Payment Gateway for PayPal on WooCommerce 9.0.49 - en to my_MM translation catalogue (593 entries)

en: %1$s Transaction ID: %2$s
my_MM: %1$s ငွေလွှဲ ID: %2$s

en: 160px wide
my_MM: 160px အကျယ်

en: 3D Secure authentication error. Please try again.
my_MM: 3D Secure အတည်ပြုမှု အမှား။ ကျေးဇူးပြု၍ ထပ်မံကြိုးစားပါ။.

en: 3D Secure benefits cardholders and merchants by providing an additional layer of verification using Verified by Visa, MasterCard SecureCode and American Express SafeKey.
my_MM: 3D Secure သည် cardholders နှင့် merchants များအတွက် Verified by Visa, MasterCard SecureCode နှင့် American Express SafeKey ကို အသုံးပြု၍ အတည်ပြုမှုအဆင့်တစ်ခုထပ်မံပေးခြင်းဖြင့် အကျိုးအမြတ်များပေးသည်။.

en: 3D Secure response
my_MM: 3D Secure တုံ့ပြန်မှု

en: 3D Secure when required
my_MM: လိုအပ်သောအခါ 3D Secure

en: 3DS authentication error. Please try again.
my_MM: 3DS အတည်ပြုမှု အမှား။ ကျေးဇူးပြု၍ ထပ်မံကြိုးစားပါ။.

en: <strong>PayPal Setup Required:</strong> Connect your PayPal account or enter your Client ID and Secret in the <a href="%1$s">PayPal Connection</a> to begin accepting payments.
my_MM: <strong>PayPal ကို စတင်ဖွင့်ရန် လိုအပ်သည်:</strong> သင့် PayPal အကောင့်ကို ချိတ်ဆက်ပါ သို့မဟုတ် <a href="%1$s">PayPal ချိတ်ဆက်မှု</a> တွင် သင့် Client ID နှင့် Secret ကို ထည့်ပါ၊ ငွေပေးချေမှုများကို လက်ခံရန် စတင်ပါ။.

en: A security check failed. Please try again.
my_MM: လုံခြုံရေးစစ်ဆေးမှုမအောင်မြင်ပါ။ ကျေးဇူးပြု၍ ထပ်မံကြိုးစားပါ။.

en: AI Product Description Generator for WooCommerce
my_MM: WooCommerce အတွက် AI ထုတ်ကုန် ဖျော်ဖြေရန် ဖျော်ဖြေရန်

en: Above Proceed to Checkout button
my_MM: Checkout ချက်လက်ခံရန် ခလုတ်အထက်

en: Accept PayPal, Pay Later, and major cards in WooCommerce using the PayPal Commerce Platform.
my_MM: PayPal, Pay Later နှင့် အဓိက ကတ်များကို WooCommerce တွင် PayPal Commerce Platform ကို အသုံးပြု၍ လက်ခံပါ။.

en: Accept PhonePe UPI, Wallet, and Cards with a fast, secure payment experience in WooCommerce.
my_MM: WooCommerce တွင် အမြန်၊ လုံခြုံသော ငွေပေးချေမှု အတွေ့အကြုံဖြင့် PhonePe UPI၊ Wallet နှင့် ကတ်များကို လက်ခံပါ။.

en: Accept UPI, Cards, and Net Banking via Razorpay with a reliable, optimized WooCommerce integration.
my_MM: Razorpay ဖြင့် ယုံကြည်စိတ်ချရပြီး အထူးပြုထားသော WooCommerce ပေါင်းစည်းမှုဖြင့် UPI, ကတ်များနှင့် Net Banking ကို လက်ခံပါ။.

en: Accept credit and debit cards via Authorize.Net with a secure, seamless WooCommerce checkout.
my_MM: Authorize.Net မှတဆင့် လုံခြုံပြီး အဆင်ပြေသော WooCommerce စစ်ဆင်ရေးဖြင့် ခရက်ဒစ်နှင့် ဒက်ဘစ်ကတ်များကို လက်ခံပါ။.

en: Account blocked by issuer. Please contact your card issuer.
my_MM: အကောင့်ကို ထုတ်ပေးသူက ပိတ်ထားသည်။ ကျေးဇူးပြု၍ သင်၏ ကတ်ထုတ်ပေးသူနှင့် ဆက်သွယ်ပါ။.

en: Account closed. Please use another card.
my_MM: အကောင့်ပိတ်ထားသည်။ ကျေးဇူးပြု၍ အခြားကတ်တစ်ခုကို အသုံးပြုပါ။.

en: Account not on file. Please check your card details.
my_MM: အကောင့်ကို ဖိုင်တွင် မရှိပါ။ သင်၏ ကတ်အသေးစိတ်များကို စစ်ဆေးပါ။.

en: Action required in your PayPal account (international withdrawal).
my_MM: သင်၏ PayPal အကောင့်တွင် လုပ်ဆောင်မှု လိုအပ်သည် (နိုင်ငံတကာ ထုတ်ယူမှု)။.

en: Add tracking information
my_MM: ထောက်လှမ်းမှုအချက်အလက်ထည့်ပါ

en: Additional Settings
my_MM: အပိုဆောင်း ဆက်တင်များ

en: Address Verification Result
my_MM: လိပ်စာအတည်ပြုမှုရလဒ်

en: Address verification failed.
my_MM: လိပ်စာအတည်ပြုမှု မအောင်မြင်ပါ။.

en: Address verification failed. Please check your billing address.
my_MM: လိပ်စာအတည်ပြုမှု မအောင်မြင်ပါ။ ကျေးဇူးပြု၍ သင်၏ ငွေပေးချေမှု လိပ်စာကို စစ်ဆေးပါ။.

en: Address verification soft failure.
my_MM: လိပ်စာအတည်ပြုမှု ဆော့ဖ်ဝဲ အောင်မြင်မှုမရှိပါ။.

en: Address verification soft failure. Please check your billing address.
my_MM: လိပ်စာအတည်ပြုမှု အဆင်မပြေပါ။ ကျေးဇူးပြု၍ သင်၏ ငွေပေးချေမှု လိပ်စာကို စစ်ဆေးပါ။.

en: Admin Only Mode
my_MM: အုပ်ချုပ်သူသာ အသုံးပြုနိုင်သော မODE

en: Adult gaming not supported. Please use another payment method.
my_MM: အရွယ်ရောက်သောဂိမ်းကစားခြင်းကိုထောက်ပံ့မထားပါ။ ကျေးဇူးပြု၍ အခြားငွေပေးချေမှုနည်းလမ်းကိုအသုံးပြုပါ။.

en: Advanced Card Payments
my_MM: အဆင့်မြင့်ကဒ်ငွေပေးချေမှုများ

en: Advanced Credit/Debit Card payments are not enabled in your PayPal account. <br><br><strong>Supported Countries:</strong><br>Australia, Austria, Belgium, Bulgaria, Canada, China, Cyprus, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Greece, Hong Kong, Hungary, Ireland, Italy, Japan, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Malta, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Romania, Singapore, Slovakia, Slovenia, Spain, Sweden, United States, United Kingdom<br><br>
my_MM: သင့် PayPal အကောင့်တွင် အဆင့်မြင့် ခရက်ဒစ်/ဒေဘစ် ကတ် ပေးချေမှုများ မဖွင့်ထားပါ။ <br><br><strong>ထောက်ပံ့သော နိုင်ငံများ:</strong><br>အော်စတေးလျ၊ အော်စထရီးယား၊ ဘယ်လ်ဂျီယမ်၊ ဘူလ်ဂေးရီးယား၊ ကနေဒါ၊ တရုတ်၊ စိုက်ပျိုးရေး၊ စစ်ကောင်စီ၊ ဒိန်းမတ်၊ အီစတိုးနီးယား၊ ဖင်လန်၊ ပြင်သစ်၊ ဂျာမနီ၊ ဂရိ၊ ဟောင်ကောင်၊ ဟန်ဂေရီ၊ အိုင်ယာလန်၊ အီတလီ၊ ဂျပန်၊ လက်ဗီးယား၊ လစ်ခ်တင်စတိုင်၊ လစ်သွေးနီးယား၊ လက်ဇမ်ဘူရ်၊ မော်လ်တာ၊ နက်သာလန်၊ နော်ဝေ၊ ပိုလန်၊ ပေါ်တူဂယ်၊ ရိုမေးနီးယား၊ စင်ကာပူ၊ စလိုဗေးကီးယား၊ စလိုဗေးနီးယား၊ စပိန်၊ ဆွီဒင်၊ အမေရိကန်ပြည်ထောင်စု၊ ယူနိုက်တက်ကင်းဒမ်း<br><br>

en: Alternative
my_MM: အခြားရွေးချယ်မှု

en: Always trigger 3D Secure
my_MM: အမြဲ 3D Secure ကို ဖျက်သိမ်းပါ

en: American Express card disabled. Please use another card.
my_MM: အမေရိကန်အက္ခရာကတ်ကို ပိတ်ထားသည်။ အခြားကတ်တစ်ခုကို အသုံးပြုပါ။.

en: American Express declined. Please use another card.
my_MM: အမေရိကန်အက္ခရာကို ပယ်ဖျက်လိုက်သည်။ ကျေးဇူးပြု၍ အခြားကတ်တစ်ခုကို အသုံးပြုပါ။.

en: Amount exceeded. Please try a smaller amount.
my_MM: ငွေပမာဏသည် ကျော်လွန်နေပါသည်။ ကျေးဇူးပြု၍ သေးငယ်သော ငွေပမာဏကို ကြိုးစားပါ။.

en: Amount incompatible. Please try a different amount.
my_MM: ငွေပမာဏမသင့်လျော်ပါ။ ကျေးဇူးပြု၍ အခြားငွေပမာဏတစ်ခုကို ကြိုးစားပါ။.

en: Amount mismatch. Please try again with the correct amount.
my_MM: ငွေပမာဏမကိုက်ညီပါ။ ကျေးဇူးပြု၍ မှန်ကန်သောငွေပမာဏဖြင့် ထပ်မံကြိုးစားပါ။.

en: An error occurred while updating the order status.
my_MM: အမှာစာအခြေအနေကို အပ်ဒိတ်လုပ်နေစဉ် အမှားတစ်ခု ဖြစ်ပေါ်ခဲ့သည်။.

en: An error occurred while updating the order.
my_MM: အမှာစာကို အပ်ဒိတ်လုပ်နေစဉ် အမှားတစ်ခု ဖြစ်ပေါ်ခဲ့သည်။.

en: An unknown error occurred.
my_MM: အမည်မသိ အမှားတစ်ခု ဖြစ်ပွားခဲ့သည်။

en: Any (sub)domain displaying an Apple Pay button must be registered on the PayPal website. If the domain is not registered, the payment method will not work.
my_MM: Apple Pay ခလုတ်ကို ပြသနေသော (sub)domain မည်သည့်ခုနှစ်တွင်မဆို PayPal ဝက်ဘ်ဆိုက်တွင် မှတ်ပုံတင်ထားရမည်။ domain ကို မှတ်ပုံတင်ထားမရင် ငွေပေးချေမှုနည်းလမ်းသည် အလုပ်မလုပ်ပါ။.

en: Apple Pay
my_MM: အပယ်လ်ပေး

en: Apple Pay confirmation returned non-APPROVED status.
my_MM: Apple Pay အတည်ပြုချက်သည် non-APPROVED အခြေအနေကို ပြန်လာသည်။

en: Apple Pay could not be initialized.
my_MM: Apple Pay ကို စတင်၍ မရနိုင်ပါ။

en: Apple Pay is not enabled in your PayPal account. Click below to enable it.<br><br><strong>Supported Countries:</strong><br>%1$s<br><br><strong>Supported Currencies:</strong><br>%2$s
my_MM: Apple Pay သည် သင်၏ PayPal အကောင့်တွင် ဖွင့်ထားခြင်းမရှိပါ။ အောက်တွင် ဖွင့်ရန် နှိပ်ပါ။<br><br><strong>ထောက်ပံ့သော နိုင်ငံများ:</strong><br>%1$s<br><br><strong>ထောက်ပံ့သော ငွေကြေးများ:</strong><br>%2$s

en: Apple Pay must be enabled in your PayPal account (%1$s) and make sure your country and currency are supported (%2$s).
my_MM: Apple Pay သည် သင်၏ PayPal အကောင့်တွင် ဖွင့်ထားရမည် (%1$s) နှင့် သင်၏နိုင်ငံနှင့် ငွေကြေးကို ထောက်ပံ့ထားသည်ကို သေချာပါစေ (%2$s).

en: Apple requires that the website domain be registered on PayPal. Payments will not be processed if the Apple Pay button is used on an unregistered domain.
my_MM: Apple သည် ဝက်ဘ်ဆိုက်ဒိုမိန်းကို PayPal တွင် မှတ်ပုံတင်ရန် လိုအပ်သည်။ Apple Pay ခလုတ်ကို မှတ်ပုံတင်ထားသော ဒိုမိန်းမဟုတ်ပါက ငွေပေးချေမှုများကို လုပ်ဆောင်မည်မဟုတ်ပါ။.

en: Approved but not captured. No action needed.
my_MM: အတည်ပြုပြီး သို့သော် ဖမ်းဆီးမထားပါ။ လုပ်ဆောင်မှုမလိုအပ်ပါ။.

en: Approved.
my_MM: အတည်ပြုပြီးပါပြီ။.

en: Approved—waiting for payer to send funds.
my_MM: အတည်ပြုပြီး—ငွေပေးချေသူမှငွေများပို့ရန်စောင့်ဆိုင်းနေသည်။.

en: As a result, each buyer may see a different set of buttons. Pay Later options vary by country and may display different buttons.
my_MM: အကျိုးသက်ရောက်မှုအနေဖြင့် ဝယ်ယူသူတိုင်းသည် ချိန်ဆက်ထားသော ခလုတ်များအမျိုးမျိုးကို ကြည့်ရှုနိုင်ပါသည်။ Pay Later ရွေးချယ်စရာများသည် နိုင်ငံအလိုက် ကွဲပြားပြီး ခလုတ်များကွဲပြားနိုင်ပါသည်။.

en: At top of checkout Page
my_MM: စျေးနှုန်းချိန်စာမျက်နှာ၏ အထက်ပိုင်းတွင်

en: Authentication failed. Please try again.
my_MM: အတည်ပြုခြင်း မအောင်မြင်ပါ။ ကျေးဇူးပြု၍ ထပ်မံကြိုးစားပါ။.

en: Authentication message error. Please try again.
my_MM: အတည်ပြုချက်မက်ဆေ့ခ်ျအမှား။ ကျေးဇူးပြု၍ ထပ်မံကြိုးစားပါ။.

en: Authorization result error. Please try again.
my_MM: အာဏာပေးမှုရလဒ်အမှား။ ကျေးဇူးပြု၍ ထပ်မံကြိုးစားပါ။.

en: Authorize
my_MM: အတည်ပြုပါ

en: BIN error. Please try another card.
my_MM: BIN အမှား။ ကျေးဇူးပြု၍ အခြားကတ်တစ်ခုကို ကြိုးစားပါ။.

en: BLIK
my_MM: ဘလစ်ခ်

en: Bancontact
my_MM: ဘန်ကွန်တက်

en: Bank authorization already settled. Please try again.
my_MM: ဘဏ်အတည်ပြုချက်သည် အရင်ဆုံးဖြစ်ပြီးပါပြီ။ ကျေးဇူးပြု၍ ထပ်မံကြိုးစားပါ။.

en: Bank authorization expired. Please try again.
my_MM: ဘဏ်အတည်ပြုချက်ကာလကုန်ဆုံးခဲ့သည်။ ထပ်မံကြိုးစားပါ။.

en: Bank authorization mismatch. Please try again.
my_MM: ဘဏ်အတည်ပြုချက် မကိုက်ညီပါ။ ထပ်မံကြိုးစားပါ။.

en: Bank authorization voided. Please try again.
my_MM: ဘဏ်အတည်ပြုချက်ကို ဖျက်သိမ်းလိုက်ပါပြီ။ ကျေးဇူးပြု၍ ထပ်မံကြိုးစားပါ။.

en: Below Proceed to Checkout button
my_MM: Checkout ခလုတ်အောက်တွင်

en: Billing
my_MM: ဘီလ်

en: Billing &amp; Shipping
my_MM: ဘီလ်နှင့် ပို့ဆောင်မှု

en: Billing Address
my_MM: ဘီလ်လ်လိပ်စာ

en: Billing address didn’t match the card (AVS).
my_MM: ဘီလ်လ်လိပ်စာသည် ကတ်နှင့် မကိုက်ညီပါ (AVS)။.

en: Billing address error. Please check your billing details.
my_MM: ဘီလ်ငွေပေးချေမှုလိပ်စာအမှား။ သင့်ဘီလ်ငွေပေးချေမှုအသေးစိတ်များကိုစစ်ဆေးပါ။.

en: Billing details
my_MM: ဘီလ်အချက်အလက်များ

en: Black
my_MM: ကာ

en: Blue
my_MM: အပြာ

en: Book
my_MM: စာအုပ်

en: Brand Name
my_MM: အမှတ်တံဆိပ်အမည်

en: Button Color
my_MM: ခလုတ်အရောင်

en: Button Height
my_MM: ခလုတ်အမြင့်

en: Button Label
my_MM: ခလုတ်အမည်

en: Button Layout
my_MM: ခလုတ် အဆင့်အတန်း

en: Button Shape
my_MM: ခလုတ်ပုံစံ

en: Button Width
my_MM: ခလုတ်အကျယ်

en: Buy
my_MM: ဝယ်ပါ

en: Buy Now
my_MM: ယခုဝယ်ပါ

en: By Easy Payment
my_MM: အဆင်ပြေသောငွေပေးချေမှုဖြင့်

en: By Repocean
my_MM: Repocean မှ

en: By default all possible credit cards will be accepted. You can disable some cards, if you wish.
my_MM: အခြေခံအားဖြင့် အားလုံးသော အကြွေးကဒ်များကို လက်ခံပါမည်။ သင်လိုလျှင် ကဒ်အချို့ကို ပိတ်နိုင်ပါသည်။.

en: By default, all PayPal buttons are enabled. To hide specific buttons, use the <strong>Disable Specific Payment Buttons</strong> option.
my_MM: အခြေခံအားဖြင့် PayPal ခလုတ်အားလုံးကို ဖွင့်ထားသည်။ သတ်မှတ်ထားသော ခလုတ်များကို ဖျောက်ရန် <strong>သတ်မှတ်ထားသော ငွေပေးချေမှု ခလုတ်များကို ဖျက်ရန်</strong> ရွေးချယ်မှုကို အသုံးပြုပါ။.

en: By nexaplugins
my_MM: မ nexaplugins

en: CVV verification failed. Please check your CVV.
my_MM: CVV အတည်ပြုမှု မအောင်မြင်ပါ။ သင့် CVV ကို စစ်ဆေးပါ။.

en: Can you please tell us why you’re deactivating the plugin? Your feedback helps us make it better.
my_MM: ကျေးဇူးပြု၍ သင်သည် plugin ကို deactivate လုပ်နေသောအကြောင်းကို ပြောပြနိုင်ပါသလား? သင်၏ အကြံပြုချက်သည် ကျွန်ုပ်တို့ကို ပိုမိုကောင်းမွန်စေဖို့ ကူညီပါသည်။.

en: Capture
my_MM: ဖမ်းဆီးပါ

en: Capture Charge
my_MM: ခွဲခြားခွင့်

en: Card Details
my_MM: ကတ်အသေးစိတ်

en: Card Save Enabled
my_MM: ကတ်သိမ်းခြင်းကို အတည်ပြုထားသည်

en: Card Security Code Result
my_MM: ကတ်လုံခြုံရေးကုဒ်ရလဒ်

en: Card capture requested by the bank.
my_MM: ဘဏ်မှ ကတ်ဖမ်းခြင်းကို တောင်းဆိုထားသည်။.

en: Card issuer/acquirer not allowed for this transaction.
my_MM: ဤငွေပေးချေမှုအတွက် ကတ်ထုတ်သူ/အကောက်ခွန်သည် ခွင့်မပြုပါ။.

en: Card not activated. Please activate your card and try again.
my_MM: ကတ်ကို အတည်ပြုထားခြင်းမရှိပါ။ ကျေးဇူးပြု၍ သင်၏ ကတ်ကို အတည်ပြုပါ၊ ပြန်လည်ကြိုးစားပါ။.

en: Card refused. Please use another payment method.
my_MM: ကတ်ကို ငြင်းဆိုလိုက်သည်။ ကျေးဇူးပြု၍ အခြားငွေပေးချေမှုနည်းလမ်းတစ်ခုကို အသုံးပြုပါ။.

en: Card reported lost or stolen. Please use another card.
my_MM: ကတ်ကို ပျောက်ဆုံးသွားသည် သို့မဟုတ် ခိုးယူခံရသည်။ ကျေးဇူးပြု၍ အခြားကတ်တစ်ခုကို အသုံးပြုပါ။.

en: Card type not supported. Please use another card.
my_MM: ကတ်အမျိုးအစားကိုထောက်ပံ့မထားပါ။ ကျေးဇူးပြု၍ အခြားကတ်တစ်ခုကို အသုံးပြုပါ။.

en: Carrier
my_MM: သယ်ယူပို့ဆောင်ရေး

en: Carrier Name*
my_MM: သယ်ယူပို့ဆောင်ရေးအမည်*

en: Cart
my_MM: ကတ်

en: Cart Page
my_MM: ကတ်ပြားစာမျက်နှာ

en: Category
my_MM: အမျိုးအစား

en: Category Page
my_MM: အမျိုးအစား စာမျက်နှာ

en: Check this box to display the Apple Pay button on selected pages.
my_MM: ရွေးချယ်ထားသော စာမျက်နှာများတွင် Apple Pay ခလုတ်ကို ပြသရန် ဤဘုတ်ကို စစ်ဆေးပါ။.

en: Check this box to display the Google Pay button on selected pages.
my_MM: ရွေးချယ်ထားသော စာမျက်နှာများတွင် Google Pay ခလုတ်ကို ပြသရန် ဤဘုတ်ကို စစ်ဆေးပါ။.

en: Checkout
my_MM: စစ်ဆေးရန်

en: Checkout Page
my_MM: စစ်ဆေးမှု စာမျက်နှာ

en: Choose the PayPal environment. Select "Sandbox" for testing transactions (no real transactions will occur) or "Production" for live transactions.
my_MM: PayPal ပတ်ဝန်းကျင်ကို ရွေးချယ်ပါ။ စမ်းသပ်ငွေလွှဲများအတွက် "Sandbox" ကို ရွေးချယ်ပါ (အမှန်တကယ်ငွေလွှဲမဖြစ်ပါ) သို့မဟုတ် တစ်သက်တစ်လျှောက်ငွေလွှဲများအတွက် "Production" ကို ရွေးချယ်ပါ။.

en: Choose where the PayPal buttons should appear on the cart page, either above or below the "Proceed to Checkout" button. This applies only to classic cart templates, not the new Cart Blocks layout.
my_MM: PayPal ခလုတ်များကို ကား့ခ်စာမျက်နှာတွင် "Proceed to Checkout" ခလုတ်အထက် သို့မဟုတ် အောက်တွင် ရွေးချယ်ပါ။ ၎င်းသည် အသစ်သော ကား့ခ် ဘလော့ခ် ဖွဲ့စည်းမှု မဟုတ်ဘဲ ရိုးရာ ကား့ခ် ပုံစံများတွင်သာ သက်ဆိုင်သည်။.

en: Choose whether you wish to capture funds immediately or authorize payment only.
my_MM: ငွေကြေးကို ချက်ချင်း ဖမ်းဆီးလိုပါသလား သို့မဟုတ် ငွေပေးချေမှုကိုသာ အာမခံလိုပါသလား ရွေးချယ်ပါ။.

en: Click <strong>Save Changes</strong>.
my_MM: <strong>ပြင်ဆင်မှုများကို သိမ်းဆည်းပါ</strong> ကိုနှိပ်ပါ။.

en: Click a payment option below to process your order.
my_MM: သင်၏အော်ဒါကိုလုပ်ဆောင်ရန် အောက်တွင် ငွေပေးချေမှုရွေးချယ်မှုကို နှိပ်ပါ။.

en: Click here to insert credentials manually
my_MM: အချက်အလက်များကို လက်မှတ်ထည့်ရန် ဒီမှာနှိပ်ပါ

en: Click the "%s" button below to process your order.
my_MM: သင့်အမှာစာကိုလုပ်ဆောင်ရန် အောက်တွင် "%s" ခလုတ်ကိုနှိပ်ပါ။.

en: Click the PayPal button to add your payment method.
my_MM: သင်၏ငွေပေးချေမှုနည်းလမ်းကိုထည့်ရန် PayPal ခလုတ်ကိုနှိပ်ပါ။.

en: Click to Connect PayPal
my_MM: PayPal ကို ချိတ်ဆက်ရန် နှိပ်ပါ

en: Click to Enable Apple Pay
my_MM: Apple Pay ကိုဖွင့်ရန်နှိပ်ပါ

en: Click to Enable Google Pay
my_MM: Google Pay ကိုဖွင့်ရန်နှိပ်ပါ

en: Close
my_MM: ပိတ်ပါ

en: Color
my_MM: အရောင်

en: Combination Mark (PP PayPal)
my_MM: ပေါင်းစပ်အမှတ် (PP PayPal)

en: Communication error. Please try again later.
my_MM: ဆက်သွယ်မှုအမှား။ ကျေးဇူးပြု၍ နောက်မှပြန်ကြိုးစားပါ။.

en: Communication error. Please try again shortly.
my_MM: ဆက်သွယ်မှုအမှား။ ကျေးဇူးပြု၍ အနည်းငယ်အချိန်အတွင်း ထပ်မံကြိုးစားပါ။.

en: Community support
my_MM: အသိုင်းအဝိုင်းထောက်ပံ့မှု

en: Compatibility issue
my_MM: သင့်လျော်မှု ပြဿနာ

en: Configuration error. Please contact support.
my_MM: ကွန်ဖီဂျူးရေးရှင်းအမှား။ ကျေးဇူးပြု၍ အထောက်အကူပြုမှုကို ဆက်သွယ်ပါ။.

en: Congratulations! PayPal is Connected 🎉
my_MM: ဂုဏ်ယူပါတယ်! PayPal ကို ချိတ်ဆက်ပြီးပါပြီ 🎉

en: Connect to PayPal
my_MM: PayPal နှင့် ချိတ်ဆက်ပါ

en: Connect to PayPal Sandbox
my_MM: PayPal Sandbox နှင့် ချိတ်ဆက်ပါ

en: Connected Account:
my_MM: ချိတ်ဆက်ထားသော အကောင့်:

en: Connection Status
my_MM: ချိတ်ဆက်မှုအခြေအနေ

en: Contingencies not resolved. Please try again.
my_MM: အခြေအနေများကို ဖြေရှင်းမထားပါ။ ကျေးဇူးပြု၍ ထပ်မံကြိုးစားပါ။.

en: Contingency for 3D Secure
my_MM: 3D Secure အတွက် အရေးအခါ

en: Continue to payment
my_MM: ငွေပေးချေမှုဆက်လက်လုပ်ဆောင်ပါ

en: Country error. Please try another payment method.
my_MM: နိုင်ငံအမှား။ ကျေးဇူးပြု၍ အခြားငွေပေးချေမှုနည်းလမ်းတစ်ခုကို ကြိုးစားပါ။.

en: Create an account by entering the information below. If you are a returning customer please login at the top of the page.
my_MM: အောက်တွင်အချက်အလက်များကိုရိုက်ထည့်ခြင်းဖြင့်အကောင့်တစ်ခုဖန်တီးပါ။ သင်သည်ပြန်လည်လာသောဖောက်သည်ဖြစ်ပါက စာမျက်နှာ၏အထက်တွင်လော့ဂ်အင်ဝင်ပါ။.

en: Create an account?
my_MM: အကောင့်တစ်ခုဖန်တီးမလား?

en: Credit Card Statement Name
my_MM: အကြွေးကတ်အကြောင်းအရာအမည်

en: Credit card mismatch. Please check your card details.
my_MM: ကရက်ဒစ်ကတ် မကိုက်ညီပါ။ ကျေးဇူးပြု၍ သင်၏ ကတ်အသေးစိတ်များကို စစ်ဆေးပါ။.

en: Credit error. Please try another payment method.
my_MM: အကြွေးအမှား။ အခြားငွေပေးချေမှုနည်းလမ်းတစ်ခုကိုကြိုးစားပါ။.

en: Credit or Debit Card
my_MM: ခရက်ဒစ် သို့မဟုတ် ဒေဘစ် ကတ်

en: Currency mismatch. Please try again with the correct currency.
my_MM: ငွေကြေးမကိုက်ညီပါ။ ကျေးဇူးပြု၍ မှန်ကန်သောငွေကြေးဖြင့် ထပ်မံကြိုးစားပါ။.

en: Currency not supported. Please select a supported currency.
my_MM: ငွေကြေးကို ထောက်ခံမထားပါ။ ကျေးဇူးပြု၍ ထောက်ခံထားသော ငွေကြေးကို ရွေးချယ်ပါ။.

en: Currency validation error. Please select a supported currency.
my_MM: ငွေကြေးအတည်ပြုမှုအမှား။ ကျေးဇူးပြု၍ ထောက်ခံထားသော ငွေကြေးကို ရွေးချယ်ပါ။.

en: Debug log
my_MM: ဒေဘတ်လော့

en: Decline threshold exceeded. Please try again later.
my_MM: လျော့ချမှု အဆင့်ကို ကျော်လွန်ခဲ့သည်။ ကျေးဇူးပြု၍ နောက်မှ ထပ်ကြိုးစားပါ။.

en: Description
my_MM: ဖော်ပြချက်

en: Difficult to set up
my_MM: တပ်ဆင်ရတာခက်ခဲ

en: Diners Club card rejected. Please use another card.
my_MM: Diners Club ကတ်ကို ပယ်ဖျက်လိုက်ပါပြီ။ အခြားကတ်တစ်ခုကို အသုံးပြုပါ။.

en: Disable Specific Payment Buttons
my_MM: သတ်မှတ်ထားသော ငွေပေးချေမှု ခလုတ်များကို ပိတ်ပါ

en: Disable specific credit cards
my_MM: အထူးအကြွေးကဒ်များကို ပိတ်ပင်ပါ

en: Disable the <strong>Enable PayPal</strong> option.
my_MM: <strong>PayPal ကိုဖွင့်ရန်</strong> ရွေးချယ်မှုကို ပိတ်ပါ။.

en: Disable the option <strong>Enable Advanced Credit/Debit Card</strong>.
my_MM: ရွေးချယ်မှု <strong>Advanced Credit/Debit Card ကိုဖွင့်ရန်</strong> ကိုပိတ်ပါ။.

en: Disconnect
my_MM: ချိတ်ဆက်မှုဖျက်ပါ

en: Disconnect PayPal Account
my_MM: PayPal အကောင့်ကို ချိတ်ဆက်မှု ဖျက်ပါ

en: Display Apple Pay Button On
my_MM: Apple Pay ခလုတ်ကို ပြသပါ

en: Display Google Pay Button On
my_MM: Google Pay ခလုတ်ကို ပြသပါ

en: Display Pay Later messaging On
my_MM: Pay Later သတင်းစာကို ပြသပါ

en: Display PayPal Buttons On
my_MM: PayPal ခလုတ်များကို ပြသပါ

en: Displays Pay Later messaging for available offers.
my_MM: ရရှိနိုင်သော အကြွေးပေးချေမှု အကြောင်းအရာများအတွက် Pay Later သတင်းစကားကို ပြသသည်။.

en: Domain Registration
my_MM: ဒိုမိန်းမှတ်ပုံတင်ခြင်း

en: Donate
my_MM: လှူဒါန်းပါ

en: Done!
my_MM: ပြီးပြီ!

en: Duplicate transaction.
my_MM: အထပ်ထပ်ငွေလွှဲမှု။.

en: Duplicate transaction. Please try again.
my_MM: အတူတူငွေလွှဲမှု။ ကျေးဇူးပြု၍ ထပ်မံကြိုးစားပါ။.

en: Dynamic currency conversion not supported. Please try again.
my_MM: ဒိုင်နမစ်ငွေကြေးပြောင်းလဲမှုကိုထောက်ပံ့မထားပါ။ ကျေးဇူးပြု၍ ထပ်မံကြိုးစားပါ။.

en: Edit
my_MM: ပြင်ဆင်ပါ

en: Enable Advanced Credit/Debit Card
my_MM: အဆင့်မြင့် ခရက်ဒစ်/ဒေဘစ် ကတ်ကို ဖွင့်ပါ

en: Enable Apple Pay
my_MM: Apple Pay ကိုဖွင့်ပါ

en: Enable Google Pay
my_MM: ဂူဂဲလ်ပေးကို အတည်ပြုပါ

en: Enable Pay Later Messaging
my_MM: Pay Later Messaging ကိုဖွင့်ပါ

en: Enable PayPal
my_MM: PayPal ကိုဖွင့်ပါ

en: Enable card saving at checkout
my_MM: စျေးဝယ်မှုအတွင်း ကတ်သိမ်းဆည်းမှုကို ဖွင့်ပါ

en: Enable logging
my_MM: လော့ဂ်ရေးခြင်းကိုဖွင့်ပါ

en: Enable the Advanced Credit/Debit Card payment option as a separate gateway on the checkout page. This gateway typically offers a lower PayPal fee compared to the PayPal Smart Button. The fee is 2.59% + $0.49* per transaction for Advanced Credit/Debit Card payments and 3.49% + $0.49* for PayPal Smart Buttons. It supports major cards like Visa, Mastercard, and American Express, providing a secure and streamlined payment experience.
my_MM: Checkout စာမျက်နှာတွင် Advanced Credit/Debit Card ငွေပေးချေမှုရွေးချယ်မှုကို အထူးဂိတ်ဝေ့အဖြစ် ဖွင့်ပါ။ ဤဂိတ်ဝေ့သည် PayPal Smart Button နှင့် နှိုင်းယှဉ်ပါက ပိုမိုလျော့နည်းသော PayPal အခွန်ကို ပေးစွမ်းသည်။ Advanced Credit/Debit Card ငွေပေးချေမှုများအတွက် အခွန်သည် 2.59% + $0.49* ဖြစ်ပြီး PayPal Smart Buttons အတွက် 3.49% + $0.49* ဖြစ်သည်။ ၎င်းသည် Visa, Mastercard နှင့် American Express ကတ်များကို ထောက်ပံ့ပြီး လုံခြုံပြီး လွယ်ကူသော ငွေပေးချေမှုအတွေ့အကြုံကို ပေးစွမ်းသည်။.

en: Enable the option <strong>Enable Advanced Credit/Debit Card</strong>.
my_MM: ရွေးချယ်မှုကို <strong>Advanced Credit/Debit Card ကိုဖွင့်ပါ</strong>။.

en: Enable this option to activate the PayPal gateway. Uncheck to disable it.
my_MM: PayPal ဂိတ်ဝေ့ကို အလုပ်လုပ်စေဖို့ ဒီရွေးချယ်မှုကို ဖွင့်ပါ။ မလုပ်ဆောင်ရန် အမှတ်မထုတ်ပါ။.

en: Enable this to use the default Place Order button on the checkout page instead of showing PayPal buttons. This setting does not affect Express Checkout.
my_MM: ဤကို ဖွင့်ပါက ငွေပေးချေမှုစာမျက်နှာတွင် PayPal ခလုတ်များကို ပြသခြင်းမပြုဘဲ အခြေခံ Place Order ခလုတ်ကို အသုံးပြုနိုင်ပါသည်။ ဤဆက်တင်သည် Express Checkout ကို ထိခိုက်မည်မဟုတ်ပါ။.

en: Enable/Disable
my_MM: ဖွင့်ရန်/ပိတ်ရန်

en: Enter Live PayPal Email.
my_MM: တိုက်ရိုက် PayPal အီးမေးလ်ကို ထည့်ပါ။.

en: Enter PayPal Client ID.
my_MM: PayPal Client ID ကိုထည့်ပါ။.

en: Enter PayPal Secret key.
my_MM: PayPal လျှို့ဝှက်ကီးကို ထည့်ပါ။.

en: Enter Sandbox PayPal Email.
my_MM: Sandbox PayPal အီးမေးလ်ကို ထည့်ပါ။.

en: Entity not supported. Please try another payment method.
my_MM: အဖွဲ့အစည်းကို ထောက်ခံမထားပါ။ ကျေးဇူးပြု၍ အခြားငွေပေးချေမှုနည်းလမ်းတစ်ခုကို ကြိုးစားပါ။.

en: Environment
my_MM: ပတ်ဝန်းကျင်

en: Example: To hide the Pay Later button on the Checkout Page:
my_MM: ဥပမာ: Checkout Page တွင် Pay Later ခလုတ်ကို ဖျောက်ရန်:

en: Expired card. Please use another card.
my_MM: ကာဒ်သက်တမ်းကုန်ဆုံးပါပြီ။ အခြားကာဒ်တစ်ခုကို အသုံးပြုပါ။.

en: Expiry date error. Please check your card details.
my_MM: သက်တမ်းကုန်ဆုံးရက်အမှား။ သင်၏ကတ်အသေးစိတ်များကိုစစ်ဆေးပါ။.

en: Express Checkout
my_MM: အထွေထွေငွေပေးချေမှု

en: FAQ
my_MM: မေးခွန်းများ

en: Fee
my_MM: ကြေး

en: Field validation failed. Please check your payment details.
my_MM: ကွက်လပ်အတည်ပြုမှု မအောင်မြင်ပါ။ ကျေးဇူးပြု၍ သင်၏ ငွေပေးချေမှု အသေးစိတ်ကို စစ်ဆေးပါ။.

en: Find the <strong>Disable Specific Payment Buttons</strong> setting.
my_MM: <strong>သတ်မှတ်ထားသော ငွေပေးချေမှု ခလုတ်များကို ပိတ်ရန်</strong> ဆက်တင်ကို ရှာပါ။.

en: Flex Layout
my_MM: ဖလက်စ် အလွှာ

en: Flexes between 120px and 300px wide
my_MM: 120px နှင့် 300px အကျယ်အတွင်း လှုပ်ရှားသည်

en: Flexes between 250px and 1169px wide
my_MM: 250px နှင့် 1169px အကျယ်အတွင်း လှုပ်ရှားသည်

en: Flexes between 250px and 768px wide
my_MM: 250px နှင့် 768px အတွင်း လှုပ်ရှားသည်

en: Frequency limit exceeded. Please try again later.
my_MM: အကြိမ်ရေကန့်သတ်ကို ကျော်လွန်ခဲ့သည်။ ကျေးဇူးပြု၍ နောက်မှ ထပ်ကြိုးစားပါ။.

en: Funding instrument expired. Please use another payment method.
my_MM: ငွေပေးချေမှုကိရိယာ သက်တမ်းကုန်ဆုံးပါပြီ။ အခြားငွေပေးချေမှုနည်းလမ်းတစ်ခုကို အသုံးပြုပါ။.

en: Funding source already exists. Please use another payment method.
my_MM: ငွေပေးချေမှုနည်းလမ်းတစ်ခုကို အသုံးပြုပါ။ ငွေပေးချေမှုအရင်းအမြစ်သည် ရှိပြီးသားဖြစ်ပါသည်။.

en: Funds were refunded.
my_MM: ငွေများကို ပြန်လည်ပေးအပ်ခဲ့သည်။.

en: Gaming refund error. Please contact support.
my_MM: ဂိမ်းပြန်အမ်းအမှား။ ကျေးဇူးပြု၍ အထောက်အကူပြုမှုကို ဆက်သွယ်ပါ။.

en: Gaming transaction error. Please use another payment method.
my_MM: ဂိမ်းကစားမှုငွေလွှဲမှုအမှား။ ကျေးဇူးပြု၍ အခြားငွေပေးချေမှုနည်းလမ်းကို အသုံးပြုပါ။.

en: Generate SEO-friendly titles, descriptions, and attributes with AI. Includes bulk tools and templates.
my_MM: AI ဖြင့် SEO-အထောက်အကူပြု ခေါင်းစဉ်များ၊ ဖော်ပြချက်များနှင့် အထူးသတ်မှတ်ချက်များကို ဖန်တီးပါ။ အစုလိုက်ကိရိယာများနှင့် ပုံစံများပါဝင်သည်။.

en: Get Support
my_MM: အထောက်အကူရယူပါ

en: Go to <strong>Advanced Card Payments</strong> settings.
my_MM: <strong>Advanced Card Payments</strong> ဆက်တင်များသို့ သွားပါ။.

en: Go to <strong>PayPal Settings > Checkout Page</strong>.
my_MM: <strong>PayPal အဆင့်များ > ငွေပေးချေမှု စာမျက်နှာ</strong> သို့ သွားပါ။.

en: Go to <strong>PayPal Settings</strong> > Checkout Page
my_MM: <strong>PayPal Settings</strong> > Checkout Page သို့ သွားပါ

en: Gold (Recommended)
my_MM: ရွှေ (အကြံပြုထားသည်)

en: Google Pay
my_MM: ဂူဂဲလ် ပေး

en: Google Pay is not enabled in your PayPal account. Click below to enable it.<br><br><strong>Supported Countries:</strong><br>%1$s<br><br><strong>Supported Currencies:</strong><br>%2$s
my_MM: Google Pay သည် သင်၏ PayPal အကောင့်တွင် ဖွင့်ထားခြင်းမရှိပါ။ အောက်တွင် နှိပ်၍ ဖွင့်ပါ။<br><br><strong>ထောက်ပံ့သော နိုင်ငံများ:</strong><br>%1$s<br><br><strong>ထောက်ပံ့သော ငွေကြေးများ:</strong><br>%2$s

en: Google Pay must be enabled in your PayPal account (%1$s). Please ensure your country and currency are supported (%2$s).
my_MM: Google Pay သည် သင်၏ PayPal အကောင့်တွင် ဖွင့်ထားရမည် (%1$s)။ သင်၏နိုင်ငံနှင့်ငွေကြေးကို ထောက်ပံ့ထားသည်ကို သေချာပါစေ (%2$s)။.

en: Got it
my_MM: နားလည်ပြီ

en: Gray
my_MM: မီးခိုး

en: Grayscale
my_MM: အညိုရောင်

en: Hide
my_MM: ဖျောက်

en: Hold - call center. Please contact your card issuer.
my_MM: ထားပါ - ဖုန်းစင်တာ။ ကျေးဇူးပြု၍ သင်၏ ကတ်ထုတ်လုပ်သူနှင့် ဆက်သွယ်ပါ။.

en: Home
my_MM: မိသားစု

en: Home Page
my_MM: မူလစာမျက်နှာ

en: Horizontal
my_MM: အနံ့အရပ်

en: Horizontal (Recommended)
my_MM: အနံ့အရိပ် (အကြံပြုထားသည်)

en: Host key error. Please try again.
my_MM: ဟုတ်ကဲ့သော ကီး အမှား။ ကျေးဇူးပြု၍ ထပ်မံကြိုးစားပါ။.

en: How can I contact support or request a new functionality?
my_MM: ကျွန်ုပ်သည် အထောက်အကူပြုမှုကို မည်သို့ ဆက်သွယ်ရမည် သို့မဟုတ် အသစ်သော လုပ်ဆောင်ချက်တစ်ခုကို မေတ္တာရပ်ခံရမည်နည်း?

en: How can I hide specific PayPal buttons?
my_MM: ငါ့ကို အထူး PayPal ခလုတ်များကို ဘယ်လို ဖျောက်နိုင်မလဲ?

en: How can I show only the "Credit or Debit Card" payment method on the Checkout page?
my_MM: Checkout စာမျက်နှာပေါ်တွင် "Credit or Debit Card" ငွေပေးချေမှုနည်းလမ်းကိုသာ ဘယ်လိုပြသနိုင်မလဲ?

en: How can I show only the "PayPal" button on the Checkout page?
my_MM: Checkout စာမျက်နှာပေါ်တွင် "PayPal" ခလုတ်ကိုသာ ပြသနိုင်မလဲ?

en: I need a shortcode so that I can place the message in a better spot on Home page.
my_MM: ကျွန်ုပ်သည် အိမ်စာမျက်နှာတွင် သတင်းစကားကို ပိုမိုကောင်းမွန်သောနေရာတွင် ထားနိုင်ရန် shortcode တစ်ခုလိုအပ်ပါသည်။.

en: I need a shortcode so that I can place the message in a better spot on cart page.
my_MM: ကျွန်ုပ်သည် ကား့ခ််စာမျက်နှာတွင် သတင်းစကားကို ပိုကောင်းသောနေရာတွင် ထားနိုင်ရန် အတိုချုံးကုဒ်တစ်ခုလိုအပ်ပါသည်။.

en: I need a shortcode so that I can place the message in a better spot on category page.
my_MM: ကျွန်ုပ်သည် အကြောင်းအရာကို အမျိုးအစားစာမျက်နှာတွင် ပိုမိုကောင်းမွန်သောနေရာတွင် ထားရှိနိုင်ရန် shortcode တစ်ခုလိုအပ်ပါသည်။.

en: I need a shortcode so that I can place the message in a better spot on payment page.
my_MM: ငါ့ကို ငွေပေးချေမှုစာမျက်နှာပေါ်မှာ သတင်းစကားကို ပိုကောင်းတဲ့နေရာမှာ ထားနိုင်ဖို့ shortcode တစ်ခုလိုအပ်ပါတယ်။.

en: I need a shortcode so that I can place the message in a better spot on product page.
my_MM: ကျွန်ုပ်သည် ထုတ်ကုန်စာမျက်နှာတွင် သတင်းစကားကို ပိုကောင်းသောနေရာတွင် ထားနိုင်ရန် အတိုချုံးကုဒ်တစ်ခုလိုအပ်ပါသည်။.

en: I rather wouldn't say
my_MM: ငါကတော့ မပြောချင်ဘူး

en: ID mismatch. Please try again.
my_MM: ID မကိုက်ညီမှု။ ကျေးဇူးပြု၍ ထပ်မံကြိုးစားပါ။.

en: Icon
my_MM: အိုင်ကွန်း

en: Idempotency failure. Please try again.
my_MM: Idempotency အောင်မြင်မှု မအောင်မြင်ပါ။ ကျေးဇူးပြု၍ ထပ်မံကြိုးစားပါ။.

en: If the billing address is empty and PayPal provides a shipping address, the order will use the shipping address as the billing address.
my_MM: ဘီလ်လ်လိပ်စာမရှိပါက နှင့် PayPal သည် ပို့ဆောင်မှုလိပ်စာကို ပေးပါက၊ အော်ဒါသည် ပို့ဆောင်မှုလိပ်စာကို ဘီလ်လ်လိပ်စာအဖြစ် အသုံးပြုမည်။.

en: If you enable this setting, PayPal will be instructed not to allow the buyer to use funding sources that take additional time to complete (for example, eChecks). Instead, the buyer will be required to use an instant funding source, such as an instant transfer, a credit/debit card, or PayPal Credit.
my_MM: သင်ဤဆက်တင်ကိုဖွင့်လှစ်ပါက PayPal သည် ဝယ်သူကို အချိန်ပိုယူသော ငွေပေးချေမှုအရင်းအမြစ်များကို အသုံးပြုရန် ခွင့်မပြုရန် ညွှန်ကြားမည် (ဥပမာ eChecks)။ အစား၊ ဝယ်သူသည် အချိန်မယူသော ငွေပေးချေမှုအရင်းအမြစ်များကို အသုံးပြုရန် လိုအပ်မည်၊ ဥပမာ အချိန်မယူသော လွှဲပြောင်းမှု၊ ခရက်ဒစ်/ဒေဘစ်ကတ် သို့မဟုတ် PayPal Credit ဖြစ်သည်။.

en: If you have a moment, we'd love it if you could leave us a <b><a target="_blank" href="%1$s">quick review</a>.</b> it motivates us and helps us keep improving. 💫 <br>Have feature ideas? Include them in your review — your feedback shapes our roadmap, and we love turning your ideas into reality.
my_MM: သင်တွင်အချိန်ရှိပါက၊ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင်သည် <b><a target="_blank" href="%1$s">အမြန်ပြန်လည်သုံးသပ်ချက်</a>.</b> ရေးသားပေးနိုင်ပါက အထူးသဖြင့် ဝမ်းသာမိပါသည်။ ၎င်းသည် ကျွန်ုပ်တို့ကို လှုံ့ဆော်ပြီး တိုးတက်မှုကို ဆက်လက်လုပ်ဆောင်ရန် ကူညီပေးသည်။ 💫 <br>အင်္ဂါရပ်အကြံဉာဏ်များရှိပါသလား? ၎င်းတို့ကို သင်၏ပြန်လည်သုံးသပ်ချက်တွင် ထည့်ပါ - သင်၏အကြံပြုချက်သည် ကျွန်ုပ်တို့၏လမ်းကြောင်းကို ဖွဲ့စည်းပေးပြီး၊ ကျွန်ုပ်တို့သည် သင်၏အကြံဉာဏ်များကို အမှန်တကယ်ဖြစ်အောင် ပြောင်းလဲရန် ဝမ်းသာပါသည်။.

en: If you have any questions, encounter an issue, or have a new functionality request, please create a support ticket on our official support page at:
my_MM: သင်တွင်မေးခွန်းများရှိပါက၊ ပြဿနာတစ်ခုကိုတွေ့ရှိပါက၊ သို့မဟုတ် အသစ်သောလုပ်ဆောင်ချက်တစ်ခုကိုတောင်းဆိုလိုပါက၊ ကျွန်ုပ်တို့၏ တရားဝင်ထောက်ပံ့မှုစာမျက်နှာတွင် ထောက်ပံ့မှုလက်မှတ်တစ်ခုဖန်တီးပါ။:

[ctx: Important]
en: <strong>You're almost done!</strong><br>Review your information before you place your order.
my_MM: <strong>သင်သည် အဆုံးသတ်ရန် အနီးနီးပါပြီ!</strong><br>သင်၏ အချက်အလက်များကို စစ်ဆေးပြီး သင်၏ အော်ဒါကို ထည့်သွင်းပါ။.

[ctx: Important]
en: Advanced Card Processing.
my_MM: အဆင့်မြင့် ကတ်လုပ်ငန်းဆောင်ရွက်ခြင်း။.

[ctx: Important]
en: Cancel order
my_MM: အော်ဒါကို ဖျက်သိမ်းပါ

[ctx: Important]
en: Card number
my_MM: ကတ်နံပါတ်

[ctx: Important]
en: Click the "%s" button below to process your order.
my_MM: သင့်အမှာစာကိုလုပ်ဆောင်ရန် အောက်တွင် "%s" ခလုတ်ကိုနှိပ်ပါ။.

[ctx: Important]
en: Confirm Your PayPal Order
my_MM: သင်၏ PayPal အမှာစာကို အတည်ပြုပါ

[ctx: Important]
en: Confirm your PayPal order
my_MM: သင်၏ PayPal အမှာစာကို အတည်ပြုပါ

[ctx: Important]
en: Credit or Debit Card
my_MM: ခရက်ဒစ် သို့မဟုတ် ဒေဘစ် ကတ်

[ctx: Important]
en: Credit or Debit Card (PayPal) By Easy Payment
my_MM: အကြွေးအတိုး သို့မဟုတ် ဒေဘစ်ကတ် (PayPal) အဆင်ပြေသောငွေပေးချေမှုဖြင့်

[ctx: Important]
en: Expiration date
my_MM: ကုန်ဆုံးရက်

[ctx: Important]
en: Express Checkout
my_MM: အထွေထွေငွေပေးချေမှု

[ctx: Important]
en: Or
my_MM: သို့

[ctx: Important]
en: Or continue below
my_MM: သို့မဟုတ် အောက်တွင် ဆက်လက်လုပ်ဆောင်ပါ

[ctx: Important]
en: PayPal Gateway By Easy Payment
my_MM: အဆင်ပြေသောငွေပေးချေမှုမှ PayPal ဂိတ်ဝေ

[ctx: Important]
en: PayPal, Pay Later, Venmo, Credit & Debit Cards, Google Pay, Apple Pay — and many more.
my_MM: PayPal, အချိန်နောက်မှပေးပါ, Venmo, ခရက်ဒစ်နှင့် ဒေဘစ်ကတ်များ, Google Pay, Apple Pay — နှင့် အခြားများစွာ။.

[ctx: Important]
en: Proceed to PayPal
my_MM: PayPal သို့ ဆက်လက်သွားပါ

[ctx: Important]
en: Sandbox Mode Enabled.
my_MM: Sandbox Mode ကိုဖွင့်ထားသည်။.

[ctx: Important]
en: Security code
my_MM: လုံခြုံရေးကုဒ်

[ctx: Important]
en: Use test card 4111 1111 1111 1111 with any future expiration date and any CVV.
my_MM: အနာဂတ်သက်တမ်းရက်နှင့် CVV မည်သည့်အရာမျှဖြစ်စေ 4111 1111 1111 1111 ကို စမ်းသပ်ကတ်အဖြစ် အသုံးပြုပါ။.

en: Important Note
my_MM: အရေးကြီးမှတ်ချက်

en: Important:
my_MM: အရေးကြီး:

en: Include all line item details in the payment request to PayPal so that they can be seen from the PayPal transaction details page.
my_MM: PayPal သို့ ငွေပေးချေမှုတောင်းဆိုမှုတွင် အားလုံးသော အကြောင်းအရာအချက်အလက်များကို ထည့်ပါ၊ ထို့ကြောင့် PayPal ငွေပေးချေမှုအသေးစိတ်စာမျက်နှာမှ ကြည့်ရှုနိုင်ပါသည်။.

en: Incorrect PIN.
my_MM: မှားယွင်းသော PIN။.

en: Incorrect PIN. Please re-enter your PIN.
my_MM: မှားယွင်းသော PIN ဖြစ်သည်။ ကျေးဇူးပြု၍ သင်၏ PIN ကို ထပ်မံရိုက်ထည့်ပါ။.

en: Inline
my_MM: အတွင်း

en: Install Now
my_MM: ယခုတင်သွင်းပါ

en: Installment not supported. Please try another payment method.
my_MM: အပိုင်းချိန်ကို ထောက်ပံ့မထားပါ။ ကျေးဇူးပြု၍ အခြားငွေပေးချေမှုနည်းလမ်းတစ်ခုကို ကြိုးစားပါ။.

en: Instant Payments
my_MM: အချိန်မီငွေပေးချေမှုများ

en: Insufficient funds.
my_MM: ငွေကြေးမလုံလောက်ပါ။.

en: Invalid account number.
my_MM: အမှားရှိသော အကောင့်နံပါတ်။.

en: Invalid amount.
my_MM: မမှန်ကန်သောငွေပမာဏ။.

en: Invalid capture date.
my_MM: မမှန်ကန်သော ဖမ်းယူသည့်ရက်စွဲ။.

en: Invalid card expiry date.
my_MM: ကဒ်သက်တမ်းကုန်ဆုံးချိန်မှားနေပါသည်။.

en: Invalid card security code (CVV).
my_MM: မမှန်ကန်သော ကတ်လုံခြုံရေးကုဒ် (CVV)။.

en: Invalid currency. Please select a supported currency.
my_MM: မမှန်ကန်သောငွေကြေး။ ကျေးဇူးပြု၍ ထောက်ခံထားသောငွေကြေးကို ရွေးချယ်ပါ။.

en: Invalid data format.
my_MM: မမှန်ကန်သော ဒေတာ ဖော်မတ်။.

en: Invalid funding instrument. Please try another payment method.
my_MM: မမှန်ကန်သောငွေပေးချေမှုကိရိယာ။ အခြားငွေပေးချေမှုနည်းလမ်းတစ်ခုကိုကြိုးစားပါ။.

en: Invalid input. Please check your payment details.
my_MM: မမှန်ကန်သောအချက်အလက်။ သင်၏ငွေပေးချေမှုအသေးစိတ်ကိုစစ်ဆေးပါ။.

en: Invalid issue. Please try again.
my_MM: မမှန်ကန်သောပြဿနာ။ ကျေးဇူးပြု၍ ထပ်မံကြိုးစားပါ။.

en: Invalid merchant category.
my_MM: မမှန်ကန်သော ကုန်သည်အမျိုးအစား။.

en: Invalid merchant configuration.
my_MM: မမှန်ကန်သော ကုန်သည် ဖွဲ့စည်းမှု။.

en: Invalid or missing payment token fields.
my_MM: ငွေပေးချေမှုအမှတ်အသားအကွက်များမှားယွင်းနေပါသည် သို့မဟုတ် မရှိပါ။.

en: Invalid or restricted card.
my_MM: မမှန်ကန်သော သို့မဟုတ် ကန့်သတ်ထားသော ကတ်။.

en: Invalid or restricted card. Please use another card.
my_MM: မမှန်ကန်သော သို့မဟုတ် ကန့်သတ်ထားသော ကတ်။ အခြားကတ်တစ်ခုကို အသုံးပြုပါ။.

en: Invalid order.
my_MM: မမှန်ကန်သောအမှာစာ။.

en: Invalid parent transaction status. Please try again.
my_MM: မမှန်ကန်သော မိဘငွေလွှဲမှု အခြေအနေ။ ကျေးဇူးပြု၍ ထပ်မံကြိုးစားပါ။.

en: Invalid payment method. Please try another payment method.
my_MM: ငွေပေးချေမှုနည်းလမ်းမမှန်ပါ။ အခြားငွေပေးချေမှုနည်းလမ်းကိုကြိုးစားပါ။.

en: Invalid processing code.
my_MM: မမှန်ကန်သော အလုပ်လုပ်ဆောင်မှု ကုဒ်။.

en: Invalid product. Please try another product.
my_MM: ထုတ်ကုန်မမှန်ပါ။ အခြားထုတ်ကုန်တစ်ခုကို ကြိုးစားပါ။.

en: Invalid terminal configuration.
my_MM: မမှန်ကန်သော terminal ဖွဲ့စည်းမှု။.

en: Invalid trace ID. Please try again.
my_MM: မမှန်ကန်သော trace ID ဖြစ်သည်။ ကျေးဇူးပြု၍ ထပ်မံကြိုးစားပါ။.

en: Invalid trace reference. Please try again.
my_MM: မမှန်ကန်သော trace ကိုးကားချက်။ ကျေးဇူးပြု၍ ထပ်မံကြိုးစားပါ။.

en: Invalid transaction ID. Please try again.
my_MM: မမှန်ကန်သော လုပ်ငန်းဆောင်ရွက်မှု ID ဖြစ်သည်။ ကျေးဇူးပြု၍ ထပ်မံကြိုးစားပါ။.

en: Invalid transaction state.
my_MM: မမှန်ကန်သော ငွေလွှဲအခြေအနေ။.

en: Invalid transaction.
my_MM: မမှန်ကန်သောငွေလွှဲမှု။.

en: Invalid transaction. Please try again.
my_MM: မမှန်ကန်သောငွေလွှဲမှု။ ကျေးဇူးပြု၍ ထပ်မံကြိုးစားပါ။.

en: Invalid value posted for %s
my_MM: %s အတွက် မမှန်ကန်သော တန်ဖိုးကို ပို့ခဲ့သည်

en: Invalid verification token. Please try again.
my_MM: မမှန်ကန်သော အတည်ပြုမှု တိုကင် ဖြစ်သည်။ ကျေးဇူးပြု၍ ထပ်မံကြိုးစားပါ။.

en: Invoice prefix
my_MM: ငွေပေးချေမှုအမည်အရင်း

en: Issuer not available. Please try again later.
my_MM: ထုတ်လုပ်သူမရနိုင်ပါ။ ကျေးဇူးပြု၍ နောက်မှပြန်ကြိုးစားပါ။.

en: Issuer temporarily not available. Please try again shortly.
my_MM: ထုတ်လုပ်သူသည် ယာယီ ရရှိနိုင်ခြင်းမရှိပါ။ ကျေးဇူးပြု၍ မကြာမီ ပြန်လည်ကြိုးစားပါ။.

en: Item
my_MM: အရာ

en: Items
my_MM: အရာများ

en: Landing Page
my_MM: လေဆိပ်စာမျက်နှာ

en: Large
my_MM: ကြီး

en: Late reversal. Please contact support.
my_MM: နောက်ကျသော ပြန်လည်ပြောင်းလဲမှု။ ကျေးဇူးပြု၍ အထောက်အကူပြုမှုကို ဆက်သွယ်ပါ။.

en: Layout Type
my_MM: အဆင့်အမျိုးအစား

en: Learn more about Pay Later on PayPal’s website.
my_MM: PayPal ၏ ဝက်ဘ်ဆိုက်တွင် Pay Later အကြောင်း ပိုမိုသိရှိပါ။.

en: Left
my_MM: ဘယ်

en: Live Client ID
my_MM: အသက်ဝင် Client ID

en: Live PayPal Email
my_MM: အသက်ဝင် PayPal အီးမေးလ်

en: Live Preview
my_MM: တိုက်ရိုက်ကြည့်ရှုမှု

en: Live Secret key
my_MM: လှိုင်းလျှို့ဝှက်သော ကီး

en: Log PayPal events, such as Webhook, Payment, Refund inside %s
my_MM: %s အတွင်း Webhook, Payment, Refund ကဲ့သို့သော PayPal အဖြစ်အပျက်များကို မှတ်တမ်းတင်ပါ

en: Login
my_MM: ဝင်ရောက်ပါ

en: Logo Position
my_MM: လိုဂို အနေအထား

en: Logo Type
my_MM: လိုဂိုအမျိုးအစား

en: MCC code error. Please contact support.
my_MM: MCC ကုဒ်အမှား။ ကျေးဇူးပြု၍ အထောက်အကူပြုမှုကို ဆက်သွယ်ပါ။.

en: Marked as refunded via PayPal. Total refunded: %1$s %2$s.
my_MM: PayPal မှ ပြန်လည်ငွေပေးချေမှုအဖြစ် အမှတ်အသားပြုထားသည်။ စုစုပေါင်း ပြန်လည်ငွေပေးချေမှု: %1$s %2$s။.

en: Mastercard blocked. Please use another card.
my_MM: Mastercard ကို ပိတ်ထားပါသည်။ အခြားကတ်တစ်ခုကို အသုံးပြုပါ။.

en: Medium
my_MM: အလယ်

en: Mercado Pago
my_MM: မက်ကာဒို ပေဂို

en: Merchant ID not found. Please contact support.
my_MM: ကုန်သည် ID မတွေ့ပါ။ ကျေးဇူးပြု၍ အထောက်အကူပြုမှုကို ဆက်သွယ်ပါ။.

en: Merchant not registered. Please contact support.
my_MM: ကုန်သည်မှတ်ပုံတင်ထားခြင်းမရှိပါ။ ကျေးဇူးပြု၍ အထောက်အကူပြုမှုကို ဆက်သွယ်ပါ။.

en: Mini Cart
my_MM: မီနီ ကား

en: Mini Cart (Side Cart)
my_MM: မီနီ ကား (ဘက်ကား)

en: Missing business rule or data. Please try again.
my_MM: စီးပွားရေးစည်းမျဉ်း သို့မဟုတ် ဒေတာပျောက်နေပါသည်။ ကျေးဇူးပြု၍ ထပ်မံကြိုးစားပါ။.

en: Missing features
my_MM: လွတ်လပ်နေသော လက္ခဏာများ

en: Monochrome
my_MM: မုန့်ခွက်

en: Monogram (PP)
my_MM: မိုနိုဂရမ် (PP)

en: MyBank
my_MM: မိုင်ဘဏ်

en: Network error. Please try again later.
my_MM: ကွန်ယက်အမှား။ ကျေးဇူးပြု၍ နောက်မှ ထပ်ကြိုးစားပါ။.

en: Network frequency limit exceeded. Please try again later.
my_MM: ကွန်ယက်အကြိမ်နှုန်းကန့်သတ်ကို ကျော်လွန်ခဲ့သည်။ ကျေးဇူးပြု၍ နောက်မှ ထပ်ကြိုးစားပါ။.

en: No Preference
my_MM: အထူးစိတ်ဝင်စားမှုမရှိပါ

en: No further action is required unless additional customization is needed.
my_MM: ထပ်မံပြင်ဆင်မှုလိုအပ်ပါက အခြားအရေးယူမှုမလိုအပ်ပါ။.

en: No matching plugins found for your store settings.
my_MM: သင်၏စတိုးဆက်တင်များအတွက် ကိုက်ညီသော plugin များမတွေ့ပါ။.

en: None
my_MM: မရှိပါ

en: Not supported. Please try another payment method.
my_MM: ထောက်ပံ့မှုမရှိပါ။ အခြားငွေပေးချေမှုနည်းလမ်းတစ်ခုကိုကြိုးစားပါ။.

en: OR
my_MM: သို့မဟုတ်

en: Once you save the changes in both sections, only the "Credit or Debit Card" payment method will appear on the Checkout page.
my_MM: သင်သည် အပိုင်းနှစ်ခုတွင် ပြင်ဆင်မှုများကို သိမ်းဆည်းပြီးနောက် "အကြွေးအတိုး သို့မဟုတ် အကြွေးကဒ်" ငွေပေးချေမှုနည်းလမ်းသာ Checkout စာမျက်နှာတွင် ပေါ်လာမည်။.

en: Once you save the changes in both sections, only the "PayPal" button will appear on the Checkout page.
my_MM: သင်သည် အပိုင်းနှစ်ခုတွင် ပြင်ဆင်မှုများကို သိမ်းဆည်းပြီးနောက် "PayPal" ခလုတ်သာ Checkout စာမျက်နှာတွင် ပေါ်လာမည်။.

en: Only part of the amount was approved.
my_MM: ငွေပမာဏ၏ အပိုင်းတစ်ခုသာ အတည်ပြုခဲ့သည်။.

en: Order
my_MM: အမှာစာ

en: Order Review Page
my_MM: အော်ဒါ ပြန်လည်သုံးသပ်မှု စာမျက်နှာ

en: Other
my_MM: အခြား

en: PIN error. Please try again with the correct PIN.
my_MM: PIN အမှား။ ကျေးဇူးပြု၍ မှန်ကန်သော PIN ဖြင့် ထပ်မံကြိုးစားပါ။.

en: POS flag not supported. Please try another payment method.
my_MM: POS အမှတ်အသားကို ထောက်ခံမထားပါ။ ကျေးဇူးပြု၍ အခြားငွေပေးချေမှုနည်းလမ်းတစ်ခုကို ကြိုးစားပါ။.

en: Pay
my_MM: ပေးပါ

en: Pay Later Messaging
my_MM: နောက်မှပေးချေမည့်စာတို

en: Pay via PayPal; you can pay with your credit card if you don't have a PayPal account
my_MM: PayPal ဖြင့် ပေးချေပါ; သင်တွင် PayPal အကောင့်မရှိပါက သင်၏ ခရက်ဒစ်ကတ်ဖြင့် ပေးချေနိုင်သည်

en: PayPal
my_MM: ပေးပို့ပါ

en: PayPal (Recommended)
my_MM: PayPal (အကြံပြုထားသည်)

en: PayPal Account Connected
my_MM: PayPal အကောင့်ချိတ်ဆက်ပြီးပါပြီ

en: PayPal Button Position (Classic Cart Only)
my_MM: PayPal ခလုတ်အနေအထား (Classic Cart သာ)

en: PayPal Checkout
my_MM: PayPal ငွေပေးချေမှု

en: PayPal Connection
my_MM: PayPal ချိတ်ဆက်မှု

en: PayPal Credit
my_MM: PayPal ခရက်ဒစ်

en: PayPal Fee:
my_MM: PayPal အခွန်:

en: PayPal Pay Later
my_MM: PayPal နောက်ပိုင်းငွေပေးချေမှု

en: PayPal Pay Later lets your customers split their purchases into interest-free payments over time, such as "Pay in 4" or monthly installments. You get paid in full upfront, while customers enjoy flexible payment options.
my_MM: PayPal Pay Later သည် သင့်ဖောက်သည်များကို "Pay in 4" သို့မဟုတ် လစဉ်ငွေပေးချေမှုများကဲ့သို့ အတိုးမရှိသော ငွေပေးချေမှုများသို့ ၎င်းတို့၏ ဝယ်ယူမှုများကို ခွဲခြားနိုင်စေသည်။ သင်သည် အပြုံးအပြည့်ဖြင့် ငွေပေးချေမှုကို ရရှိပြီး ဖောက်သည်များသည် လွတ်လပ်သော ငွေပေးချေမှုရွေးချယ်မှုများကို ခံစားရသည်။.

en: PayPal Settings
my_MM: PayPal ဆက်တင်များ

en: PayPal Shipment Tracking
my_MM: PayPal ပို့ဆောင်မှု အချက်အလက်ကို လိုက်နာပါ

en: PayPal Smart Button Preview
my_MM: PayPal စမတ် ခလုတ် ကြည့်ရှုခြင်း

en: PayPal buttons (e.g. Pay Later, Venmo, SEPA, iDEAL, Mercado Pago, Bancontact, etc.) are shown automatically based on factors such as the buyer’s country and their device type. <br><br>By default, <b>all buttons are enabled.</b> To disable individual payment buttons, use the <b>"Disable Specific Payment Buttons"</b> setting available in each page section below.<br><br>For Express Checkout, it will follow the configuration from the Checkout Page.<br>For Mini Cart, this setting will follow the configuration from the Product Page.
my_MM: PayPal ခလုတ်များ (ဥပမာ Pay Later, Venmo, SEPA, iDEAL, Mercado Pago, Bancontact စသည်) သည် ဝယ်သူ၏နိုင်ငံနှင့် သူတို့၏စက်ပစ္စည်းအမျိုးအစားကဲ့သို့သောအချက်အလက်များအပေါ်အလိုအလျောက်ပြသသည်။ <br><br>မူလတန်းအနေဖြင့် <b>ခလုတ်အားလုံးကိုဖွင့်ထားသည်။</b> တစ်ခုချင်းစီသောငွေပေးချေမှုခလုတ်များကိုပိတ်ရန် <b>"Disable Specific Payment Buttons"</b> ဆက်တင်ကို အောက်တွင်ရှိသောစာမျက်နှာအပိုင်းတိုင်းတွင်အသုံးပြုပါ။<br><br>Express Checkout အတွက်၊ ၎င်းသည် Checkout Page မှ configuration ကိုလိုက်နာမည်ဖြစ်သည်။ Mini Cart အတွက်၊ ဤဆက်တင်သည် Product Page မှ configuration ကိုလိုက်နာမည်ဖြစ်သည်။.

en: PayPal onboarding process successfully completed.
my_MM: PayPal onboarding လုပ်ငန်းစဉ်ကို အောင်မြင်စွာ ပြီးစီးခဲ့သည်။.

en: PayPal, Credit/Debit Cards, Google Pay, Apple Pay, Pay Later, Venmo, SEPA, iDEAL, Mercado Pago, Sofort, Bancontact & more - by an official PayPal Partner
my_MM: PayPal, ခရက်ဒစ်/ဒေဘစ်ကတ်များ, Google Pay, Apple Pay, အချိန်နောက်ကျပြီးပေးရန်, Venmo, SEPA, iDEAL, Mercado Pago, Sofort, Bancontact နှင့် အခြားများ - PayPal အတည်ပြု မိတ်ဖက်မှ

en: Payee does not have a PayPal account.
my_MM: Payee သည် PayPal အကောင့်မရှိပါ။.

en: Payee receiving preference requires action (often currency related).
my_MM: ငွေပေးချေသူရရှိမှုအတွက် အထူးအာရုံစိုက်မှုလိုအပ်သည် (အများအားဖြင့် ငွေကြေးနှင့်ဆက်နွယ်သည်)။.

en: Payee’s PayPal account requires verification.
my_MM: Payee ၏ PayPal အကောင့်ကို အတည်ပြုရန် လိုအပ်သည်။.

en: Payment
my_MM: ငွေပေးချေမှု

en: Payment Gateway for Authorize.Net for WooCommerce
my_MM: WooCommerce အတွက် Authorize.Net အတွက် ငွေပေးချေမှု ဂိတ်ဝေ့

en: Payment Gateway for PayPal on WooCommerce
my_MM: WooCommerce တွင် PayPal အတွက် ငွေပေးချေမှု ဂိတ်ဝေ့

en: Payment Gateway for PayPal on WooCommerce: %1$s
my_MM: WooCommerce တွင် PayPal အတွက် ငွေပေးချေမှု ဂိတ်ဝေ့: %1$s

en: Payment Gateway for PhonePe and for WooCommerce
my_MM: PhonePe နှင့် WooCommerce အတွက် ငွေပေးချေမှု ဂိတ်ဝေ့

en: Payment Gateway for Razorpay and for WooCommerce
my_MM: Razorpay နှင့် WooCommerce အတွက် ငွေပေးချေမှု ဂိတ်ဝေ့

en: Payment Page
my_MM: ငွေပေးချေမှု စာမျက်နှာ

en: Payment action
my_MM: ငွေပေးချေမှု လုပ်ဆောင်မှု

en: Payment authorized. Change payment status to processing or complete to capture funds.
my_MM: ငွေပေးချေမှုကို အတည်ပြုခဲ့သည်။ ငွေကြေးကို ဖမ်းဆီးရန် ငွေပေးချေမှုအခြေအနေကို လုပ်ဆောင်နေသည် သို့မဟုတ် ပြီးပြည့်စုံသည် အဖြစ် ပြောင်းပါ။.

en: Payment by eCheck—awaiting clearance.
my_MM: ငွေပေးချေမှုကို eCheck ဖြင့် ပြုလုပ်ထားပြီး လက်ရှိ အတည်ပြုစစ်ဆေးမှု ပြီးစီးရန် စောင့်ဆိုင်းနေပါသည်။

en: Payment declined. %s
my_MM: ငွေပေးချေမှုကို ငြင်းပယ်လိုက်သည်။ %s

en: Payment failed. %s
my_MM: ငွေပေးချေမှု မအောင်မြင်ပါ။ %s

en: Payment pending (%1$s).
my_MM: ငွေပေးချေမှု မပြီးစီးသေးပါ (%1$s)။.

en: Payment pending manual review.
my_MM: ငွေပေးချေမှုကို လက်မှတ်ရေးထိုးစစ်ဆေးမှုအတွက် စောင့်ဆိုင်းနေသည်။.

en: Payment via %1$s : %2$s.
my_MM: ငွေပေးချေမှု %1$s မှာ : %2$s။.

en: Payment via %1$s Pending. PayPal reason: %2$s.
my_MM: ငွေပေးချေမှု %1$s မှာ ရှိနေပါသည်။ PayPal အကြောင်းရင်း: %2$s။.

en: Payment via %1$s declined. %2$s
my_MM: %1$s ဖြင့် ငွေပေးချေမှုကို ပယ်ဖျက်လိုက်သည်။ %2$s

en: Payment via %1$s failed. %2$s
my_MM: %1$s ဖြင့် ငွေပေးချေမှု မအောင်မြင်ပါ။ %2$s

en: Payment via %1$s partially refunded. PayPal reason: %2$s.
my_MM: %1$s မှတဆင့်ငွေပေးချေမှုကို အပိုင်းအစပြန်လည်ငွေပေးချေခဲ့သည်။ PayPal အကြောင်းရင်း: %2$s။.

en: Payment via %1$s pending. %2$s
my_MM: %1$s မှတဆင့် ငွေပေးချေမှု မပြီးစီးသေးပါ။ %2$s

en: Payment via %1$s refunded. PayPal reason: %2$s.
my_MM: %1$s မှတဆင့်ငွေပေးချေမှုကိုပြန်လည်အမ်းချိန်လိုက်သည်။ PayPal အကြောင်းရင်း: %2$s။.

en: Payment via %1$s. Transaction ID: %2$s
my_MM: ငွေပေးချေမှု %1$s မှတဆင့်။ လုပ်ငန်းအမှတ်အသား: %2$s

en: Payment via %1$s: %2$s.
my_MM: ငွေပေးချေမှု %1$s မှတဆင့်: %2$s။.

en: Payment was canceled.
my_MM: ငွေပေးချေမှုကို ဖျက်သိမ်းခဲ့သည်။.

en: Payments from the Product or Cart page skip the review step and go straight to the Thank You page.
my_MM: ထုတ်ကုန် သို့မဟုတ် ကား့စာမျက်နှာမှ ငွေပေးချေမှုများသည် ပြန်လည်သုံးသပ်ခြင်းအဆင့်ကို ကျော်လွှားပြီး ကျေးဇူးတင်ပါသည် စာမျက်နှာသို့ တိုက်ရိုက်သွားပါသည်။.

en: Phone required for this transaction. Please update your details.
my_MM: ဤငွေလွှဲပြောင်းမှုအတွက် ဖုန်းလိုအပ်ပါသည်။ ကျေးဇူးပြု၍ သင်၏အသေးစိတ်ကို အပ်ဒိတ်လုပ်ပါ။.

en: Pill
my_MM: ဆေး

en: Place order
my_MM: အော်ဒါထားပါ

en: Plain
my_MM: ရိုးရှင်း

en: Please choose a product to add to your cart&hellip;
my_MM: ကျေးဇူးပြု၍ သင်၏ ကားထဲသို့ ထည့်ရန် ထုတ်ကုန်ကို ရွေးချယ်ပါ&hellip;

en: Please choose product options&hellip;
my_MM: ကျေးဇူးပြု၍ ထုတ်ကုန်ရွေးချယ်မှုများကို ရွေးပါ&hellip;

en: Please choose the quantity of items you wish to add to your cart&hellip;
my_MM: ကျေးဇူးပြု၍ သင်၏ ကားထဲသို့ ထည့်လိုသော အရာများ၏ အရေအတွက်ကို ရွေးချယ်ပါ&hellip;

en: Please describe what part of the layout or functionality was affected.
my_MM: ကျေးဇူးပြု၍ အဆောက်အဦး၏ အပိုင်း သို့မဟုတ် လုပ်ဆောင်ချက်ကို ဘယ်လို ထိခိုက်ခဲ့သည်ကို ဖော်ပြပါ။.

en: Please ensure that Apple Pay is enabled in your PayPal account.
my_MM: ကျေးဇူးပြု၍ Apple Pay ကို သင့် PayPal အကောင့်တွင် ဖွင့်ထားကြောင်း သေချာပါစေ။.

en: Please ensure that Google Pay is enabled in your PayPal account.
my_MM: ကျေးဇူးပြု၍ Google Pay ကို သင့် PayPal အကောင့်တွင် ဖွင့်ထားကြောင်း သေချာပါစေ။.

en: Please enter a prefix for your invoice numbers. If you use your PayPal account for multiple stores ensure this prefix is unique as PayPal will not allow orders with the same invoice number.
my_MM: ကျေးဇူးပြု၍ သင်၏ ငွေတောင်းခံစာနံပါတ်များအတွက် အစပိုင်းတစ်ခု ထည့်ပါ။ သင်သည် သင့် PayPal အကောင့်ကို များစွာသော ဆိုင်များအတွက် အသုံးပြုပါက ဤအစပိုင်းသည် ထူးခြားမှုရှိရမည်၊ အကြောင်းမှာ PayPal သည် တူညီသော ငွေတောင်းခံစာနံပါတ်များဖြင့် အော်ဒါများကို ခွင့်မပြုပါ။.

en: Please enter a valid CVV.
my_MM: ကျေးဇူးပြု၍ မှန်ကန်သော CVV ကို ထည့်ပါ။

en: Please enter a valid card number.
my_MM: ကျေးဇူးပြု၍ မှန်ကန်သော ကတ်နံပါတ်ကို ထည့်ပါ။

en: Please enter a valid expiration date.
my_MM: ကျေးဇူးပြု၍ မှန်ကန်သော သက်တမ်းကုန်ဆုံးရက်ကို ထည့်ပါ။

en: Please share why you’re deactivating the PayPal plugin so we can make improvements.
my_MM: ကျေးဇူးပြု၍ PayPal plugin ကို deactivate လုပ်နေတဲ့အကြောင်းကို မျှဝေပါ၊ ကျွန်ုပ်တို့က တိုးတက်မှုများပြုလုပ်နိုင်ရန်။.

en: Please verify the PayPal account to receive the payments.
my_MM: ကျေးဇူးပြု၍ ငွေပေးချေမှုများကို လက်ခံရန် PayPal အကောင့်ကို အတည်ပြုပါ။.

en: Plugin logo
my_MM: ပလပ်ဂျင် အမှတ်အသား

en: Preview only. No payment will be processed.
my_MM: မူရင်းကိုသာ ကြည့်ရှုပါ။ ငွေပေးချေမှု မလုပ်ဆောင်ပါ။.

en: Primary
my_MM: ပထမ

en: Processing error. Please try again.
my_MM: လုပ်ဆောင်မှုအမှား။ ကျေးဇူးပြု၍ ထပ်မံကြိုးစားပါ။.

en: Processor response: code=%1$s, AVS=%2$s, CVV=%3$s
my_MM: ပရိုဆက်ဆာ တုံ့ပြန်မှု: ကုဒ်=%1$s, AVS=%2$s, CVV=%3$s

en: Processor system error. Please try again later.
my_MM: ပရိုဆက်ဆာစနစ်အမှား။ ကျေးဇူးပြု၍ နောက်ထပ်ကြိုးစားပါ။.

en: Product
my_MM: ကုန်ပစ္စည်း

en: Product Page
my_MM: ထုတ်ကုန်စာမျက်နှာ

en: Production (Live)
my_MM: ထုတ်လုပ်မှု (တိုက်ရိုက်)

en: Quasi-cash not supported. Please use another payment method.
my_MM: Quasi-cash ကိုထောက်ပံ့မထားပါ။ ကျေးဇူးပြု၍ အခြားငွေပေးချေမှုနည်းလမ်းတစ်ခုကို အသုံးပြုပါ။.

en: Rate our plugin
my_MM: ကျွန်ုပ်တို့၏ plugin ကို အဆင့်သတ်မှတ်ပါ

en: Ratio
my_MM: အချိုး

en: Reattempt not permitted. Please use another payment method.
my_MM: ပြန်လည်ကြိုးစားခြင်းမရပါ။ ကျေးဇူးပြု၍ အခြားငွေပေးချေမှုနည်းလမ်းတစ်ခုကို အသုံးပြုပါ။.

en: Recommended
my_MM: အကြံပြုထားသည်

en: Recommended Plugins
my_MM: အကြံပြုထားသော ပလပ်ဂင်များ

en: Rect (Recommended)
my_MM: Rect (အကြံပြုထားသည်)

en: Refund failed.
my_MM: ပြန်လည်ငွေချေမှု မအောင်မြင်ပါ။.

en: Refund not supported on pending transactions. Please try again later.
my_MM: ငွေပေးချေမှုမပြီးသေးသောငွေလွှဲများအတွက် ပြန်လည်ငွေပေးချေမှုကို ထောက်ခံမထားပါ။ ကျေးဇူးပြု၍ နောက်မှ ထပ်ကြိုးစားပါ။.

en: Refunded %1$s - Refund ID: %2$s
my_MM: ပြန်အမ်း %1$s - ပြန်အမ်း ID: %2$s

en: Register Your Domain with Apple Pay
my_MM: Apple Pay ဖြင့် သင်၏ ဒိုမိန်းကို မှတ်ပုံတင်ပါ

en: Registration incomplete. Please complete registration.
my_MM: မှတ်ပုံတင်မှု မပြီးစီးပါ။ ကျေးဇူးပြု၍ မှတ်ပုံတင်မှုကို ပြီးစီးပါ။.

en: Remind me later
my_MM: နောက်ပိုင်းမှာ သတိပေးပါ

en: Require Instant Payment
my_MM: အချိန်မီငွေပေးချေမှုလိုအပ်သည်

en: Responsive
my_MM: တုံ့ပြန်နိုင်သော

en: Responsive (Recommended)
my_MM: တုံ့ပြန်မှုရှိသော (အကြံပြုထားသည်)

en: Restricted funding instrument. Please try another payment method.
my_MM: ကန့်သတ်ထားသော ငွေပေးချေမှု ကိရိယာ။ ကျေးဇူးပြု၍ အခြားငွေပေးချေမှုနည်းလမ်းတစ်ခုကို ကြိုးစားပါ။.

en: Return
my_MM: ပြန်လာပါ

en: Return to payments
my_MM: ငွေပေးချေမှုများသို့ ပြန်သွားပါ

en: Return to your shop.
my_MM: သင်၏ဆိုင်သို့ပြန်လာပါ။.

en: Reversal not supported. Please contact support.
my_MM: ပြန်လည်ပြောင်းလဲမှုကို ထောက်ခံမထားပါ။ ကျေးဇူးပြု၍ အထောက်အကူပြုမှုကို ဆက်သွယ်ပါ။.

en: Reversal rejected. Please contact support.
my_MM: ပြန်လည်ဖျက်သိမ်းခြင်းကို ငြင်းဆိုလိုက်သည်။ ကျေးဇူးပြု၍ အထောက်အကူပြုမှုကို ဆက်သွယ်ပါ။.

en: Right
my_MM: မှန်

en: SEPA-Lastschrift
my_MM: SEPA-လက်မှတ်

en: Sandbox (Test Mode)
my_MM: Sandbox (စမ်းသပ်မှု မODE)

en: Sandbox PayPal Email
my_MM: Sandbox PayPal အီးမေးလ်

en: Sandbox Secret key
my_MM: Sandbox လျှို့ဝှက် ကီး

en: Save to account
my_MM: အကောင့်သို့သိမ်းဆည်းပါ

en: Score error. Please try again.
my_MM: အမှားအတွက် အမှတ်။ ကျေးဇူးပြု၍ ထပ်မံကြိုးစားပါ။.

en: Security code (CVV) didn’t match.
my_MM: လုံခြုံရေးကုဒ် (CVV) မကိုက်ညီပါ။.

en: Security violation. Please contact your card issuer.
my_MM: လုံခြုံရေးချိုးဖောက်မှု။ ကျေးဇူးပြု၍ သင်၏ကဒ်ထုတ်လုပ်သူနှင့် ဆက်သွယ်ပါ။.

en: Select <strong>Pay Later</strong> from the dropdown list.
my_MM: ရွေးချယ်ပါ <strong>Pay Later</strong> ကို dropdown စာရင်းမှ။.

en: Select Carrier
my_MM: သယ်ယူပို့ဆောင်ရေးကို ရွေးချယ်ပါ

en: Select Height
my_MM: အမြင့်ကို ရွေးချယ်ပါ

en: Select PayPal Environment
my_MM: PayPal ပတ်ဝန်းကျင်ကို ရွေးချယ်ပါ

en: Select Vertical for stacked buttons, and Horizontal for side-by-side buttons.
my_MM: စတက်ကက်ဒ် ခလုတ်များအတွက် အထက်-အောက် သို့ ရွေးချယ်ပါ၊ နှင့် ဘေး-ဘေး ခလုတ်များအတွက် အနက်-အဖြစ် ရွေးချယ်ပါ။.

en: Select payment buttons to disable
my_MM: ငွေပေးချေမှု ခလုတ်များကို ပိတ်ရန် ရွေးချယ်ပါ

en: Select the PayPal logo style displayed next to the payment method title on the checkout page.
my_MM: စျေးဝယ်မှုစာမျက်နှာပေါ်ရှိ ငွေပေးချေမှုနည်းလမ်းခေါင်းစဉ်အနားတွင် ပြသထားသော PayPal လိုဂိုစတိုင်ကို ရွေးချယ်ပါ။.

en: Send & Deactivate
my_MM: ပို့ပါ & ဖျက်ပါ

en: Send Item Details
my_MM: အရာဝတ္ထုအသေးစိတ်များပို့ပါ

en: Send line item details to PayPal
my_MM: PayPal သို့ အပိုင်းအချက်အလက်များကို ပို့ပါ

en: Set the page(s) to display the Apple Pay button.
my_MM: Apple Pay ခလုတ်ကို ပြသရန် စာမျက်နှာ(များ) ကို သတ်မှတ်ပါ။.

en: Set the page(s) to display the Google Pay button.
my_MM: Google Pay ခလုတ်ကို ပြသရန် စာမျက်နှာ(များ) ကို သတ်မှတ်ပါ။.

en: Set the page(s) to display the PayPal Buttons.
my_MM: PayPal ခလုတ်များကို ပြသရန် စာမျက်နှာ(များ)ကို သတ်မှတ်ပါ။.

en: Set the page(s) you want to display messaging on, and then adjust that page's display option below.
my_MM: သင်ပြသလိုသောစာမျက်နှာ(များ)ကို သတ်မှတ်ပြီး၊ ထို့နောက် အောက်တွင် အဆိုပါစာမျက်နှာ၏ ပြသမှုရွေးချယ်မှုကို ပြင်ဆင်ပါ။.

en: Set the title for the Advanced Credit/Debit Card payment method as it will appear on the checkout page (e.g., 'Pay with Credit/Debit Card')..
my_MM: Advanced Credit/Debit Card ငွေပေးချေမှုနည်းလမ်းအတွက် ခေါင်းစဉ်ကို သတ်မှတ်ပါ၊ ၎င်းသည် စျေးဝယ်ခြင်းစာမျက်နှာတွင် ပေါ်လာမည်ဖြစ်သည် (ဥပမာ၊ 'Credit/Debit Card ဖြင့် ငွေပေးချေပါ')..

en: Settings
my_MM: ဆက်တင်များ

en: Setup or link an existing PayPal account.
my_MM: PayPal အကောင့်တစ်ခုကို စတင်ဖွင့်ပါ သို့မဟုတ် ရှိပြီးသား PayPal အကောင့်ကို ချိတ်ဆက်ပါ။.

en: Shipping address is incomplete.
my_MM: ပို့ဆောင်ရန်လိပ်စာ မပြည့်စုံပါ။

en: Shipping details
my_MM: ပို့ဆောင်မှုအသေးစိတ်

en: Shortcode
my_MM: ရှော့ကုဒ်

en: Show Redirect Icon and Text
my_MM: ပြောင်းလဲမှု အိုင်ကွန်းနှင့် စာသားကို ပြသပါ

en: Showcase your Google Business Profile reviews and star rating with customizable widgets.
my_MM: သင်၏ Google Business Profile မှ ပြန်လည်သုံးသပ်ချက်များနှင့် ကြယ်အဆင့်ကို အထူးပြင်ဆင်နိုင်သော widget များဖြင့် ပြသပါ။.

en: Silver
my_MM: ငွေ

en: Skip Order Review Page
my_MM: အော်ဒါသုံးသပ်မှုစာမျက်နှာကိုကျော်လွှားပါ

en: Small
my_MM: သေးငယ်သော

en: Something went wrong. Please try again.
my_MM: အမှားတစ်ခုဖြစ်ပွားခဲ့သည်။ ကျေးဇူးပြု၍ ထပ်မံကြိုးစားပါ။.

en: Sorry, your session has expired.
my_MM: တောင်းပန်ပါတယ်၊ သင်၏အစည်းအဝေးသည် အဆုံးသတ်သွားပါပြီ။.

en: Sorry, your session has expired. <a href="%s" class="wc-backward">Return to shop</a>
my_MM: စိတ်မကောင်းပါ၊ သင်၏အစည်းအဝေးသည် အဆုံးသတ်သွားပါပြီ။ <a href="%s" class="wc-backward">ဆိုင်သို့ပြန်သွားပါ</a>

en: Start by adding helpful extensions to your store—payments, product content, reviews and more.
my_MM: သင်၏ဆိုင်တွင် အထောက်အကူပြုသော အထူးသဖြင့် ပေးချေမှုများ၊ ထုတ်ကုန်အကြောင်းအရာများ၊ ပြန်လည်သုံးသပ်ချက်များနှင့် အခြားများကို ထည့်သွင်းခြင်းဖြင့် စတင်ပါ။.

en: Status
my_MM: အခြေအနေ

en: Status code error. Please try again.
my_MM: အခြေအနေ ကုဒ် အမှား။ ကျေးဇူးပြု၍ ထပ်ကြိုးစားပါ။.

en: Status description error. Please try again.
my_MM: အခြေအနေ ဖော်ပြချက် အမှား။ ကျေးဇူးပြု၍ ထပ်မံကြိုးစားပါ။.

en: Step 1: Update PayPal Settings
my_MM: အဆင့် ၁: PayPal ဆက်တင်များကို အပ်ဒိတ်လုပ်ပါ

en: Step 2: Enable Advanced Credit/Debit Card Payments
my_MM: အဆင့် ၂: အဆင့်မြင့် ခရက်ဒစ်/ဒေဘစ် ကတ် ပေးချေမှုများကို ဖွင့်ပါ

en: Step 2: Update Advanced Card Payments Settings
my_MM: အဆင့် ၂: အဆင့်မြင့် ကတ်ငွေပေးချေမှု ဆက်တင်များကို အပ်ဒိတ်လုပ်ပါ

en: Strong customer authentication required.
my_MM: အားကောင်းသောဖောက်သည်အတည်ပြုမှုလိုအပ်သည်။.

en: Strong customer authentication required. Please try again.
my_MM: အားသာသော ဖောက်သည် အတည်ပြုမှု လိုအပ်ပါသည်။ ကျေးဇူးပြု၍ ထပ်မံကြိုးစားပါ။.

en: Subscribe
my_MM: စာရင်းသွင်းပါ

en: Suspected fraud. Please use another payment method.
my_MM: အကြောင်းအမျိုးမျိုးဖြစ်နိုင်သော လိမ်လည်မှု။ ကျေးဇူးပြု၍ အခြားငွေပေးချေမှုနည်းလမ်းတစ်ခုကို အသုံးပြုပါ။.

en: System error. Please try again later.
my_MM: စနစ်အမှား။ ကျေးဇူးပြု၍ နောက်မှ ထပ်ကြိုးစားပါ။.

en: System unavailable. Please try again later.
my_MM: စနစ်မရနိုင်ပါ။ ကျေးဇူးပြု၍ နောက်မှပြန်ကြိုးစားပါ။.

en: Tax
my_MM: အခွန်

en: Temporary deactivation (troubleshooting)
my_MM: အချိန်ပိုင်း ပိတ်သိမ်းခြင်း (ပြဿနာဖြေရှင်းခြင်း)

en: Temporary system issue. Please try again later.
my_MM: အချိန်ပိုင်းစနစ်ပြဿနာ။ ကျေးဇူးပြု၍ နောက်မှပြန်ကြိုးစားပါ။.

en: Text Color
my_MM: စာသားအရောင်

en: Text Layout
my_MM: စာသားအရေအတွက်

en: Text Size
my_MM: စာသားအရွယ်အစား

en: Thank you for using %s 💕
my_MM: %s ကို အသုံးပြုတဲ့အတွက် ကျေးဇူးတင်ပါတယ် 💕

en: The Connect to PayPal service is temporarily unavailable.
my_MM: PayPal သို့ ချိတ်ဆက်ရန် ဝန်ဆောင်မှုသည် အချိန်ပိုင်း မရရှိနိုင်ပါ။.

en: The PIN was not accepted.
my_MM: PIN ကို လက်ခံမထားပါ။.

en: The PayPal Client ID and Secret key you entered are invalid. Ensure you are using the correct credentials for the selected environment (Sandbox or Live).
my_MM: သင်ရိုက်ထည့်သော PayPal Client ID နှင့် Secret key မမှန်ကန်ပါ။ ရွေးချယ်ထားသော ပတ်ဝန်းကျင် (Sandbox သို့မဟုတ် Live) အတွက် မှန်ကန်သော အထောက်အထားများကို အသုံးပြုနေကြောင်း သေချာပါစေ။.

en: The PayPal buttons are shown automatically based on several factors, including:
my_MM: PayPal ခလုတ်များကို အချို့သော အချက်အလက်များအရ အလိုအလျောက် ပြသသည်၊ အထူးသဖြင့်:

en: The account is restricted or inactive.
my_MM: အကောင့်ကို ကန့်သတ်ထားသည် သို့မဟုတ် မသက်ဆိုင်ပါ။.

en: The bank declined this transaction.
my_MM: ဘဏ်သည် ဤငွေလွှဲပြောင်းမှုကို ငြင်းပယ်ခဲ့သည်။.

en: The bank declined this transaction. Please try another payment method.
my_MM: ဘဏ်သည် ဤငွေလွှဲမှုကို ပယ်ဖျက်လိုက်သည်။ အခြားငွေပေးချေမှုနည်းလမ်းတစ်ခုကို ကြိုးစားပါ။.

en: The buyer’s country
my_MM: ဝယ်ယူသူ၏နိုင်ငံ

en: The card is expired.
my_MM: ကတ်က သက်တမ်းကုန်ဆုံးပါပြီ။.

en: The card security code (CVV) did not match.
my_MM: ကတ်အာမခံကုဒ် (CVV) မကိုက်ညီပါ။.

en: The card security code (CVV) was incorrect.
my_MM: ကတ်အာမခံကုဒ် (CVV) မှားယွင်းခဲ့သည်။.

en: The description displayed to customers during checkout.
my_MM: ဖောက်သည်များအတွက် စာရင်းသွင်းမှုအတွင်း ပြသထားသော ဖော်ပြချက်။.

en: The funding sources they’ve enabled
my_MM: သူတို့ဖွင့်လှစ်ထားသော ငွေကြေးရင်းမြစ်များ

en: The issuer reversed the charge (chargeback).
my_MM: ထုတ်လုပ်သူသည် အခွန်ကို ပြန်လည်ဖျက်သိမ်းခဲ့သည် (အခွန်ပြန်လည်ဖြုတ်ခြင်း)။.

en: The page must be served over a secure (HTTPS) connection.
my_MM: စာမျက်နှာကို လုံခြုံသော (HTTPS) ချိတ်ဆက်မှုဖြင့် ပေးဆောင်ရမည်။.

en: The payer opened a dispute with PayPal.
my_MM: ပေးငွေသူသည် PayPal နှင့် အငြင်းပွားမှုကို ဖွင့်ခဲ့သည်။.

en: The primary setup is already complete.
my_MM: မူလပြင်ဆင်မှုသည် အပြီးသတ်ပြီးပါပြီ။.

en: The title displayed to customers during checkout.
my_MM: ဖောက်သည်များအတွက် စာရင်းသွင်းမှုအတွင်း ပြသထားသော ခေါင်းစဉ်။.

en: The transaction could not be completed.
my_MM: ငွေလွှဲမှုကိုပြီးစီးမရပါ။.

en: The type of landing page to show on the PayPal site for customer checkout. PayPal Account Optional must be checked for this option to be used.
my_MM: PayPal ဝက်ဘ်ဆိုက်တွင် ဖောက်သည် စစ်ဆေးမှုအတွက် ပြသရန် လက်ခံစာမျက်နှာအမျိုးအစား။ ဤရွေးချယ်မှုကို အသုံးပြုရန် PayPal အကောင့် ရွေးချယ်ရန် လိုအပ်သည်။.

en: The value entered here will be displayed on the buyer's credit card statement.
my_MM: ဤနေရာတွင်ရိုက်ထည့်ထားသောတန်ဖိုးသည် ဝယ်သူ၏ ခရက်ဒစ်ကတ် အချက်အလက်စာရင်းတွင် ပြသမည်။.

en: Their device type
my_MM: သူတို့၏ ကိရိယာအမျိုးအစား

en: There was a processing issue. The payment was reversed.
my_MM: လုပ်ဆောင်မှုဆိုင်ရာပြဿနာတစ်ခုရှိခဲ့သည်။ ငွေပေးချေမှုကိုပြန်လည်ပြောင်းလဲခဲ့သည်။.

en: This can help increase your sales, with many merchants seeing higher conversion rates and larger order sizes.
my_MM: ဤသည်သည် သင်၏အရောင်းများကို တိုးမြှင့်ရန် ကူညီနိုင်ပြီး၊ အများအပြား ကုန်သည်များသည် ပိုမိုမြင့်မားသော ပြောင်းလဲမှုနှုန်းများနှင့် ပိုကြီးမားသော အမှာစာအရွယ်အစားများကို တွေ့ရှိကြသည်။.

en: This card is closed.
my_MM: ဤကတ်သည် ပိတ်ထားသည်။.

en: This card is not allowed for recurring payments.
my_MM: ဤကတ်သည် အကြိမ်ကြိမ်ငွေပေးချေမှုများအတွက် ခွင့်မပြုပါ။.

en: This controls what users see as the brand / company name on PayPal review pages.
my_MM: ဤသည်မှာ PayPal ပြန်လည်သုံးသပ်မှုစာမျက်နှာများတွင် အသုံးပြုသူများသည် ဘရန်း / ကုမ္ပဏီအမည်အဖြစ် မြင်ရမည့်အရာကို ထိန်းချုပ်သည်။.

en: This payment was unable to be processed successfully. Please try again with another payment method.
my_MM: ဤငွေပေးချေမှုကို အောင်မြင်စွာ လုပ်ဆောင်၍ မရပါ။ ကျေးဇူးပြု၍ အခြားငွေပေးချေမှုနည်းလမ်းဖြင့် ထပ်မံကြိုးစားပါ။.

en: This represents the fee PayPal collects for the transaction.
my_MM: ဤသည်မှာ PayPal သည် လုပ်ငန်းဆောင်ရွက်မှုအတွက် စုဆောင်းသော ကုန်ကျစရိတ်ကို ကိုယ်စားပြုသည်။.

en: This transaction is not authorized. Please contact your card issuer.
my_MM: ဤငွေလွှဲပြောင်းမှုသည် အတည်ပြုထားခြင်းမရှိပါ။ ကျေးဇူးပြု၍ သင်၏ ကတ်ထုတ်လုပ်သူနှင့် ဆက်သွယ်ပါ။.

en: This type of transaction is not permitted.
my_MM: ဤအမျိုးအစားငွေလွှဲပြောင်းမှုသည် ခွင့်ပြုထားခြင်းမရှိပါ။.

en: Title
my_MM: ခေါင်းစဉ်

en: To display only the "Credit or Debit Card" payment method on the Checkout page, follow these steps:
my_MM: Checkout စာမျက်နှာတွင် "Credit or Debit Card" ငွေပေးချေမှုနည်းလမ်းကိုသာ ပြသရန် အောက်ပါအဆင့်များကို လိုက်နာပါ:

en: To display only the "PayPal" button on the Checkout page, follow these steps:
my_MM: Checkout စာမျက်နှာပေါ်တွင် "PayPal" ခလုတ်ကိုသာ ပြသရန် အောက်ပါအဆင့်များကို လိုက်နာပါ:

en: To show the Apple Pay button,
my_MM: Apple Pay ခလုတ်ကို ပြသရန်၊,

en: To show the Google Pay button,
my_MM: Google Pay ခလုတ်ကို ပြသရန်၊,

en: To use Advanced Card Payments, ensure your PayPal account is eligible and enabled:<br><br>
                    <strong>Steps:</strong><br>
                    1. Visit developer.paypal.com → Apps & Credentials → API Credentials.<br>
                    2. Click your App Name.<br>
                    3. Under "Features" → Accept Payments, check if "Advanced Credit and Debit Card Payments" is enabled.<br>
                    4. If missing, your account or region may not support it.
my_MM: Advanced Card Payments ကို အသုံးပြုရန်၊ သင့် PayPal အကောင့်သည် အရည်အချင်းရှိပြီး ဖွင့်ထားသည်ကို သေချာပါစေ:<br><br>
                    <strong>အဆင့်များ:</strong><br>
                    1. developer.paypal.com သို့ သွားပါ → Apps & Credentials → API Credentials.<br>
                    2. သင့် App Name ကို နှိပ်ပါ။<br>
                    3. "Features" → Accept Payments အောက်တွင် "Advanced Credit and Debit Card Payments" သည် ဖွင့်ထားသည်ကို စစ်ဆေးပါ။<br>
                    4. မရှိပါက၊ သင့်အကောင့် သို့မဟုတ် ဒေသသည် ၎င်းကို ထောက်ပံ့မထားနိုင်ပါ။.

en: Toggle to manual credential input
my_MM: လက်မှတ်အချက်အလက်ကို လက်မှတ်ထည့်သွင်းရန် ပြောင်းပါ

en: Too many attempts. Please try again later.
my_MM: ကြိုးစားမှုများအရေအတွက်များလွန်းပါသည်။ ကျေးဇူးပြု၍ နောက်မှပြန်ကြိုးစားပါ။.

en: Too many incorrect PIN attempts.
my_MM: PIN အမှားများကို ကြိုးစားမှုများ များပြားလွန်းသည်။.

en: Top
my_MM: အထက်

en: Total
my_MM: စုစုပေါင်း

en: Tracking Number*
my_MM: ထောက်လှမ်းမှုနံပါတ်*

en: Transaction Id
my_MM: ငွေလွှဲချုပ် အိုင်ဒီ

en: Transaction attempts exceed limit. Please try again later.
my_MM: ငွေလွှဲမှုကြိုးစားမှုများက အကန့်အသတ်ကို ကျော်လွန်နေပါသည်။ ကျေးဇူးပြု၍ နောက်မှ ထပ်ကြိုးစားပါ။.

en: Transaction declined. Please retry.
my_MM: ငွေလွှဲမှုကို ငြင်းဆိုလိုက်ပါသည်။ ကျေးဇူးပြု၍ ထပ်မံကြိုးစားပါ။.

en: Transaction not permitted. Please use another payment method.
my_MM: ငွေလွှဲမှုကို ခွင့်ပြုထားခြင်းမရှိပါ။ ကျေးဇူးပြု၍ အခြားငွေပေးချေမှုနည်းလမ်းတစ်ခုကို အသုံးပြုပါ။.

en: Transaction type not supported. Please try another payment method.
my_MM: ငွေလွှဲမှုအမျိုးအစားကို ထောက်ခံမထားပါ။ ကျေးဇူးပြု၍ အခြားငွေပေးချေမှုနည်းလမ်းတစ်ခုကို ကြိုးစားပါ။.

en: Unable to create order.
my_MM: အော်ဒါဖန်တီးရန်မဖြစ်နိုင်ပါ။.

en: Under <strong>Disable Specific Payment Buttons</strong>, select <strong>Credit or Debit Card</strong> and any other methods you want to hide.
my_MM: <strong>အထူးငွေပေးချေမှုခလုတ်များကိုပိတ်ရန်</strong> အောက်တွင် <strong>အကြွေးအတိုး သို့မဟုတ် အကြွေးကဒ်</strong> နှင့် သင်ဖျောက်လိုသော နည်းလမ်းများကို ရွေးချယ်ပါ။.

en: Unknown error
my_MM: မသိသာသော အမှား

en: Unrecognized response code. Please try again later.
my_MM: မသိရှိသော တုံ့ပြန်မှု ကုဒ်။ ကျေးဇူးပြု၍ နောက်မှ ထပ်ကြိုးစားပါ။.

en: Unsupported currency for this card.
my_MM: ဤကတ်အတွက် ထောက်ခံမထားသော ငွေကြေးဖြစ်သည်။.

en: Unsupported operation. Please try another payment method.
my_MM: ထောက်ပံ့မှုမရသော လုပ်ဆောင်ချက်။ ကျေးဇူးပြု၍ အခြားငွေပေးချေမှုနည်းလမ်းတစ်ခုကို ကြိုးစားပါ။.

en: Updated card issued. Please use your new card.
my_MM: ကတ်အသစ်ထုတ်ပေးပြီးပါပြီ။ သင့်ရဲ့ကတ်အသစ်ကိုအသုံးပြုပါ။.

en: Use PayPal Shipping Address as Billing
my_MM: PayPal သယ်ယူပို့ဆောင်မှု လိပ်စာကို ငွေပေးချေမှုအတွက် အသုံးပြုပါ

en: Use Place Order Button
my_MM: အော်ဒါထားရန် ခလုတ်ကို အသုံးပြုပါ

en: User not authorized for this transaction.
my_MM: ဤငွေလွှဲချိန်အတွက် အသုံးပြုသူကို အခွင့်အရေးမရှိပါ။.

en: User not authorized. Please contact support.
my_MM: အသုံးပြုသူကို အခွင့်အရေးမရှိပါ။ ကျေးဇူးပြု၍ အထောက်အကူပြုမှုကို ဆက်သွယ်ပါ။.

en: Validation error. Please check your payment details.
my_MM: အတည်ပြုမှုအမှား။ ကျေးဇူးပြု၍ သင်၏ငွေပေးချေမှုအသေးစိတ်ကိုစစ်ဆေးပါ။.

en: Venmo
my_MM: ဗင်မို

en: Verification token expired. Please try again.
my_MM: အတည်ပြုမှုအမှတ်အသားသည် အဆုံးသတ်ပြီးပါပြီ။ ကျေးဇူးပြု၍ ထပ်မံကြိုးစားပါ။.

en: Verification token revoked. Please try again.
my_MM: အတည်ပြုမှုအမှတ်အသားကို ဖျက်သိမ်းလိုက်ပါပြီ။ ကျေးဇူးပြု၍ ထပ်မံကြိုးစားပါ။.

en: Vertical
my_MM: တန်း

en: Vertical (Recommended)
my_MM: တန်းစီ (အကြံပြုထားသည်)

en: Virtual terminal not supported. Please try another payment method.
my_MM: ဗီဒီယိုအဆင့်မထောက်ပံ့ပါ။ အခြားငွေပေးချေမှုနည်းလမ်းတစ်ခုကိုကြိုးစားပါ။.

en: Visit our support page for assistance
my_MM: ကျွန်ုပ်တို့၏ အထောက်အကူပေး စာမျက်နှာကို သွားရောက်ပါ

en: We cannot process your order with the payment information that you provided. Please use an alternate payment method.
my_MM: သင်ပေးထားသော ငွေပေးချေမှုအချက်အလက်များနှင့်အတူ သင်၏အော်ဒါကို ကျွန်ုပ်တို့ မလုပ်ဆောင်နိုင်ပါ။ ကျေးဇူးပြု၍ အခြားငွေပေးချေမှုနည်းလမ်းတစ်ခုကို အသုံးပြုပါ။.

en: We could not find this account. Please check your card details.
my_MM: ဤအကောင့်ကို မတွေ့ပါ။ သင့်ကဒ်အသေးစိတ်များကို စစ်ဆေးပါ။.

en: We could not properly connect to PayPal. Please reload the page to continue.
my_MM: ကျွန်ုပ်တို့သည် PayPal နှင့်မှန်ကန်စွာချိတ်ဆက်၍မရပါ။ ဆက်လက်ရန် ကျေးဇူးပြု၍ စာမျက်နှာကို ပြန်လည်လှည့်ပါ။.

en: We do not ship to this address.
my_MM: ဤလိပ်စာသို့ ပို့ဆောင်မှုမပြုလုပ်ပါ။

en: We’re sorry to see you go! 💔
my_MM: သင်ထွက်သွားတာကိုကြည့်ရတာဝမ်းနည်းပါတယ်! 💔

en: What is PayPal Pay Later?
my_MM: PayPal Pay Later ဆိုတာဘာလဲ?

en: What part of the setup was confusing or unclear?
my_MM: စက်ရုံတည်ဆောက်မှုအပိုင်းက ဘာတွေကို ရှင်းလင်းမှုမရှိသလဲ?

en: When enabled, Payment methods will only be visible to site administrators and store managers. This allows you to test PayPal on your live site without customers seeing them.
my_MM: ဖွင့်ထားသောအခါ၊ ငွေပေးချေမှုနည်းလမ်းများသည်ဆိုက်အုပ်ချုပ်သူများနှင့်ဆိုင်ရာမန်နေဂျာများသာမြင်ရမည်။ ၎င်းသည်သင်၏အသက်ဝင်ဆိုက်တွင် PayPal ကိုစမ်းသပ်ရန်ဖောက်သည်များမမြင်ရစေရန်ခွင့်ပြုသည်။.

en: When enabled, a redirect icon and message will appear to let customers know they will be taken to PayPal to complete their payment.
my_MM: အလုပ်လုပ်နေစဉ်တွင်၊ ပြန်လည်လွှဲပြောင်းမှု အိုင်ကွန်းနှင့် သတင်းစာကို ဖျော်ဖြေရန် ဖောက်သည်များကို PayPal သို့ သွားရောက်ပြီး ငွေပေးချေမှုကို ပြီးမြောက်စေရန် သတိပေးပါလိမ့်မည်။.

en: When enabled, customers can securely save their card details using PayPal for faster future checkouts.
my_MM: အလုပ်လုပ်နေစဉ်တွင်၊ ဖောက်သည်များသည် PayPal ကို အသုံးပြု၍ ၎င်းတို့၏ ကတ်အသေးစိတ်များကို လုံခြုံစွာ သိမ်းဆည်းနိုင်ပြီး အနာဂတ်တွင် အမြန်ဆုံး စစ်ဆေးမှုများအတွက် အသုံးပြုနိုင်ပါသည်။.

en: Which PayPal buttons (e.g. Pay Later, Venmo, SEPA, iDEAL, Mercado Pago, Bancontact, etc.) will appear?
my_MM: ဘယ် PayPal ခလုတ်များ (ဥပမာ Pay Later, Venmo, SEPA, iDEAL, Mercado Pago, Bancontact စသည်တို့) ပေါ်လာမလဲ?

en: Which features were you looking for?
my_MM: သင်ရှာဖွေနေသောအင်္ဂါရပ်များကဘာလဲ?

en: White
my_MM: အဖြူ

en: White (No Border)
my_MM: အဖြူ (နယ်စပ်မရှိ)

en: White with outline
my_MM: အဖြူရောင်နှင့် အထူးအလွှာ

en: Widgets for Google Business Reviews and Ratings
my_MM: ဂူဂဲလ် စီးပွားရေး အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များနှင့် အဆင့်များအတွက် Widgets

en: WooCommerce Version: %1$s
my_MM: WooCommerce ဗားရှင်း: %1$s

en: Wordmark (PayPal)
my_MM: ဝေါ့ဒ်မတ်ခ် (PayPal)

en: Write Review
my_MM: သုံးသပ်ချက်ရေးပါ

en: Your bank needs to approve this. Please contact your card issuer.
my_MM: သင်၏ဘဏ်သည်ဤကိုအတည်ပြုရန်လိုအပ်သည်။ သင်၏ကဒ်ထုတ်လုပ်သူနှင့်ဆက်သွယ်ပါ။.

en: Your customers can already buy now and pay later with PayPal — add messaging to your site to let them know. PayPal’s Pay Later helps boost merchants' conversion rates and increases cart sizes by 39%.¹ You get paid in full up front. <a target="_blank" href="https://www.paypal.com/us/business/accept-payments/checkout/installments">More about Pay Later</a>
my_MM: သင်၏ဖောက်သည်များသည် PayPal ဖြင့် ယခုဝယ်ယူပြီးနောက်ပိုင်းတွင်ပေးချေနိုင်ပါပြီ - ၎င်းတို့ကိုသိရှိစေရန် သင့်ဆိုက်တွင်မက်ဆေ့ဂျ်ထည့်ပါ။ PayPal ၏ Pay Later သည် ကုန်သည်များ၏ပြောင်းလဲမှုနှုန်းများကိုမြှင့်တင်ရန်နှင့် ကတ်အရွယ်အစားကို 39% ဖြင့်တိုးမြှင့်ရန်ကူညီသည်။¹ သင်သည် အပြုံးအပြည့်အဝကို ရရှိပါသည်။ <a target="_blank" href="https://www.paypal.com/us/business/accept-payments/checkout/installments">Pay Later အကြောင်းပိုမိုသိရှိရန်</a>

en: Your privacy is important to us. No personal data is collected with this form—just your valuable feedback and basic system information (such as WordPress and plugin versions) to help us improve our plugin.
my_MM: သင်၏ပုဂ္ဂိုလ်ရေးသည်ကျွန်ုပ်တို့အတွက်အရေးကြီးသည်။ ဤဖောင်ဖြင့်ပုဂ္ဂိုလ်ရေးဒေတာများကိုစုဆောင်းခြင်းမရှိပါ—သင်၏တန်ဖိုးရှိသောအကြံပြုချက်နှင့်အခြေခံစနစ်အချက်အလက်များ (WordPress နှင့် plugin ဗားရှင်းများကဲ့သို့) ကိုသာစုဆောင်းပြီးကျွန်ုပ်တို့၏ plugin ကိုတိုးတက်စေရန်အထောက်အကူပြုသည်။.

en: easypayment
my_MM: လွယ်ကူသောငွေပေးချေမှု

en: is currently enabled. PayPal payment methods are visible only to site administrators and store managers. Disable this mode after testing to make them available to customers.
my_MM: ယခုအချိန်တွင် ဖွင့်ထားသည်။ PayPal ငွေပေးချေမှုနည်းလမ်းများကို ဝက်ဘ်ဆိုက် အုပ်ချုပ်သူများနှင့် ဆိုင်အုပ်ချုပ်သူများသာ မြင်နိုင်သည်။ စမ်းသပ်ပြီးနောက် ဤမုဒ်ကို ပိတ်လိုက်ပါက ဖောက်သည်များအတွက် ရရှိနိုင်မည်။.

en: setup guide
my_MM: စတင်ရန် လမ်းညွှန်

en: supported countries and currencies
my_MM: ထောက်ပံ့ထားသောနိုင်ငံများနှင့်ငွေကြေးများ
