didn’t match.
km: សូម្បីតែលេខកូដសុវត្ថិភាព (CVV) មិនត្រូវគ្នាទេ។.

en: Security violation. Please contact your card issuer.
km: ការបំពានសុវត្ថិភាព។ សូមទំនាក់ទំនងទៅកាន់អ្នកចេញកាតរបស់អ្នក។.

en: Select <strong>Pay Later</strong> from the dropdown list.
km: ជ្រើសរើស <strong>បង់ក្រោយ</strong> ពីបញ្ជីជ្រើសរើស។.

en: Select Carrier
km: ជ្រើសរើសអ្នកដឹកជញ្ជូន

en: Select Height
km: ជ្រើសរើសកម្ពស់

en: Select PayPal Environment
km: ជ្រើសរើសបរិយាកាស PayPal

en: Select Vertical for stacked buttons, and Horizontal for side-by-side buttons.
km: ជ្រើសរើសទិសដៅសម្រាប់ប៊ូតុងដែលស្តុកគ្នា និងទិសដៅផ្ទាល់សម្រាប់ប៊ូតុងដែលនៅក្បែរគ្នា។.

en: Select payment buttons to disable
km: ជ្រើសរើសប៊ូតុងបង់ប្រាក់ដើម្បីបិទ

en: Select the PayPal logo style displayed next to the payment method title on the checkout page.
km: ជ្រើសរើសរចនាប័ទ្មរូបសញ្ញា PayPal ដែលបង្ហាញនៅក្បែរឈ្មោះវិធីសាស្ត្របង់ប្រាក់នៅលើទំព័របង់ប្រាក់។.

en: Send & Deactivate
km: ផ្ញើ និង បញ្ឈប់

en: Send Item Details
km: ផ្ញើព័ត៌មានលម្អិតអំពីវត្ថុ

en: Send line item details to PayPal
km: ផ្ញើព័ត៌មានលម្អិតអំពីអត្ថបទទៅ PayPal

en: Set the page(s) to display the Apple Pay button.
km: កំណត់ទំព័រ(ៗ) ដើម្បីបង្ហាញប៊ូតុង Apple Pay។.

en: Set the page(s) to display the Google Pay button.
km: កំណត់ទំព័រ(ៗ) ដើម្បីបង្ហាញប៊ូតុង Google Pay។.

en: Set the page(s) to display the PayPal Buttons.
km: កំណត់ទំព័រ(ៗ) ដើម្បីបង្ហាញប៊ូតុង PayPal។.

en: Set the page(s) you want to display messaging on, and then adjust that page's display option below.
km: កំណត់ទំព័រ(ៗ) ដែលអ្នកចង់បង្ហាញសារលើ, ហើយបន្ទាប់មកកែសម្រួលជម្រើសបង្ហាញនៃទំព័រនោះខាងក្រោម។.

en: Set the title for the Advanced Credit/Debit Card payment method as it will appear on the checkout page (e.g., 'Pay with Credit/Debit Card')..
km: កំណត់ចំណងជើងសម្រាប់វិធីសាស្រ្តបង់ប្រាក់កាតឥណទាន/កាតឥណទានដ៏ជ្រាលជ្រៅ ដូចដែលវានឹងបង្ហាញនៅលើទំព័របង់ប្រាក់ (ឧ. 'បង់ប្រាក់ដោយកាតឥណទាន/កាតឥណទាន')..

en: Settings
km: កំណត់

en: Setup or link an existing PayPal account.
km: Set up or link an existing PayPal account.

en: Shipping address is incomplete.
km: Alamat penghantaran tidak lengkap.

en: Shipping details
km: ព័ត៌មានលម្អិតអំពីការដឹកជញ្ជូន

en: Show Redirect Icon and Text
km: បង្ហាញរូបតំណាងនិងអត្ថបទបញ្ជូន

en: Showcase your Google Business Profile reviews and star rating with customizable widgets.
km: បង្ហាញមតិយោបល់និងការវាយតម្លៃផ estrela របស់អ្នកនៅលើប្រព័ន្ធ Google Business Profile ជាមួយនឹងវីជិតដែលអាចកំណត់បាន។.

en: Silver
km: ប្រាក់

en: Skip Order Review Page
km: កុំអានទំព័រ​ពិនិត្យ​បញ្ជា

en: Small
km: តូច

en: Something went wrong. Please try again.
km: អ្វីមួយបានខុស។ សូមព្យាយាមម្តងទៀត។.

en: Sorry, your session has expired.
km: សូមអភ័យទោស, សម័យរបស់អ្នកបានផុតកំណត់។.

en: Sorry, your session has expired. <a href="%s" class="wc-backward">Return to shop</a>
km: សូមអភ័យទោស, សម័យរបស់អ្នកបានផុតកំណត់។ <a href="%s" class="wc-backward">ត្រឡប់ទៅហាង</a>

en: Start by adding helpful extensions to your store—payments, product content, reviews and more.
km: ចាប់ផ្តើមដោយបន្ថែមការពង្រឹងដែលមានប្រយោជន៍ទៅហាងរបស់អ្នក—ការទូទាត់, មាតិកាផលិតផល, ការពិនិត្យ និងច្រើនទៀត។.

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Status code error. Please try again.
km: កូដស្ថានភាពកំហុស។ សូមព្យាយាមម្តងទៀត។.

en: Status description error. Please try again.
km: ការពិពណ៌នាស្ថានភាពកំហុស។ សូមព្យាយាមម្តងទៀត។.

en: Step 1: Update PayPal Settings
km: ជំហាន ១: ធ្វើបច្ចុប្បន្នភាពការកំណត់ PayPal

en: Step 2: Enable Advanced Credit/Debit Card Payments
km: ជំហានទី 2: បើកការទូទាត់កាតឥណទាន/កាតឥណទានកម្រិតខ្ពស់

en: Step 2: Update Advanced Card Payments Settings
km: ជំហានទី 2: ធ្វើបច្ចុប្បន្នភាពការកំណត់ការទូទាត់កាតកម្រិតខ្ពស់

en: Strong customer authentication required.
km: ការបញ្ជាក់អត្តសញ្ញាណអតិថិជនដែលមានកម្លាំងត្រូវការនេះ។.

en: Strong customer authentication required. Please try again.
km: ការផ្ទៀងផ្ទាត់អតិថិជនដែលមានកម្លាំងត្រូវការនេះ។ សូមព្យាយាមម្តងទៀត។.

en: Subscribe
km: ចុះឈ្មោះ

en: Suspected fraud. Please use another payment method.
km: ការបោកប្រាស់ដែលគេសង្ស័យ។ សូមប្រើវិធីសាស្ត្របង់ប្រាក់ផ្សេងទៀត។.

en: System error. Please try again later.
km: កំហុសប្រព័ន្ធ។ សូមព្យាយាមម្តងទៀតនៅពេលក្រោយ។.

en: System unavailable. Please try again later.
km: ប្រព័ន្ធមិនអាចប្រើបាន។ សូមព្យាយាមម្តងទៀតនៅពេលក្រោយ។.

en: Tax
km: សារពើពន្ធ

en: Temporary deactivation (troubleshooting)
km: ការបញ្ឈប់ប្រើប្រាស់បណ្តោះអាសន្ន (ការជួសជុល)

en: Temporary system issue. Please try again later.
km: បញ្ហាប្រព័ន្ធបណ្តោះអាសន្ន។ សូមព្យាយាមម្តងទៀតនៅពេលក្រោយ។.

en: Text Color
km: ពណ៌អក្សរ

en: Text Layout
km: អត្ថបទរៀបចំ

en: Text Size
km: ទំហំអត្ថបទ

en: Thank you for using %s 💕
km: %s សូមអរគុណសម្រាប់ការប្រើប្រាស់ 💕

en: The Connect to PayPal service is temporarily unavailable.
km: សេវាកម្មភ្ជាប់ទៅ PayPal មិនអាចប្រើបាននៅពេលនេះ។.

en: The PIN was not accepted.
km: PIN មិនត្រូវបានទទួលយក។.

en: The PayPal Client ID and Secret key you entered are invalid. Ensure you are using the correct credentials for the selected environment (Sandbox or Live).
km: PayPal Client ID និង Secret key ដែលអ្នកបានបញ្ចូលគឺមិនត្រឹមត្រូវទេ។ សូមធានាថាអ្នកកំពុងប្រើឯកសារអត្តសញ្ញាណត្រឹមត្រូវសម្រាប់បរិយាកាសដែលបានជ្រើស (Sandbox ឬ Live)។.

en: The PayPal buttons are shown automatically based on several factors, including:
km: ប៊ូតុង PayPal ត្រូវបានបង្ហាញដោយស្វ័យប្រវត្តិអាស្រ័យលើកត្តាច្រើន រួមមាន៖:

en: The account is restricted or inactive.
km: គណនីត្រូវបានកំណត់ឬមិនសកម្ម។.

en: The bank declined this transaction.
km: បង់កបានបដិសេធប្រតិបត្តិការនេះ។.

en: The bank declined this transaction. Please try another payment method.
km: ធនាគារបដិសេធប្រតិបត្តិការនេះ។ សូមព្យាយាមវិធីបង់ប្រាក់ផ្សេងទៀត។.

en: The buyer’s country
km: ប្រទេសរបស់អ្នកទិញ

en: The card is expired.
km: កាតបានផុតកំណត់។.

en: The card security code (CVV) did not match.
km: កូដសុវត្ថិភាពកាត (CVV) មិនត្រូវគ្នាទេ។.

en: The card security code (CVV) was incorrect.
km: កូដសុវត្ថិភាពកាត (CVV) មិនត្រឹមត្រូវទេ។.

en: The description displayed to customers during checkout.
km: ការពិពណ៌នាដែលបង្ហាញទៅកាន់អតិថិជននៅពេលបង់ប្រាក់។.

en: The funding sources they’ve enabled
km: ការប្រាក់ដែលពួកគេបានអនុញ្ញាត

en: The issuer reversed the charge (chargeback).
km: អ្នកចេញផ្សាយបានត្រឡប់វិញការបង់ប្រាក់ (ការបង់ប្រាក់ត្រឡប់)។.

en: The page must be served over a secure (HTTPS) connection.
km: ទំព័រត្រូវតែត្រូវបានផ្តល់ជូនតាមរយៈការតភ្ជាប់សុវត្ថិភាព (HTTPS)។.

en: The payer opened a dispute with PayPal.
km: អ្នកបង់ប្រាក់បានបើកការប្រកាន់ជាមួយ PayPal។.

en: The primary setup is already complete.
km: ការតំឡើងដើមគឺបានបញ្ចប់រួចរាល់។.

en: The title displayed to customers during checkout.
km: ចំណងជើងដែលបង្ហាញទៅអតិថិជននៅពេលបង់ប្រាក់។.

en: The transaction could not be completed.
km: ប្រតិបត្តិការនេះមិនអាចបញ្ចប់បានទេ។.

en: The type of landing page to show on the PayPal site for customer checkout. PayPal Account Optional must be checked for this option to be used.
km: PayPal වෙබ් අඩවියේ ගනුදෙනුකරුවන්ගේ ගෙවීම් සඳහා පෙන්විය යුතු ලැන්ඩින් පිටුවේ වර්ගය. මෙම විකල්පය භාවිතා කිරීමට PayPal ගිණුම අනිවාර්යයෙන්ම පරීක්ෂා කළ යුතුය.

en: The value entered here will be displayed on the buyer's credit card statement.
km: តម្លៃដែលបានបញ្ចូលនៅទីនេះនឹងត្រូវបង្ហាញនៅលើសេចក្តីថ្លៃកាតឥណទានរបស់អ្នកទិញ។.

en: Their device type
km: ឧបករណ៍ប្រភេទរបស់ពួកគេ

en: There was a processing issue. The payment was reversed.
km: មានបញ្ហាការប្រតិបត្តិ។ ការទូទាត់ត្រូវបានត្រឡប់វិញ។.

en: This can help increase your sales, with many merchants seeing higher conversion rates and larger order sizes.
km: នេះអាចជួយបង្កើនការលក់របស់អ្នក ដោយមានអ្នកជួញដូរ​ច្រើនមើលឃើញអត្រាបំលែងខ្ពស់ និងទំហំការបញ្ជាទិញធំជាងមុន។.

en: This card is closed.
km: នេះកាតត្រូវបានបិទ។.

en: This card is not allowed for recurring payments.
km: នេះកាតមិនអនុញ្ញាតសម្រាប់ការទូទាត់ជាប្រចាំទេ។.

en: This controls what users see as the brand / company name on PayPal review pages.
km: នេះគ្រប់គ្រងអ្វីដែលអ្នកប្រើប្រាស់ឃើញជាឈ្មោះម៉ាក / ក្រុមហ៊ុននៅលើទំព័រត្រួតពិនិត្យ PayPal។.

en: This payment was unable to be processed successfully. Please try again with another payment method.
km: ការទូទាត់នេះមិនអាចដំណើរការបានដោយជោគជ័យទេ។ សូមព្យាយាមម្តងទៀតជាមួយវិធីទូទាត់ផ្សេងទៀត។.

en: This represents the fee PayPal collects for the transaction.
km: នេះតំណាងឲ្យកម្រៃដែល PayPal ប្រមូលសម្រាប់ប្រតិបត្តិការ។.

en: This transaction is not authorized. Please contact your card issuer.
km: ប្រតិបត្តិការនេះមិនត្រូវបានអនុញ្ញាតទេ។ សូមទំនាក់ទំនងទៅកាន់អ្នកចេញកាតរបស់អ្នក។.

en: This type of transaction is not permitted.
km: ប្រភេទនៃប្រតិបត្តិការនេះមិនអនុញ្ញាតទេ។.

en: Title
km: ចំណងជើង

en: To display only the "Credit or Debit Card" payment method on the Checkout page, follow these steps:
km: Checkout පිටුවේ "ක්‍රෙඩිට් හෝ ඩෙබිට් කාඩ්" ගෙවීම් ක්‍රමය පමණක් පෙන්වීමට, මෙම පියවර අනුගමනය කරන්න:

en: To display only the "PayPal" button on the Checkout page, follow these steps:
km: Checkout පිටුවේ "PayPal" බොත්තම පමණක් පෙන්වීමට, මෙම පියවර අනුගමනය කරන්න:

en: To show the Apple Pay button,
km: Apple Pay බොත්තම පෙන්වන්න,

en: To show the Google Pay button,
km: Google Pay බොත්තම පෙන්වීමට,

en: To use Advanced Card Payments, ensure your PayPal account is eligible and enabled:<br><br>
                    <strong>Steps:</strong><br>
                    1. Visit developer.paypal.com → Apps & Credentials → API Credentials.<br>
                    2. Click your App Name.<br>
                    3. Under "Features" → Accept Payments, check if "Advanced Credit and Debit Card Payments" is enabled.<br>
                    4. If missing, your account or region may not support it.
km: Advanced Card Payments ប្រើប្រាស់បាន សូមធានាថាអាការប្រាក់ PayPal របស់អ្នកមានសិទ្ធិ និងបានបើកប្រើ:<br><br>
                    <strong>ជំហាន:</strong><br>
                    1. ចូលទៅកាន់ developer.paypal.com → កម្មវិធី & សញ្ញាបត្រ → សញ្ញាបត្រ API។<br>
                    2. ចុចឈ្មោះកម្មវិធីរបស់អ្នក។<br>
                    3. នៅក្រោម "លក្ខណៈ" → ទទួលប្រាក់ សូមពិនិត្យមើលថា "Advanced Credit and Debit Card Payments" តើបានបើកប្រើឬអត់។<br>
                    4. ប្រសិនបើខ្វះ អាការប្រាក់របស់អ្នកឬតំបន់អាចមិនគាំទ្រទេ។.

en: Toggle to manual credential input
km: ប្ដូរទៅការបញ្ចូលអត្តសញ្ញាណដោយដៃ

en: Too many attempts. Please try again later.
km: ចំនួនការប៉ុនប៉ងច្រើនពេក។ សូមព្យាយាមម្តងទៀតនៅពេលក្រោយ។.

en: Too many incorrect PIN attempts.
km: PIN មិនត្រឹមត្រូវច្រើនពេក។.

en: Top
km: កំពូល

en: Total
km: សរុប

en: Tracking Number*
km: លេខតាមដាន*

en: Transaction Id
km: ប្រតិបត្តិការលេខ

en: Transaction attempts exceed limit. Please try again later.
km: ការប៉ុនប៉ងប្រតិបត្តិការលើសកំណត់។ សូមព្យាយាមម្តងទៀតនៅពេលក្រោយ។.

en: Transaction declined. Please retry.
km: ប្រតិបត្តិការបដិសេធ។ សូមព្យាយាមម្តងទៀត។.

en: Transaction not permitted. Please use another payment method.
km: ប្រតិបត្តិការមិនអនុញ្ញាត។ សូមប្រើវិធីសាស្ត្របង់ប្រាក់ផ្សេងទៀត។.

en: Transaction type not supported. Please try another payment method.
km: ប្រភេទប្រតិបត្តិការមិនគាំទ្រ។ សូមព្យាយាមវិធីសាស្ត្របង់ប្រាក់ផ្សេងទៀត។.

en: Unable to create order.
km: ការបង្កើតការបញ្ជាទិញមិនអាចធ្វើបាន។.

en: Under <strong>Disable Specific Payment Buttons</strong>, select <strong>Credit or Debit Card</strong> and any other methods you want to hide.
km: ក្រោម <strong>បិទប៊ូតុងការទូទាត់ជាក់លាក់</strong> សូមជ្រើស <strong>កាតឥណទានឬកាតឥណទាន</strong> និងវិធីផ្សេងទៀតដែលអ្នកចង់លាក់។.

en: Unknown error
km: Kesalahan tidak diketahui

en: Unrecognized response code. Please try again later.
km: កូដចម្លើយមិនស្គាល់។ សូមព្យាយាមម្តងទៀតនៅពេលក្រោយ។.

en: Unsupported currency for this card.
km: កាសែតនេះមិនគាំទ្រទឹកប្រាក់សម្រាប់កាតនេះទេ។.

en: Unsupported operation. Please try another payment method.
km: ការប្រតិបត្តិដែលមិនគាំទ្រ។ សូមព្យាយាមវិធីសាស្ត្របង់ប្រាក់ផ្សេងទៀត។.

en: Updated card issued. Please use your new card.
km: កាតដែលបានអាប់ដេតត្រូវបានចេញ។ សូមប្រើកាតថ្មីរបស់អ្នក។.

en: Use PayPal Shipping Address as Billing
km: ប្រើអាសយដ្ឋានដឹកជញ្ជូន PayPal ជាអាសយដ្ឋានបង់ប្រាក់

en: Use Place Order Button
km: ប្រើប៊ូតុងដាក់ការបញ្ជាទិញ

en: User not authorized for this transaction.
km: អ្នកប្រើប្រាស់មិនមានសិទ្ធិសម្រាប់ប្រតិបត្តិការនេះ។.

en: User not authorized. Please contact support.
km: អ្នកប្រើប្រាស់មិនមានអាជ្ញាប័ណ្ណ។ សូមទំនាក់ទំនងការគាំទ្រ។.

en: Validation error. Please check your payment details.
km: កំហុសក្នុងការផ្ទៀងផ្ទាត់។ សូមពិនិត្យព័ត៌មានការទូទាត់របស់អ្នក។.

en: Verification token expired. Please try again.
km: Token verifikasi telah kedaluwarsa. Silakan coba lagi.

en: Verification token revoked. Please try again.
km: Verification token đã bị thu hồi. Vui lòng thử lại.

en: Vertical
km: សេដ្ឋកិច្ច

en: Vertical (Recommended)
km: បញ្ចូលកម្ពស់ (បានណែនាំ)

en: Virtual terminal not supported. Please try another payment method.
km: Terminal virtual tidak disokong. Sila cuba kaedah pembayaran lain.

en: Visit our support page for assistance
km: ចូលទៅកាន់ទំព័រគាំទ្ររបស់យើងសម្រាប់ជំនួយ

en: We cannot process your order with the payment information that you provided. Please use an alternate payment method.
km: យើងមិនអាចដំណើរការការបញ្ជាទិញរបស់អ្នកជាមួយព័ត៌មានការទូទាត់ដែលអ្នកបានផ្តល់។ សូមប្រើវិធីទូទាត់ផ្សេងទៀត។.

en: We could not find this account. Please check your card details.
km: យើងមិនអាចរកឃើញគណនីនេះទេ។ សូមពិនិត្យព័ត៌មានកាតរបស់អ្នក។.

en: We could not properly connect to PayPal. Please reload the page to continue.
km: យើងមិនអាចភ្ជាប់ទៅកាន់ PayPal បានយ៉ាងត្រឹមត្រូវទេ។ សូមផ្ទុកទំព័រឡើងវិញដើម្បីបន្ត។.

en: We do not ship to this address.
km: Kami tidak menghantar ke alamat ini.

en: We’re sorry to see you go! 💔
km: យើងសូមអភ័យទោសដែលឃើញអ្នកចាកចេញ! 💔

en: What is PayPal Pay Later?
km: PayPal Pay Later គឺអ្វី?

en: What part of the setup was confusing or unclear?
km: Setup-ŋaŋaŋ kɔ́ŋ kɔ́ŋaŋ kɔ́ŋaŋ kɔ́ŋaŋ kɔ́ŋaŋ?

en: When enabled, Payment methods will only be visible to site administrators and store managers. This allows you to test PayPal on your live site without customers seeing them.
km: បើបានបើក, វិធីសាស្ត្រ pembayaran នឹងត្រូវបានបង្ហាញតែសម្រាប់អ្នកគ្រប់គ្រងគេហទំព័រ និងអ្នកគ្រប់គ្រងហាង។ នេះអនុញ្ញាតឱ្យអ្នកសាកល្បង PayPal នៅលើគេហទំព័ររស់រវើករបស់អ្នកដោយគ្មានអតិថិជនមើលឃើញវា។.

en: When enabled, a redirect icon and message will appear to let customers know they will be taken to PayPal to complete their payment.
km: បើបានបើក, អាយកុងនិងសារការបញ្ជូននឹងបង្ហាញដើម្បីអោយអតិថិជនដឹងថាពួកគេនឹងត្រូវបានយកទៅ PayPal ដើម្បីបញ្ចប់ការទូទាត់របស់ពួកគេ។.

en: When enabled, customers can securely save their card details using PayPal for faster future checkouts.
km: ពេលដែលបានបើក, អតិថិជនអាចរក្សាទុកព័ត៌មានកាតរបស់ពួកគេយ៉ាងសុវត្ថិភាពដោយប្រើ PayPal សម្រាប់ការទូទាត់ដែលលឿនជាងមុន។.

en: Which PayPal buttons (e.g. Pay Later, Venmo, SEPA, iDEAL, Mercado Pago, Bancontact, etc.) will appear?
km: Kuri PayPal buto (e.g. Pay Later, Venmo, SEPA, iDEAL, Mercado Pago, Bancontact, etc.) zizobonakala?

en: Which features were you looking for?
km: Kuyimiphi imisebenzi obukufuna?

en: White
km: សព្វ

en: White (No Border)
km: សព្វថ្ងៃ (គ្មានព្រំ)

en: White with outline
km: សព្វថ្ងៃជាមួយស៊ុម

en: Widgets for Google Business Reviews and Ratings
km: Widgets pikeun Ulasan sareng Penilaian Google Business

en: WooCommerce Version: %1$s
km: WooCommerce កំណែ: %1$s

en: Write Review
km: សរសេរ​ពិនិត្យ

en: Your bank needs to approve this. Please contact your card issuer.
km: ក្រុមហ៊ុនធនាគាររបស់អ្នកត្រូវការអនុម័តនេះ។ សូមទំនាក់ទំនងទៅកាន់អ្នកចេញកាតរបស់អ្នក។.

en: Your customers can already buy now and pay later with PayPal — add messaging to your site to let them know. PayPal’s Pay Later helps boost merchants' conversion rates and increases cart sizes by 39%.¹ You get paid in full up front. <a target="_blank" href="https://www.paypal.com/us/business/accept-payments/checkout/installments">More about Pay Later</a>
km: អ្នកអាចឲ្យអតិថិជនរបស់អ្នកទិញឥឡូវនេះ និងបង់ក្រោយជាមួយ PayPal — បន្ថែមសារទៅកាន់គេហទំព័ររបស់អ្នកដើម្បីអោយពួកគេដឹង។ PayPal’s Pay Later ជួយបង្កើនអត្រាការបម្លែងរបស់អ្នកជួញដូរ និងបន្ថែមទំហំកន្ត្រកដោយ 39%។¹ អ្នកទទួលបានប្រាក់ពេញលេញមុន។ <a target="_blank" href="https://www.paypal.com/us/business/accept-payments/checkout/installments">ព័ត៌មានបន្ថែមអំពី Pay Later</a>

en: Your privacy is important to us. No personal data is collected with this form—just your valuable feedback and basic system information (such as WordPress and plugin versions) to help us improve our plugin.
km: អ្នកមានសិទ្ធិឯកជនសំខាន់សម្រាប់យើង។ មិនមានទិន្នន័យផ្ទាល់ខ្លួនណាមួយត្រូវបានប្រមូលជាមួយទម្រង់នេះ—គ្រាន់តែមតិយោបល់មានតម្លៃរបស់អ្នក និងព័ត៌មានមូលដ្ឋានអំពីប្រព័ន្ធ (ដូចជា កំណែ WordPress និងកំណែផ្លាកសញ្ញា) ដើម្បីជួយឱ្យយើងកែលម្អផ្លាកសញ្ញារបស់យើង។.

en: easypayment
km: ងាយស្រួលបង់ប្រាក់

en: is currently enabled. PayPal payment methods are visible only to site administrators and store managers. Disable this mode after testing to make them available to customers.
km: បច្ចុប្បន្ននេះបានបើក។ វិធីសាស្ត្រ pembayaran PayPal មានស្រាប់តែសម្រាប់អ្នកគ្រប់គ្រងគេហទំព័រ និងអ្នកគ្រប់គ្រងហាង។ បិទមូដនេះបន្ទាប់ពីការសាកល្បងដើម្បីធ្វើឱ្យវាអាចប្រើបានសម្រាប់អតិថិជន។.

en: setup guide
km: មគ្គុទេសក៍ការតំឡើង

en: supported countries and currencies
km: ប្រទេស និងរូបិយប័ណ្ណដែលគាំទ្រ
